Сума позики, грн:
Термін позики, днів:
Разом, грн:
Сума позики:
Cтрок, календарні дні:
Кількість платежів:
1
Дата сплати:
Проценти, грн:
Комісії (послуги), грн:
Сума платежу, грн:
Реальна річна процентна ставка, %:
Загальні витрати, грн:
Загальна вартість (сума платежу), грн:
Повернути до:
27.04.2024

Розрахунок не є кредитним калькулятором згідно постанови Правління НБУ №100 від 05.10.2021р. Ознайомитись з кредитними продуктами Компанії, їх істотними характеристиками можливо у блоці "Наші продукти"

 

Компанія надає реструктуризацію заборгованості та пролонгацію строку кредитування за зверненням споживача у разі наявності:

- прострочення строку повернення позики;

- у разі коли клієнт передбачає, що через фінансові труднощі не матиме змоги повернути позику у строк передбачений договором.

 

Споживач має право відмовитись від кредиту у строк до 14 календарних днів від дати укладення договору.

ПОПЕРЕДЖЕННЯ

 

Можливі наслідки для споживача в разі користування споживчим кредитом або невиконання ним обов’язків згідно з договором про споживчий кредит:

  • Сплата неустойки, процентної ставки, інших платежів, які застосовуються чи стягуються в разі невиконання зобов'язання, розміри та порядок сплати яких визначаються договором;
  • Право ТОВ «ФК «Є ГРОШІ» вимагати у Позичальника дострокового повернення позики, сплати комісії за обслуговування кредитної заборгованості, процентів за користування коштами за період кредитування;
  • У разі неналежного виконання Споживачем своїх зобов’язань, ТОВ «ФК «Є ГРОШІ» має право передати інформацію про прострочення та персональні дані Позичальника третім особам, у тому числі бюро кредитних історій із урахуванням норм чинного законодавства, що в подальшому може вплинути на кредитну історію та ускладнити отримання споживчого кредиту Споживачем;
  • Інші наслідки, встановлені Правилами надання грошових коштів у позику та Договором позики.

 

Компанія не вимагає та не зобов’язує придбання будь-яких товарів чи послуг від фінансової установи або спорідненої чи пов'язаної з ним особи як обов'язкову умову надання споживчого кредиту.

 

Для прийняття усвідомленого рішення щодо отримання споживчого кредиту на запропонованих умовах Споживач має право розглянути альтернативні різновиди споживчих кредитів, обрати самостійно кредитний продукт, в тому числі обрати іншу фінансову установу.

 

Компанія не має права вносити зміни до укладеного з Вами договору про споживчий кредит без Вашої згоди. Всі зміни вносяться за Вашою згодою шляхом укладання додаткової угоди та без погіршення для Вас, як споживача, умов договору, тобто без підвищення процентної ставки, без встановлення додаткових комісій за користування позикою, які б не були визначені договором позики на початку.

 

Ви завжди можете відмовитись від отримання рекламних матеріалів засобами дистанційних каналів комунікації.

 

Можливі витрати на сплату Вами платежів за користування споживчим кредитом залежать виключно від обраного Вами, як споживачем, способу сплати (наприклад комісія банку-емітенту Вашої картки при зарахуванні чи перерахуванні коштів, комісія при сплаті через термінал).

 

Ініціювання споживачем продовження (лонгації, пролонгації) строку погашення споживчого кредиту (строку виконання грошового зобов'язання)/строку кредитування договору про споживчий кредит, здійснюється без змін умов попередньо укладеного основного договору в бік погіршення для споживача. Перелік змін та цифрове значення умов, що підлягають зміні при ініціюванні споживачем продовження строку погашення споживчого кредиту вказується в договорі про споживчий кредит та в додатковій угоді про продовження строку кредитування.

 

Наші продукти
Назва
Сума
Щоденна ставка
Мінімальний платіж
Докладний опис
Що потрібно для позики?
Український паспорт
21+
Гаджет/мобільный телефон/компьютер
Банківська карта
Чому Традиція?
Висока якість обслуговування
Ми дбаємо про те, щоб кожен наш клієнт залишився задоволений
Швидке надання позик
Середній час розгляду заявки 7 хвилин
Турбота про конфіденційність
Ваші особисті дані завжди в безпеці
Цінуємо Ваш час
Працюємо 24/7, гроші зараховуються миттєво на Вашу карту
Зручність
Замовляйте та погашайте позики в будь-який час в будь-якому місці
Лояльність
На випадок непередбачуваних обставин пробачаємо першу прострочку до 3-х днів кожному клієнту
Що про нас говорять?
Постійні клієнти
Наші партнери
ОГОЛОШЕННЯ

Засоби зв'язку для прийняття повідомлень споживачів про належність до захищеної категорії:


ТОВ «ФК «Є ГРОШІ»

Юридична адреса: 49044, м. Дніпро, Соборний район, вул. Барнаульська, буд. 2а, прим. 133

Електронна адреса: [email protected]

Hомер телефону, за яким приймаються повідомлення про належність до захищеної категорії: 0 800 400 300

Подати скаргу ?

Скаргу за допомогою веб-сайту https://tradition.com.ua/, без використання особистого кабінету, можуть подати споживачі, які мають укладені договори з ТОВ "ФК "Традиція" з питань, що стосуються виконання цих договорів. Надання скарги за допомогою веб-сайту https://tradition.com.ua/, без використання особистого кабінету, не позбавляє права споживача звернутися до Компанії іншим способом або звернутися до відповідних держаних органів. Більш детальна інформація про розгляд звернень споживачів викладена у Положенні про порядок розгляду звернень споживачів фінансових послуг, що опубліковано на веб-сайті https://tradition.com.ua/ у розділі "Розкриття інформації".

ПІБ:
Фінансовий номер телефону:
Email:
Номер кредитного договору:
Оберіть канала для отримання відповіді:
Текст звернення:

Що робити, якщо не дали кредит в Global Credit?

Мікрофінансова організація Глобал Кредит однією з перших з'явилася на українському кредитно-фінансовому ринку, відкривши перший відділ в 2012 році. В даний час Global Credit має одну з найбільш розгалужених мереж відділень по всій Україні (понад 500 точок), постійно розширюючись.

Глобал Кредит працює на підставі ліцензії АВ 614820 від 04 лютого 2013 року, яка була видана Національною Комітетом Фінансових Послуг. Оформити кредит можуть особи, починаючи з 18 років, що мають український паспорт, ідентифікаційний код, мобільний телефон з номером одного з українських операторів, банківську карту і електронну пошту.

Отримати перший кредит в Глобал Кредит можна тільки у відділенні організації, хоча заявку можна оформити в режимі онлайн, через сайт. Сума першого кредиту обмежена 5000 грн. Взяти перший кредит можна на термін до 30 днів під 0,01% в день. Наступні кредити можна оформляти і отримувати на банківську карту, максимальна сума повторного кредитування становить 10 000 грн, відсоткова ставка 1,8% в день. У разі виникнення непередбачених обставин є можливість пролонгації (подовження) чинного кредитного договору.

Кредит за 60 секунд

У Глобал Кредит доступна унікальна послуга - оформити кредит за допомогою СМС-повідомлення за 1 хвилину. Кредит за 60 секунд в Глобал Кредит доступний тільки вже зареєстрованим клієнтам Глобал Кредит, які раніше кредитувалися в цій організації і погасили перший кредит.

Щоб отримати СМС-кредит в Глобал Кредит, клієнту достатньо відправити на номер 717 СМС-повідомлення, в якому той повинен вказати суму кредиту, термін кредиту, номер банківської картки (16 цифр без пробілів). Дані необхідно розділяти зірочкою і вводити без пробілів. У разі, якщо клієнт знаходиться за кордоном, СМС-повідомлення необхідно відправити на номер +38 (097) 097 88 88.

Причини, за якими можуть відмовити в кредитуванні в Глобал Кредит

Всі заявки, які подаються позичальниками, проходять перевірку скорингової системою, яка перевіряє правильність зазначених даних, оцінює платоспроможність клієнта, враховує його кредитну історію. На підставі проведеного аналізу система оцінює ступінь ризику надання кредиту конкретному позичальнику і дає рекомендації щодо схвалення або відмови у кредитуванні.

Глобал Кредит не вимагає надання довідки про доходи, поручителів або застави. Однак, для збільшення ймовірності надання кредиту позичальникові рекомендується вказати своє місце роботи і надати контактні дані роботодавця, щоб кредитний сервіс міг впевнитися в платоспроможності клієнта.

Дуже уважно слід заповнювати поля реєстраційної анкети, щоб не допустити помилок або неточностей, які можуть стати причиною відмови в кредитуванні. Оформляти кредит слід тільки на власну банківську карту.

У тому випадку, якщо в кредиті було відмовлено, необхідно дізнатися причину відмови. У деяких випадках її можна оперативно усунути. Наприклад, якщо були допущені помилки при заповненні анкети. Але в деяких випадках швидко усунути причину відмови неможливо: у клієнта погана кредитна історія, у нього є непогашені кредити. Що робити в подібних випадках? У таких ситуаціях можна звернутися і подати заявку в іншу МФО.

На українському кредитно-фінансовому ринку працюють десятки різних МФО, які пред'являють до своїх клієнтів різні вимоги. У якихось МФО вони суворіше, у якихось більш лояльні. Тому, якщо в одній МФО клієнт отримав відмову, в іншій його заявка може бути схвалена. В якості альтернативи в разі відмови можна розглянути кредитування в новому кредитному сервісі «Традиція».

Традиція

Кредитний сервіс «Традиція» працює на українському ринку з 2020 року, за ліцензією ФК №1382, яка була оформлена 6 квітня 2020 року. Отримати кредит в «Традиції» можна починаючи з 22-річного віку. Для цього знадобиться український паспорт, ідентифікаційний код, банківська карта українського банку, мобільний телефон з номером українського оператора та адресу електронної пошти.

При першому зверненні клієнт може оформити кредит розміром до 20 000 грн на термін від 1 до 45 днів, під 0,01% в день. Наприклад, взявши перший кредит розміром 10 000 грн на термін 15 днів, клієнт повинен буде повернути 10 015 грн.

При наступних зверненнях клієнт може оформити кредит до 50 000 грн на термін від 1 до 60 днів, під 1,4% в день. Наприклад, взявши повторний кредит розміром 10 000 грн, на термін 15 днів, клієнт повинен буде повернути 12 100 грн.

Доступні три стандартні пакета кредитування:

  • Легкий: до 20 000 грн, під 0,01%, до 45 днів.
  • Стійкий: до 30 000 грн, під 1,4%, до 45 днів.
  • Кращий: до 50 000 грн, під 1,1%, до 60 днів.

У разі виникнення форс-мажорних обставин можлива пролонгація чинного кредитного договору за умови оплати 30% тіла кредиту. При простроченні до 3 днів активується автопролонгація.

Робочий промокод від Forza Робочий промокод від Globalcredit Робочий промокод від Miloan Робочий промокод від Mycredit Робочий промокод від Soscredit Робочий промокод від Ukrpozyka Робочий промокод від Слонкредит Miloan Moneyveo Дінеро Сashinsky Єврогроші Кешбері Alexcredit КредитКаса СлонКредит Soscredit Не дають кредит у Ваша Готівочка? Не дають кредит в KF.ua? ШвидкоГроші CCloan Не дають кредит в Качай Гроші? Позичайко | Відгуки | Промокод | Особовий кабінет Кредит Бокс | Відгуки | Промокод | Особовий кабінет БизПозика | Відгуки | Промокод | Особовий кабінет CashYou | Відгуки | Промокод | Особовий кабінет Cash Man кредит | Відгуки | Промокод | Особистий кабінет Rocket Money кредит | Відгуки | Промокод | Особистий кабінет CreditLife | Відгуки | Промокод | Особистий кабінет Шерман Кредит | Відгуки | Промокод | Особистий кабінет Zecredit | Зекредит | Відгуки | Промокод | Особистий кабінет
Задати питання
Скасування
Сума позики, грн:
Термін позики, днів:
Разом, грн:
Сума позики:
Cтрок, календарні дні:
Кількість платежів:
1
Дата сплати:
Проценти, грн:
Комісії (послуги), грн:
Сума платежу, грн:
Реальна річна процентна ставка, %:
Загальні витрати, грн:
Загальна вартість (сума платежу), грн:
Повернути до:
27.04.2024