Сума позики, грн:
Термін позики, днів:
Разом, грн:
Сума позики:
Cтрок, календарні дні:
Кількість платежів:
1
Дата сплати:
Проценти, грн:
Комісії (послуги), грн:
Сума платежу, грн:
Реальна річна процентна ставка, %:
Загальні витрати, грн:
Загальна вартість (сума платежу), грн:
Повернути до:
27.04.2024

Розрахунок не є кредитним калькулятором згідно постанови Правління НБУ №100 від 05.10.2021р. Ознайомитись з кредитними продуктами Компанії, їх істотними характеристиками можливо у блоці "Наші продукти"

 

Компанія надає реструктуризацію заборгованості та пролонгацію строку кредитування за зверненням споживача у разі наявності:

- прострочення строку повернення позики;

- у разі коли клієнт передбачає, що через фінансові труднощі не матиме змоги повернути позику у строк передбачений договором.

 

Споживач має право відмовитись від кредиту у строк до 14 календарних днів від дати укладення договору.

ПОПЕРЕДЖЕННЯ

 

Можливі наслідки для споживача в разі користування споживчим кредитом або невиконання ним обов’язків згідно з договором про споживчий кредит:

  • Сплата неустойки, процентної ставки, інших платежів, які застосовуються чи стягуються в разі невиконання зобов'язання, розміри та порядок сплати яких визначаються договором;
  • Право ТОВ «ФК «Є ГРОШІ» вимагати у Позичальника дострокового повернення позики, сплати комісії за обслуговування кредитної заборгованості, процентів за користування коштами за період кредитування;
  • У разі неналежного виконання Споживачем своїх зобов’язань, ТОВ «ФК «Є ГРОШІ» має право передати інформацію про прострочення та персональні дані Позичальника третім особам, у тому числі бюро кредитних історій із урахуванням норм чинного законодавства, що в подальшому може вплинути на кредитну історію та ускладнити отримання споживчого кредиту Споживачем;
  • Інші наслідки, встановлені Правилами надання грошових коштів у позику та Договором позики.

 

Компанія не вимагає та не зобов’язує придбання будь-яких товарів чи послуг від фінансової установи або спорідненої чи пов'язаної з ним особи як обов'язкову умову надання споживчого кредиту.

 

Для прийняття усвідомленого рішення щодо отримання споживчого кредиту на запропонованих умовах Споживач має право розглянути альтернативні різновиди споживчих кредитів, обрати самостійно кредитний продукт, в тому числі обрати іншу фінансову установу.

 

Компанія не має права вносити зміни до укладеного з Вами договору про споживчий кредит без Вашої згоди. Всі зміни вносяться за Вашою згодою шляхом укладання додаткової угоди та без погіршення для Вас, як споживача, умов договору, тобто без підвищення процентної ставки, без встановлення додаткових комісій за користування позикою, які б не були визначені договором позики на початку.

 

Ви завжди можете відмовитись від отримання рекламних матеріалів засобами дистанційних каналів комунікації.

 

Можливі витрати на сплату Вами платежів за користування споживчим кредитом залежать виключно від обраного Вами, як споживачем, способу сплати (наприклад комісія банку-емітенту Вашої картки при зарахуванні чи перерахуванні коштів, комісія при сплаті через термінал).

 

Ініціювання споживачем продовження (лонгації, пролонгації) строку погашення споживчого кредиту (строку виконання грошового зобов'язання)/строку кредитування договору про споживчий кредит, здійснюється без змін умов попередньо укладеного основного договору в бік погіршення для споживача. Перелік змін та цифрове значення умов, що підлягають зміні при ініціюванні споживачем продовження строку погашення споживчого кредиту вказується в договорі про споживчий кредит та в додатковій угоді про продовження строку кредитування.

 

Наші продукти
Назва
Сума
Щоденна ставка
Мінімальний платіж
Докладний опис
Що потрібно для позики?
Український паспорт
21+
Гаджет/мобільный телефон/компьютер
Банківська карта
Чому Традиція?
Висока якість обслуговування
Ми дбаємо про те, щоб кожен наш клієнт залишився задоволений
Швидке надання позик
Середній час розгляду заявки 7 хвилин
Турбота про конфіденційність
Ваші особисті дані завжди в безпеці
Цінуємо Ваш час
Працюємо 24/7, гроші зараховуються миттєво на Вашу карту
Зручність
Замовляйте та погашайте позики в будь-який час в будь-якому місці
Лояльність
На випадок непередбачуваних обставин пробачаємо першу прострочку до 3-х днів кожному клієнту
Що про нас говорять?
Постійні клієнти
Наші партнери
ОГОЛОШЕННЯ

Засоби зв'язку для прийняття повідомлень споживачів про належність до захищеної категорії:


ТОВ «ФК «Є ГРОШІ»

Юридична адреса: 49044, м. Дніпро, Соборний район, вул. Барнаульська, буд. 2а, прим. 133

Електронна адреса: [email protected]

Hомер телефону, за яким приймаються повідомлення про належність до захищеної категорії: 0 800 400 300

Подати скаргу ?

Скаргу за допомогою веб-сайту https://tradition.com.ua/, без використання особистого кабінету, можуть подати споживачі, які мають укладені договори з ТОВ "ФК "Традиція" з питань, що стосуються виконання цих договорів. Надання скарги за допомогою веб-сайту https://tradition.com.ua/, без використання особистого кабінету, не позбавляє права споживача звернутися до Компанії іншим способом або звернутися до відповідних держаних органів. Більш детальна інформація про розгляд звернень споживачів викладена у Положенні про порядок розгляду звернень споживачів фінансових послуг, що опубліковано на веб-сайті https://tradition.com.ua/ у розділі "Розкриття інформації".

ПІБ:
Фінансовий номер телефону:
Email:
Номер кредитного договору:
Оберіть канала для отримання відповіді:
Текст звернення:

Порівняння умов по кредиту: Soscredit і Традиція

Послуги мікрофінансових організацій (МФО) стали дуже затребувані в останні роки, що пояснюється складними економічними умовами, на які нашарувалися проблеми всесвітньої пандемії коронавируса. Переважна частина простих громадян стала жити гірше, їх фінансові можливості скоротилися, все частіше і частіше виникають ситуації, які вимагають короткострокового кредитування.

МФО кредитують своїх клієнтів на більш лояльних умовах, ніж банки, достатньо надати оригінал паспорту та ідентифікаційний код. Кредит можна оформити в віддаленому режимі, в будь-який зручний для клієнта час. Скорингова система в автоматичному режимі перевіряє дані, надані клієнтом, і рішення щодо надання кредиту виноситься протягом 30-60 хвилин.

Зараз на українському ринку кредитно-фінансових послуг працює більше сотні різних МФО. Розібратися в нюансах їх роботи непросто, і на це піде досить багато часу, заощадити який можна, якщо звернутися за допомогою до спеціалізованих сайтів, які висвітлюють діяльність МФО.

Нижче представлений порівняльний огляд умов кредитування в двох популярних МФО: Soscredit і Традиція. Читач дізнається, переваги та недоліки кредитування в цих МФО, а також розмір, терміни кредитування і процентні ставки за кредитами.

Soscredit

МФО СосКредит працює з 2014 року, кредитує своїх клієнтів по відсотковій ставці від 0,01% до 3% в день. Кредит можна оформити цілодобово, в режимі онлайн, через сайт компанії, вказавши паспортні дані та ідентифікаційний код.

Перший кредит до 10 тисяч грн в СосКредит можна оформити під 0,01% строком до 30 днів. При наступних зверненнях сума позики може бути збільшена до 15 000 грн, при відсотковій ставці до 3% в день. У СосКредит працює програма лояльності, що має 8 різних рівнів. Кожен новий рівень надає підвищену знижку на процентну ставку. Перший рівень присвоюється клієнту після своєчасного погашення першого кредиту (знижка 5%). На найвищому, 8 рівні клієнт отримує знижку 50% на свою відсоткову ставку.

У МФО СосКредит є можливість оформлення пролонгації чинного кредитного договору терміном на 7, 15 або 30 днів. Для цього необхідно подати відповідну заявку в особистому кабінеті та сплатити відсотки, нараховані за кредитом. При оформленні пролонгації кредиту на позичальника не накладаються штрафні санкції за несвоєчасне погашення кредиту, а також не нараховується пеня і не погіршується його кредитна історія.

СосКредит особистий кабінет

Для оформлення кредиту в Soscredit, треба створити особистий кабінет і отримати до нього доступ. Зробити це можна після реєстрації на сайті та заповнення реєстраційної анкети, в якій вказуються достовірні персональні дані клієнта. На наступному етапі позичальник повинен прив'язати і верифікувати свою банківську карту, оформлену на позичальника, при цьому на банківській картці повинна перебувати сума не менше 1 грн, необхідна для здійснення процедури верифікації карти, без якої неможливо отримати гроші онлайн.

Перед подачею заявки треба на кредитному калькуляторі розрахувати основні параметри кредиту: термін і суму, після чого вказати свій номер телефону, адресу електронної пошти, сформувати пароль і дати згоду на обробку персональних даних.

Після того, як заявка буде відправлена ​​на обробку, треба дочекатися винесеного рішення, яке прийде на електронну пошту. У разі схвалення, клієнт повинен підписати електронний кредитний договір, надіславши в СМС-повідомленні код, який буде вказано в договорі. Після цього кредитна сума зарахується на банківську карту клієнта.

Є можливість оформлення пролонгації чинного кредитного договору терміном на 7, 15 або 30 днів. Для цього необхідно подати відповідну заявку в особистому кабінеті та сплатити проценти, нараховані за кредитом.

Традиція

Кредитний сервіс «Традиція» належить ТОВ «Фінансова компанія Традиція», яка вийшла на український кредитно-фінансовий ринок в 2014 році, і працює на підставі ліцензії ФК №1382, виданої 6 квітня 2020 року.

Отримати кредит в Традиції можуть особи, яким виповнилося 22 роки, у них є український паспорт, ідентифікаційний код, банківська карта українського банку, мобільний телефон з номером українського оператора та адреса електронної пошти.

При першому зверненні клієнт може оформити кредит розміром від 8000 до 20 000 грн на термін від 1 до 45 днів, під 0,01% в день. При наступних зверненнях клієнт може оформити кредит до 50 000 грн на термін від 1 до 60 днів, під 1,4% в день.

При виникненні непередбачених обставин є можливість пролонгації чинного кредитного договору за умови сплати 30% тіла кредиту. При простроченні до 3 днів активується автопролонгація.

Порівняльна таблиця

 

Soscredit

Традиція

Термін розгляду заявки

15 хвилин

9 хвилин

Розмір першої позики

500 - 10 000 грн

8 000 - 20 000 грн

% Ставка першої позики

0,01%

0,01%

Термін першої позики

7-30 днів

45 днів

Розмір повторної позики

500 - 15 000 грн

8 000 - 50 000 грн

% Ставка повторної позики

3%

1,4%

Термін повторної позики

7-30 днів

60 днів

Вік позичальника

18 - 90 років

Від 22 років

Необхідні документи

Паспорт, ІПН

Паспорт, ІПН

Пролонгація

На 7, 15 або 30 днів

Автопролонгація до 14 днів

Класична пролонгація до 14 днів

 

Висновок

Оформити кредит в СосКредит можна з 18 років, а в Традиції, - з 22. Для цього буде потрібен паспорт і ідентифікаційний код. Умови першого кредитування в СосКредит і Традиції істотно різняться - в Традиції набагато вище мінімальний поріг кредитування, який починається від 8 000 грн (в СосКредит від 500). Максимальний розмір кредиту відрізняється в два рази - 10 000 грн в СосКредит і 20 000 грн в Традиції, також в Традиції більше термін кредитування - до 45 днів, проти 30 в СОСКредіт.

При повторному кредитуванні в Традиції можна оформити більший кредит на більш тривалий термін, і під менший відсоток. В обох МФО є можливість пролонгації кредиту. Тому Традиція більше підійде для середньострокового кредитування на більш високі суми.

Робочий промокод від Forza Робочий промокод від Globalcredit Робочий промокод від Miloan Робочий промокод від Mycredit Робочий промокод від Soscredit Робочий промокод від Ukrpozyka Робочий промокод від Слонкредит Miloan Moneyveo Дінеро Сashinsky Єврогроші Кешбері Alexcredit КредитКаса СлонКредит Не дають кредит у Ваша Готівочка? Не дають кредит в KF.ua? ШвидкоГроші Не дали кредит в Global Credit? CCloan Не дають кредит в Качай Гроші? Позичайко | Відгуки | Промокод | Особовий кабінет Кредит Бокс | Відгуки | Промокод | Особовий кабінет БизПозика | Відгуки | Промокод | Особовий кабінет CashYou | Відгуки | Промокод | Особовий кабінет Cash Man кредит | Відгуки | Промокод | Особистий кабінет Rocket Money кредит | Відгуки | Промокод | Особистий кабінет CreditLife | Відгуки | Промокод | Особистий кабінет Шерман Кредит | Відгуки | Промокод | Особистий кабінет Zecredit | Зекредит | Відгуки | Промокод | Особистий кабінет
Задати питання
Скасування
Сума позики, грн:
Термін позики, днів:
Разом, грн:
Сума позики:
Cтрок, календарні дні:
Кількість платежів:
1
Дата сплати:
Проценти, грн:
Комісії (послуги), грн:
Сума платежу, грн:
Реальна річна процентна ставка, %:
Загальні витрати, грн:
Загальна вартість (сума платежу), грн:
Повернути до:
27.04.2024