Підтримуючий
Надійний
Сума позики, грн:
Термін позики, днів:
Разом, грн:
Сума позики:
Cтрок, календарні дні:
Повернути до:
Проценти, %:
Комісії (послуги), грн:
Сума платежу, грн:
Реальна річна процентна ставка, %:
Загальні витрати, грн:
Загальна вартість (сума платежу), грн:
Повернути до:
15.12.2023

Розрахунок є кредитним калькулятором згідно постанови Правління НБУ №100 від 05.10.2021р. Ознайомитись з кредитними продуктами Компанії, їх істотними характеристиками можливо у блоці "Наші продукти"

 

Компанія надає реструктуризацію заборгованості та пролонгацію строку кредитування за зверненням споживача у разі наявності:

- прострочення строку повернення позики;

- у разі коли клієнт передбачає, що через фінансові труднощі не матиме змоги повернути позику у строк передбачений договором.

 

Споживач має право відмовитись від кредиту у строк до 14 календарних днів від дати укладення договору.

ПОПЕРЕДЖЕННЯ

ПОПЕРЕДЖЕННЯ про можливі наслідки для споживача в разі користування споживчим кредитом або невиконання ним обов’язків згідно з договором про споживчий кредит:

 

• Споживач має право обирати кредитний продукт самостійно в тому числі має право обрати іншу фінансову установу для
отримання позики.

 

• У разі укладання договору з компанією ТОВ «ФК «ТРАДИЦІЯ», Ви погоджуєтесь з умовами укладеного договору а також із Правилами Компанії про надання коштів у позику.

 

• Після укладення договору, Ви зобов’язані виконувати умови договору щодо сплати процентів за користування та строків повернення позики. У разі прострочення строку повернення та іншого порушення умов договору, Вам, буде нараховано штрафні санкції, визначені договором, а саме: пеня та штраф. Розміри штрафних санкцій Ви маєте змогу переглянути у тарифах на послуги Компанії та/або у типовому договорі, що розміщені на вебсайті. Крім того, порушення виконання договору з Вашого боку може вплинути на Вашу кредитну історію та ускладнити отримання споживчого кредиту надалі.

 

• Разом з укладенням договору Компанія не вимагає та не зобов’язує придбання будь-яких додаткових товарів чи послуг у тому числі оплату послуг і товарів третіх осіб. Можливі витрати на сплату Вами платежів за користування споживчим кредитом залежать виключно від обраного Вами, як споживачем способу сплати (наприклад комісія банку-емітетну Вашої картки при зарахуванні чи перерахуванні коштів, комісія при сплаті через термінал).

 

• Компанія не має право вносити зміни до укладеного з Вами договору про споживчий кредит без Вашої згоди. Всі зміни вносяться за Вашою згодою шляхом укладання додаткової угоди та без погіршення для Вас, як споживача, умов договору, тобто без підвищення процентної ставки, без встановлення додаткових комісій за користування позикою, які б не були визначені договором позики на початку.

 

• Ви завжди можете відмовитись від отримання рекламних матеріалів засобами дистанційних каналів комунікації.

Наші продукти
Назва
Сума
Щоденна ставка
Мінімальний платіж
Докладний опис
“Підтримуючий”
до 10000 грн
2 %
відсутній
Взяти Кредит
“Надійний”
до 15000 грн
1.6 %
відсутній
Взяти Кредит
“Кращий”
до 50000 грн
1.1 %
відсутній
Взяти Кредит
“Стійкий”
до 30000 грн
1.4 %
відсутній
Взяти Кредит
“Легкий”
до 20000 грн
1.4 %
відсутній
Взяти Кредит
Що потрібно для позики?
Український паспорт
21+
Гаджет/мобільный телефон/компьютер
Банківська карта
Чому Традиція?
Висока якість обслуговування
Ми дбаємо про те, щоб кожен наш клієнт залишився задоволений
Швидке надання позик
Середній час розгляду заявки 7 хвилин
Турбота про конфіденційність
Ваші особисті дані завжди в безпеці
Цінуємо Ваш час
Працюємо 24/7, гроші зараховуються миттєво на Вашу карту
Зручність
Замовляйте та погашайте позики в будь-який час в будь-якому місці
Лояльність
На випадок непередбачуваних обставин пробачаємо першу прострочку до 3-х днів кожному клієнту
Що про нас говорять?
Постійні клієнти
Наші партнери
ОГОЛОШЕННЯ

Засоби зв'язку для прийняття повідомлень споживачів про належність до захищеної категорії:


Юридична адреса: ТОВ «ФК «ТРАДИЦІЯ»

49044, м. Дніпро, Соборний район,вул. Барнаульська, буд. 2а, прим. 133

Електронна адреса: [email protected]

Подати скаргу ?

Скаргу за допомогою веб-сайту https://tradition.com.ua/, без використання особистого кабінету, можуть подати споживачі, які мають укладені договори з ТОВ "ФК "Традиція" з питань, що стосуються виконання цих договорів. Надання скарги за допомогою веб-сайту https://tradition.com.ua/, без використання особистого кабінету, не позбавляє права споживача звернутися до Компанії іншим способом або звернутися до відповідних держаних органів. Більш детальна інформація про розгляд звернень споживачів викладена у Положенні про порядок розгляду звернень споживачів фінансових послуг, що опубліковано на веб-сайті https://tradition.com.ua/ у розділі "Розкриття інформації".

ПІБ:
Фінансовий номер телефону:
Email:
Номер кредитного договору:
Оберіть канала для отримання відповіді:
Текст звернення:

Порівняння умов по кредиту: Alexcredit і Традиція

Знадобилися гроші, але немає можливості зайняти у друзів, близьких і знайомих? Не біда! На допомогу прийдуть мікрофінансові організації (МФО), в яких можна оформити мікрокредит протягом 1 години в будь-який час дня і ночі, з будь-якої точки, де є вихід в Інтернет.

В даний час на українському кредитно-фінансовому ринку працюють більше сотні різних МФО, що надають послуги на тих чи інших умовах. Кожна з МФО намагається запропонувати своїм клієнтам найбільш вигідні умови, щоб чимось відрізнятися від численних конкурентів в кращу сторону.

Новачкові дуже складно розібратися в такому великому різноманітті різної інформації, і на те, щоб вибрати найоптимальніший варіант кредитування може піти багато часу, якого, як правило, у потенційного позичальника немає, оскільки гроші потрібні терміново. В такому випадку на допомогу прийдуть спеціалізовані сайти, що висвітлюють професійну діяльність МФО. На таких сайтах представлена ​​зведена загальна інформація, яку можна легко і швидко порівняти і вибрати найкращий варіант.

Нижче представлений порівняльний огляд умов кредитування в двох популярних МФО: Аlexcredit і Традиція. Читач дізнається, переваги та недоліки кредитування в цих МФО, а також розмір, терміни кредитування і процентні ставки за кредитами.

Alexcredit

МФО АлексКредіт здійснює кредитно-фінансову діяльність згідно з отриманою ліцензією ФК№930, виданої НКФУ 8 серпня 2017 року. У АлексКредіт діє програма лояльності, згідно з якою позичальнику на кожному рівні діють ліміти, чим вище рівень, тим вище ліміти.

Максимальний розмір кредиту, який може отримати клієнт, вперше звернувся в АлексКредит, становить 4000 грн. На початковому рівні позичальник може оформити кредит з 10% знижкою на суму до 7500 грн терміном до 30 днів. Бронзовий рівень дає можливість отримати знижку в 15% на максимальну суму до 10 000 грн. На срібному рівні ліміт становить 12 000 грн при знижці 20%. Золотий рівень відкриває можливість отримання 14 000 грн при 25% знижку. Наступний рівень, платиновий, має ліміт в 15 000 грн і знижку 30%, найвищий рівень алмазний - 18 000 грн, 40% знижка.

Щоб взяти участь у програмі лояльності, клієнт повинен оформити кредит розміром не менше 1500 грн на термін не менше 10 днів і вчасно його погасити.

Як оформити заявку в АлексКредіт

Розраховувати на отримання кредиту в АлексКредіт можуть українці, починаючи з 18 річного віку, мають паспорт, ідентифікаційний код, мобільний телефон, банківську карту українського банку, адресу електронної пошти. Щоб оформити заявку в АлексКредит, необхідно відвідати сайт організації, і пройти стандартну процедуру реєстрації, вказавши свої персональні дані і дати згоду на їх обробку.

За допомогою кредитного калькулятора необхідно розрахувати основні параметри кредиту (термін і суму). В особистому кабінеті необхідно прив'язати банківську карту і пройти процедуру її верифікації. В обов'язковому порядку банківська карта повинна бути оформлена на позичальника і на ній повинна перебувати сума не менше 2 грн, яка буде потрібна для проходження процедури верифікації карти.

Після того, як скорингова система проведе перевірку інформації, наданої позичальником, на його електронну пошту прийде повідомлення про результати перевірки. У разі схвалення, клієнту необхідно буде погодитися з умовами кредитного договору, після чого гроші надійдуть на його кредитну карту.

У АлексКредіт можлива пролонгація за умови оплати відсотків і вартості самої послуги продовження кредиту. Оформити пролонгацію можна в особистому кабінеті, здійснивши обов'язкові платежі. Термін пролонгації становить 10, 20 або 30 днів. Відсоткова ставка при продовженні кредиту зберігається.

Традиція

Кредитний сервіс «Традиція» з'явився на українському ринку зовсім недавно - в 2020 році, належить ТОВ «Фінансова компанія» Традиція, працює за ліцензією ФК №1382, виданої 6 квітня 2020 року.

Оформити мікрокредит можуть особи, які досягли віку 22 роки, мають український паспорт, ідентифікаційний код, банківську карту українського банку, мобільний телефон з номером українського оператора та адресу електронної пошти.

При першому зверненні клієнт може оформити кредит розміром до 20 000 грн на термін від 1 до 45 днів, під 0,01% в день. Наприклад, взявши перший кредит розміром 10 000 грн на термін 15 днів, клієнт повинен буде повернути 10 015 грн.

При наступних зверненнях клієнт може оформити кредит до 50 000 грн на термін від 1 до 60 днів, під 1,4% в день. Наприклад, взявши повторний кредит розміром 10 000 грн, на термін 15 днів, клієнт повинен буде повернути 12 100 грн.

У разі виникнення непередбачених обставин можливе продовження діючого кредитного договору за умови оплати 30% тіла кредиту. При простроченні до 3 днів активується автопролонгація.

Порівняльна таблиця

 

Мілоан

Традиція

Термін розгляду заявки

15 минут

9 хвилин

Розмір першої позики

100 – 4 000 грн

8 000 - 20 000 грн

% Ставка першої позики

0,01%

0,01%

Термін першої позики

30 дней

45 днів

Розмір повторної позики

Согласно программе лояльности

8 000 - 50 000 грн

% Ставка повторної позики

1,75%

1,4%

Термін повторної позики

30 дней

60 днів

Вік позичальника

18 – 65 лет

Від 22 років

Необхідні документи

Паспорт, ИНН

Паспорт, ІПН

Пролонгація

На 10, 20 или 30 дней

Автопролонгація до 14 днів

Класична пролонгація до 14 днів

Висновок

Для оформлення кредиту в обох МФО потрібні паспорт та ідентифікаційний код, довідок про доходи клієнта або поручителів не потрібно.

Перший кредит оформляється під 0,01%, але розмір кредиту дуже відрізняється. У АлексКредіт максимальна сума обмежена 4000 грн, а в Традиції мінімальна становить 8000 грн, а максимальна - 20 000 грн. Термін позики в Традиції в півтора рази більше при першому кредитуванні і в два рази більше на наступні кредити.

Відсоткова ставка на повторні кредити в Традиції нижче, існує можливість продовження кредитного договору в обох МФО. МФО Традиція дозволяє кредитуватися на велику суму і на більш тривалий термін, але не підійде тим позичальникам, яким потрібен невеликий розмір кредиту (менш 8 000 грн).

Робочий промокод від Forza Робочий промокод від Globalcredit Робочий промокод від Miloan Робочий промокод від Mycredit Робочий промокод від Soscredit Робочий промокод від Ukrpozyka Робочий промокод від Слонкредит Miloan Moneyveo Дінеро Сashinsky Єврогроші Кешбері КредитКаса СлонКредит Soscredit Не дають кредит у Ваша Готівочка? Не дають кредит в KF.ua? ШвидкоГроші Не дали кредит в Global Credit? CCloan Не дають кредит в Качай Гроші? Позичайко | Відгуки | Промокод | Особовий кабінет Кредит Бокс | Відгуки | Промокод | Особовий кабінет БизПозика | Відгуки | Промокод | Особовий кабінет CashYou | Відгуки | Промокод | Особовий кабінет Cash Man кредит | Відгуки | Промокод | Особистий кабінет Rocket Money кредит | Відгуки | Промокод | Особистий кабінет CreditLife | Відгуки | Промокод | Особистий кабінет Шерман Кредит | Відгуки | Промокод | Особистий кабінет Zecredit | Зекредит | Відгуки | Промокод | Особистий кабінет
Задати питання
Скасування
Підтримуючий
Надійний
Сума позики, грн:
Термін позики, днів:
Разом, грн:
Сума позики:
Cтрок, календарні дні:
Повернути до:
Проценти, %:
Комісії (послуги), грн:
Сума платежу, грн:
Реальна річна процентна ставка, %:
Загальні витрати, грн:
Загальна вартість (сума платежу), грн:
Повернути до:
15.12.2023
Оформлення кредиту займає всього 9 хвилин
Викликати Калькулятор