Сума позики, грн:
Термін позики, днів:
Разом, грн:
Сума позики:
Cтрок, календарні дні:
Кількість платежів:
1
Дата сплати:
Проценти, грн:
Комісії (послуги), грн:
Сума платежу, грн:
Реальна річна процентна ставка, %:
Загальні витрати, грн:
Загальна вартість (сума платежу), грн:
Повернути до:
12.06.2024

Розрахунок не є кредитним калькулятором згідно постанови Правління НБУ №100 від 05.10.2021р. Ознайомитись з кредитними продуктами Компанії, їх істотними характеристиками можливо у блоці "Наші продукти"

 

Компанія надає реструктуризацію заборгованості та пролонгацію строку кредитування за зверненням споживача у разі наявності:

- прострочення строку повернення позики;

- у разі коли клієнт передбачає, що через фінансові труднощі не матиме змоги повернути позику у строк передбачений договором.

 

Споживач має право відмовитись від кредиту у строк до 14 календарних днів від дати укладення договору.

ПОПЕРЕДЖЕННЯ

 

Можливі наслідки для споживача в разі користування споживчим кредитом або невиконання ним обов’язків згідно з договором про споживчий кредит:

  • Сплата неустойки, процентної ставки, інших платежів, які застосовуються чи стягуються в разі невиконання зобов'язання, розміри та порядок сплати яких визначаються договором;
  • Право ТОВ «ФК «Є ГРОШІ» вимагати у Позичальника дострокового повернення позики, сплати комісії за обслуговування кредитної заборгованості, процентів за користування коштами за період кредитування;
  • У разі неналежного виконання Споживачем своїх зобов’язань, ТОВ «ФК «Є ГРОШІ» має право передати інформацію про прострочення та персональні дані Позичальника третім особам, у тому числі бюро кредитних історій із урахуванням норм чинного законодавства, що в подальшому може вплинути на кредитну історію та ускладнити отримання споживчого кредиту Споживачем;
  • Інші наслідки, встановлені Правилами надання грошових коштів у позику та Договором позики.

 

Компанія не вимагає та не зобов’язує придбання будь-яких товарів чи послуг від фінансової установи або спорідненої чи пов'язаної з ним особи як обов'язкову умову надання споживчого кредиту.

 

Для прийняття усвідомленого рішення щодо отримання споживчого кредиту на запропонованих умовах Споживач має право розглянути альтернативні різновиди споживчих кредитів, обрати самостійно кредитний продукт, в тому числі обрати іншу фінансову установу.

 

Компанія не має права вносити зміни до укладеного з Вами договору про споживчий кредит без Вашої згоди. Всі зміни вносяться за Вашою згодою шляхом укладання додаткової угоди та без погіршення для Вас, як споживача, умов договору, тобто без підвищення процентної ставки, без встановлення додаткових комісій за користування позикою, які б не були визначені договором позики на початку.

 

Ви завжди можете відмовитись від отримання рекламних матеріалів засобами дистанційних каналів комунікації.

 

Можливі витрати на сплату Вами платежів за користування споживчим кредитом залежать виключно від обраного Вами, як споживачем, способу сплати (наприклад комісія банку-емітенту Вашої картки при зарахуванні чи перерахуванні коштів, комісія при сплаті через термінал).

 

Ініціювання споживачем продовження (лонгації, пролонгації) строку погашення споживчого кредиту (строку виконання грошового зобов'язання)/строку кредитування договору про споживчий кредит, здійснюється без змін умов попередньо укладеного основного договору в бік погіршення для споживача. Перелік змін та цифрове значення умов, що підлягають зміні при ініціюванні споживачем продовження строку погашення споживчого кредиту вказується в договорі про споживчий кредит та в додатковій угоді про продовження строку кредитування.

 

Наші продукти
Назва
Сума
Щоденна ставка
Мінімальний платіж
Докладний опис
Що потрібно для позики?
Український паспорт
21+
Гаджет/мобільный телефон/компьютер
Банківська карта
Чому Традиція?
Висока якість обслуговування
Ми дбаємо про те, щоб кожен наш клієнт залишився задоволений
Швидке надання позик
Середній час розгляду заявки 7 хвилин
Турбота про конфіденційність
Ваші особисті дані завжди в безпеці
Цінуємо Ваш час
Працюємо 24/7, гроші зараховуються миттєво на Вашу карту
Зручність
Замовляйте та погашайте позики в будь-який час в будь-якому місці
Лояльність
На випадок непередбачуваних обставин пробачаємо першу прострочку до 3-х днів кожному клієнту
Що про нас говорять?
Постійні клієнти
Наші партнери
ОГОЛОШЕННЯ

Засоби зв'язку для прийняття повідомлень споживачів про належність до захищеної категорії:


ТОВ «ФК «Є ГРОШІ»

Юридична адреса: 49044, м. Дніпро, Соборний район, вул. Барнаульська, буд. 2а, прим. 133

Електронна адреса: [email protected]

Hомер телефону, за яким приймаються повідомлення про належність до захищеної категорії: 0 800 400 300

Подати скаргу ?

Скаргу за допомогою веб-сайту https://tradition.com.ua/, без використання особистого кабінету, можуть подати споживачі, які мають укладені договори з ТОВ "ФК "Традиція" з питань, що стосуються виконання цих договорів. Надання скарги за допомогою веб-сайту https://tradition.com.ua/, без використання особистого кабінету, не позбавляє права споживача звернутися до Компанії іншим способом або звернутися до відповідних держаних органів. Більш детальна інформація про розгляд звернень споживачів викладена у Положенні про порядок розгляду звернень споживачів фінансових послуг, що опубліковано на веб-сайті https://tradition.com.ua/ у розділі "Розкриття інформації".

ПІБ:
Фінансовий номер телефону:
Email:
Номер кредитного договору:
Оберіть канала для отримання відповіді:
Текст звернення:

Порівняння умов по кредиту: CCloan і Традиція

На українському кредитно-фінансовому ринку працюють десятки різних мікрофінансових організацій (МФО), які пропонують ті чи інші умови кредитування. Вибрати найбільш підходящу пропозицію не так вже й просто. На це може піти багато часу, але, як правило, коли виникає фінансова проблема, вона вимагає швидкого вирішення. Що робити в такому випадку? Як підібрати найбільш вигідну пропозицію серед такої великої кількості МФО?

Все дуже просто. Треба звернутися до допомоги спеціалізованих сайтів, які займаються висвітленням діяльності МФО, розповідаючи про переваги і недоліки організацій. Ознайомившись з порівняльними оглядами, можна знайти найбільш вигідну пропозицію і оформити кредит в режимі онлайн протягом 30-60 хвилин.

Нижче представлений порівняльний огляд умов кредитування в двох популярних МФО: ССлоан і Традиція. Читач дізнається, переваги та недоліки кредитування в цих МФО, а також розмір, терміни кредитування і процентні ставки за кредитами.

CCloan

МФО ТОВ «СС Лоун» почала свою діяльність в 2015 році, працює на підставі ліцензії ФК №В0000108, виданої 23 грудня 2020 року. Основний напрямок діяльності компанії - надання позикових коштів населенню на умовах фінансових кредитів. Власником ТОВ «СС Лоун» є компанія «СС Континентал Сіті Кепітал Лімітед».

Перше кредитування в ССлоан під 0,01% на термін від 5 - 30 днів на суму від 100 до 20 000 грн. Видача мікрокредитів здійснюється на підставі кредитних договорів з клієнтами, які хочуть отримати відповідну фінансову послугу, для отримання якої позичальник повинен пройти реєстрацію на сайті ccloan.ua, оформити і подати заявку, в якій повинен вказати достовірні персональні паспортні дані.

Оформити кредит в CCloan можуть громадяни України, які досягли 18-річного віку, мають паспорт, банківську карту українського банку, мобільний телефон та адресу електронної пошти. При оформленні мікрокредиту немає необхідності надавати довідку про доходи, шукати поручителів. Онлайн кредит можуть отримати навіть особи з негативною кредитною історією, соціально незахищені верстви населення: студенти, пенсіонери, безробітні.

Оформлюючи кредит в МФО, клієнт повинен оцінити свої фінансові можливості, щоб вчасно повернути взяту суму з відсотками. Графік і сума погашення кредиту вказані в кредитному договорі, який підписав клієнт при його оформленні. Подана заявка розглядається протягом 15-30 хвилин. При схваленні заявки, клієнту на його електронну пошту прийде кредитний договір, який необхідно підписати, відправивши СМС-повідомлення з кодом, зазначеним у договорі. Після цього, на карту клієнта буде зарахована кредитна сума і почнеться відлік терміну кредитування.

На сайті CCloan застосовуються високі стандарти безпеки персональних даних клієнтів, тому, вся інформація, яку надають клієнти, є суворо конфіденційною.

Традиція

Кредитний сервіс «Традиція» з'явився на українському ринку зовсім недавно - в 2020 році, належить ТОВ «Фінансова компанія Традиція», працює за ліцензією ФК №1382, виданої 6 квітня 2020 року.

Оформити позику в Традиції можна з 22-річного віку, за наявності українського паспорта, ідентифікаційного коду, банківської карти українського банку, мобільного телефону з номером українського оператора і адреси електронної пошти.

Перше кредитування в Традиції під 0,01% в день, на суму до 20 000 грн на термін від 1 до 45 днів. Повторні кредити в Традиції оформляються під 1,4% в день, на термін до 60 днів, максимальна сума кредиту обмежена 50 000 грн.

У разі виникнення непередбачених обставин, при яких клієнт не має можливості вчасно погасити кредит, можлива пролонгація чинного кредитного договору за умови оплати 30% тіла кредиту. При простроченні до 3 днів активується автопролонгація.

Порівняльна таблиця

 

CCloan

Традиція

Термін розгляду заявки

15 хвилин

9 хвилин

Розмір першої позики

100 - 20 000 грн

8 000 - 20 000 грн

% Ставка першої позики

0,01%

0,01%

Термін першої позики

30 днів

45 днів

Розмір повторної позики

100 - 20 000 грн

8 000 - 50 000 грн

% Ставка повторної позики

1,99%

1,4%

Термін повторної позики

30 днів

60 днів

Вік позичальника

18 - 65 років

Від 22 років

Необхідні документи

Паспорт, ІПН

Паспорт, ІПН

Пролонгація

На 30 днів, необмежену кількість разів

Автопролонгація до 14 днів

Класична пролонгація до 14 днів

 

Висновок

Умови кредитування в ССлоан і Традиції багато в чому схожі. Головна відмінність полягає в тому, що сума кредиту в Традиції при повторних зверненнях істотно вище (50 000 грн проти 20 000 грн), а процентна ставка нижче (1,4% проти 1,99%). Термін кредитування більше в Традиції. Головна особливість оформлення кредиту в Традиції полягає у високому мінімальному порозі, який починається з 8000 грн. А у ССлоан є можливість взяти кредит, починаючи з 100 грн. В обох МФО є можливість оформити пролонгацію, що дуже зручно, оскільки в такому випадку не нараховуються штрафні санкції клієнту і не погіршується його кредитна історія.

Робочий промокод від Forza Робочий промокод від Globalcredit Робочий промокод від Miloan Робочий промокод від Mycredit Робочий промокод від Soscredit Робочий промокод від Ukrpozyka Робочий промокод від Слонкредит Miloan Moneyveo Дінеро Сashinsky Єврогроші Кешбері Alexcredit КредитКаса СлонКредит Soscredit Не дають кредит у Ваша Готівочка? Не дають кредит в KF.ua? ШвидкоГроші Не дали кредит в Global Credit? Не дають кредит в Качай Гроші? Позичайко | Відгуки | Промокод | Особовий кабінет Кредит Бокс | Відгуки | Промокод | Особовий кабінет БизПозика | Відгуки | Промокод | Особовий кабінет CashYou | Відгуки | Промокод | Особовий кабінет Cash Man кредит | Відгуки | Промокод | Особистий кабінет Rocket Money кредит | Відгуки | Промокод | Особистий кабінет CreditLife | Відгуки | Промокод | Особистий кабінет Шерман Кредит | Відгуки | Промокод | Особистий кабінет Zecredit | Зекредит | Відгуки | Промокод | Особистий кабінет
Задати питання
Скасування
Сума позики, грн:
Термін позики, днів:
Разом, грн:
Сума позики:
Cтрок, календарні дні:
Кількість платежів:
1
Дата сплати:
Проценти, грн:
Комісії (послуги), грн:
Сума платежу, грн:
Реальна річна процентна ставка, %:
Загальні витрати, грн:
Загальна вартість (сума платежу), грн:
Повернути до:
12.06.2024