«Приведи друга — отримай 450 грн!»

Запроси друзів скористатись послугами кредитного сервісу «Традиція» та отримай 450 грн за кожного, хто отримав першу позику за твоїм реферальним посиланням.

Почати
Приводь друга — отримай 450 грн за кожного

Як це працює?

Реєструйся в програмі

Створи особистий кабінет на нашому сайті, заповнивши стандартну форму реєстрації. Перейди в розділ «Реферальна програма» в особистому кабінеті, візьми реферальне посилання та передай його другу будь-яким зручним способом, або надішли смс прямо через особистий кабінет (безкоштовно).

Запрошуй друзів

Після того, як твій друг отримає посилання, він має за ним перейти та одразу оформити заявку на кредит. Важливо! Друг має обов’язково перейти саме за твоїм посиланням, інакше ми не зможемо дізнатись кому саме виплачувати винагороду. Запрошувати можна тільки тих друзів, які ще не реєструвалися в кредитному сервісі «Традиція».

Отримуй гроші!

Після того, як твій друг отримає кредит, ти автоматично побачиш його в списку приведених друзів в особистому кабінеті. Щочетверга отримуй виплати за кожного друга, котрого ти привів. Кількість друзів не обмежена, більше приводиш - більше отримуєш. Вперед!
Важливо! Не забудь прив’язати карту, інакше ми не зможемо надіслати тобі гроші.

Переваги

Винагорода за участь реальними грошима.

Заробіток пропорційний кількості приведених друзів, без обмежень.

Виплата коштів на будь-яку карту.

Цікаво?

Натискай «Продовжити» та заробляй разом з нами

Продовжити

Питання та відповіді

Plus

За яких умов настає виплата коштів?

Приведений друг не був раніше зареєстрованим в кредитному сервісі «Традиція», оформив заявку на кредит за реферальним посиланням та користувався коштами не менше трьох днів.

Plus

Як користуватися реферальним посиланням?

Потрібно передати його другу будь-яким зручним способом. Наприклад, за допомогою смс з особистого кабінету або надіслати будь-яким іншим способом. Користуватись посиланням друг може так само, як і будь-яким іншим.

Plus

Скільки я отримаю грошей «на руки»?

Сума винагороди вказана без урахування податків. Усі податки вираховуються із суми грошової винагороди: 18% + 1,5% = 19,5%. Разом на картку надійде виплата в розмірі 362,25 грн.

Plus

Коли саме я отримаю гроші?

Кожного четверга проводиться виплата за всіх приведених нових клієнтів, за якими настали умови виплати.

Plus

Де я можу подивитися кількість залучених мною друзів?

Уся інформація за програмою «Приведи друга» доступна в твоєму особистому кабінеті в розділі «Реферальна програма».

Plus

На яку карту я можу отримати кошти?

Кошти будуть надіслані на картку, яку ти верифікував в особистому кабінеті та вибрав для виплат в розділі «Реферальна програма».

Кредит на картку Приватбанку Кредит онлайн без дзвінків Кредит на 6 місяців Кредит на 12 місяців Кредит без контактних осіб Кредит без ІПН Кредит з автоматичним рішенням Кредит на картку Ощадбанку Кредит на картку Монобанку Мікропозика на карту Кредит по телефону 1000 грн в кредит 2000 грн в кредит 3000 грн в кредит 4000 грн в кредит 5000 грн в кредит 10000 грн в кредит 15000 грн в кредит Кредит за 15 хвилин Кредит за 1 годину Кредит з простроченням Перекредитування з простроченням Міні кредит Кредит під заставу нерухомості Кредит під заставу авто Промокод від "Традиція" Кредит за 5 хвилин Кредит без перевірки історії Кредит по смс Що якщо не платити? Не дають кредит Кредит пенсіонерам Кредит без фото паспорту Бистрозайм Кредит на погашення мікропозик Моментальний кредит Кредит на картку Альфабанку Кредит на картку ПУМБ Додатки з кредитами Кредит без прописки Кредит без працевлаштування Кредит до зарплати Терміновий кредит Гроші в борг Кредит цілодобово Без відсотків Погана кредитна исторія
Задати питання
Скасування
Перший
Повторний
Сума позики, грн:
5 000
20 000
Термін позики, днів:
1
45
РАЗОМ, грн:
Сума позики:
5 000
Сума до повернення:
10 015
Акція
Для нових клієнтів - без додаткових комісій, без прихованих платежів!
Відсотки:
15
Повернути до:
03.02.2022
Оформлення кредиту займає всього 9 хвилин
Викликати Калькулятор