Сума позики, грн:
Термін позики, днів:
Разом, грн:
Сума позики:
Cтрок, календарні дні:
Кількість платежів:
1
Дата сплати:
Проценти, грн:
Комісії (послуги), грн:
Сума платежу, грн:
Реальна річна процентна ставка, %:
Загальні витрати, грн:
Загальна вартість (сума платежу), грн:
Повернути до:
12.06.2024

Розрахунок не є кредитним калькулятором згідно постанови Правління НБУ №100 від 05.10.2021р. Ознайомитись з кредитними продуктами Компанії, їх істотними характеристиками можливо у блоці "Наші продукти"

 

Компанія надає реструктуризацію заборгованості та пролонгацію строку кредитування за зверненням споживача у разі наявності:

- прострочення строку повернення позики;

- у разі коли клієнт передбачає, що через фінансові труднощі не матиме змоги повернути позику у строк передбачений договором.

 

Споживач має право відмовитись від кредиту у строк до 14 календарних днів від дати укладення договору.

ПОПЕРЕДЖЕННЯ

 

Можливі наслідки для споживача в разі користування споживчим кредитом або невиконання ним обов’язків згідно з договором про споживчий кредит:

 • Сплата неустойки, процентної ставки, інших платежів, які застосовуються чи стягуються в разі невиконання зобов'язання, розміри та порядок сплати яких визначаються договором;
 • Право ТОВ «ФК «Є ГРОШІ» вимагати у Позичальника дострокового повернення позики, сплати комісії за обслуговування кредитної заборгованості, процентів за користування коштами за період кредитування;
 • У разі неналежного виконання Споживачем своїх зобов’язань, ТОВ «ФК «Є ГРОШІ» має право передати інформацію про прострочення та персональні дані Позичальника третім особам, у тому числі бюро кредитних історій із урахуванням норм чинного законодавства, що в подальшому може вплинути на кредитну історію та ускладнити отримання споживчого кредиту Споживачем;
 • Інші наслідки, встановлені Правилами надання грошових коштів у позику та Договором позики.

 

Компанія не вимагає та не зобов’язує придбання будь-яких товарів чи послуг від фінансової установи або спорідненої чи пов'язаної з ним особи як обов'язкову умову надання споживчого кредиту.

 

Для прийняття усвідомленого рішення щодо отримання споживчого кредиту на запропонованих умовах Споживач має право розглянути альтернативні різновиди споживчих кредитів, обрати самостійно кредитний продукт, в тому числі обрати іншу фінансову установу.

 

Компанія не має права вносити зміни до укладеного з Вами договору про споживчий кредит без Вашої згоди. Всі зміни вносяться за Вашою згодою шляхом укладання додаткової угоди та без погіршення для Вас, як споживача, умов договору, тобто без підвищення процентної ставки, без встановлення додаткових комісій за користування позикою, які б не були визначені договором позики на початку.

 

Ви завжди можете відмовитись від отримання рекламних матеріалів засобами дистанційних каналів комунікації.

 

Можливі витрати на сплату Вами платежів за користування споживчим кредитом залежать виключно від обраного Вами, як споживачем, способу сплати (наприклад комісія банку-емітенту Вашої картки при зарахуванні чи перерахуванні коштів, комісія при сплаті через термінал).

 

Ініціювання споживачем продовження (лонгації, пролонгації) строку погашення споживчого кредиту (строку виконання грошового зобов'язання)/строку кредитування договору про споживчий кредит, здійснюється без змін умов попередньо укладеного основного договору в бік погіршення для споживача. Перелік змін та цифрове значення умов, що підлягають зміні при ініціюванні споживачем продовження строку погашення споживчого кредиту вказується в договорі про споживчий кредит та в додатковій угоді про продовження строку кредитування.

 

Наші продукти
Назва
Сума
Щоденна ставка
Мінімальний платіж
Докладний опис
Що потрібно для позики?
Український паспорт
21+
Гаджет/мобільный телефон/компьютер
Банківська карта
Чому Традиція?
Висока якість обслуговування
Ми дбаємо про те, щоб кожен наш клієнт залишився задоволений
Швидке надання позик
Середній час розгляду заявки 7 хвилин
Турбота про конфіденційність
Ваші особисті дані завжди в безпеці
Цінуємо Ваш час
Працюємо 24/7, гроші зараховуються миттєво на Вашу карту
Зручність
Замовляйте та погашайте позики в будь-який час в будь-якому місці
Лояльність
На випадок непередбачуваних обставин пробачаємо першу прострочку до 3-х днів кожному клієнту
Що про нас говорять?
Постійні клієнти
Наші партнери
ОГОЛОШЕННЯ

Засоби зв'язку для прийняття повідомлень споживачів про належність до захищеної категорії:


ТОВ «ФК «Є ГРОШІ»

Юридична адреса: 49044, м. Дніпро, Соборний район, вул. Барнаульська, буд. 2а, прим. 133

Електронна адреса: [email protected]

Hомер телефону, за яким приймаються повідомлення про належність до захищеної категорії: 0 800 400 300

Подати скаргу ?

Скаргу за допомогою веб-сайту https://tradition.com.ua/, без використання особистого кабінету, можуть подати споживачі, які мають укладені договори з ТОВ "ФК "Традиція" з питань, що стосуються виконання цих договорів. Надання скарги за допомогою веб-сайту https://tradition.com.ua/, без використання особистого кабінету, не позбавляє права споживача звернутися до Компанії іншим способом або звернутися до відповідних держаних органів. Більш детальна інформація про розгляд звернень споживачів викладена у Положенні про порядок розгляду звернень споживачів фінансових послуг, що опубліковано на веб-сайті https://tradition.com.ua/ у розділі "Розкриття інформації".

ПІБ:
Фінансовий номер телефону:
Email:
Номер кредитного договору:
Оберіть канала для отримання відповіді:
Текст звернення:

CreditLife | Відгуки | Промокод | Особистий кабінет

Коли терміново потрібна невелика сума грошей до зарплати або для будь-яких інших цілей, оптимальним варіантом буде скористатися послугами мікрофінансової організації. Компанія CreditLife пропонує вигідні миттєві онлайн-кредити на найкращих умовах. Фірма працює ще з 2018 року і за цей час відгуки про CreditLife від користувачів загалом позитивні.

Умови кредитування у CreditLife

На відміну від багатьох інших кредитних компаній, CreditLife не проводить детальної перевірки кожного позичальника. Тут можна отримати онлайн кредит навіть тим, хто має погану кредитну історію або не має офіційного працевлаштування.

Крім того, можна виділити інші переваги МФО CreditLife:

 • Сайт CreditLife працює цілодобово та без вихідних. Тут можна будь-якої миті оформити позику на потрібну суму, і не доведеться йти в офіси компанії або витрачати час на спілкування з менеджерами.
 • Основні вимоги до позичальника – наявність паспорта громадянина України та ІПН, треба бути старше 18 років, оформити банківську картку в будь-якому банку (на неї надійдуть гроші після оформлення кредиту), а також треба вказати номер телефону та електронну пошту.
 • Від потенційного позичальника не вимагається наявність місця роботи чи офіційного працевлаштування, ні підтвердження наявності власності, ні поручителя.
 • Реєстрація на сайті займає кілька хвилин, очікування на підтвердження позики - ще 5 хвилин. Повторна процедура набагато швидша, тому що тепер не доведеться заповнювати всю анкету, а достатньо буде скористатися особистим кабінетом.

CreditLife надає кредити на максимальний термін до 3 місяців на суму до 10 тис. грн. Процентна ставка за кредитами складає 1,9% на день. Зручно те, що після входу на CreditLife можна побачити спеціальний калькулятор, де кожен може розрахувати суму свого кредиту, термін його видачі та побачити в результаті, яка переплата буде за позикою, скільки треба вносити за раз і коли виконувати платежі. Так заздалегідь спланувати, яка сума витрачається додатково.

Як взяти кредит у Кредит Лайф?

Щоб оформити позику на потрібну суму, достатньо витратити кілька хвилин часу та зайти на сайт компанії. Після цього треба виконати кілька простих кроків:

 1. Зайти на сайт і через калькулятор ввести потрібну кількість грошей та термін, на який ви хочете отримати їх.
 2. Після переходу далі треба заповнити невелику анкету з особистими даними. Там зазначається ПІБ, паспортні дані, місце проживання, номер банківського рахунку, телефон та пошта.
 3. На електронну пошту буде надіслано договір, який треба уважно прочитати та вивчити особливості кредитування. Якщо все влаштовує, то за допомогою електронного підпису (у листі буде інструкція, як правильно оформити) документ підписують.
 4. Після повернення на сайт протягом 3-5 хвилин гроші надійдуть на рахунок.

Повторно взяти кредит можна у власному кабінеті на сайті. Щоб повернути позику, достатньо в обліковому записі вибрати відповідну функцію - це можна зробити переказом з картки або навіть через касу банку, термінал.

Прострочення та пролонгації

Якщо позичальник вчасно не вніс потрібну суму за кредитом, а також не виходить на зв'язок, щоб вирішити питання, то CreditLife штрафує таку позику. Сума штрафу становить 0,5% від суми боргу за кожний день прострочення. Також фірма вносить інформацію про прострочений кредит у Бюро Кредитних історій, що ускладнить оформлення позики у майбутньому.

Пролонгації чи інші форми продовження позики не передбачені. Але у разі невчасного погашення боргу, разом із менеджером можна розробити найбільш оптимальну систему закриття позики.

Промокод від CreditLife дозволяє отримати перший кредит під нульовий відсоток або оформити нову онлайн-позику на вигідніших умовах.

Робочий промокод від Forza Робочий промокод від Globalcredit Робочий промокод від Miloan Робочий промокод від Mycredit Робочий промокод від Soscredit Робочий промокод від Ukrpozyka Робочий промокод від Слонкредит Miloan Moneyveo Дінеро Сashinsky Єврогроші Кешбері Alexcredit КредитКаса СлонКредит Soscredit Не дають кредит у Ваша Готівочка? Не дають кредит в KF.ua? ШвидкоГроші Не дали кредит в Global Credit? CCloan Не дають кредит в Качай Гроші? Позичайко | Відгуки | Промокод | Особовий кабінет Кредит Бокс | Відгуки | Промокод | Особовий кабінет БизПозика | Відгуки | Промокод | Особовий кабінет CashYou | Відгуки | Промокод | Особовий кабінет Cash Man кредит | Відгуки | Промокод | Особистий кабінет Rocket Money кредит | Відгуки | Промокод | Особистий кабінет Шерман Кредит | Відгуки | Промокод | Особистий кабінет Zecredit | Зекредит | Відгуки | Промокод | Особистий кабінет
Задати питання
Скасування
Сума позики, грн:
Термін позики, днів:
Разом, грн:
Сума позики:
Cтрок, календарні дні:
Кількість платежів:
1
Дата сплати:
Проценти, грн:
Комісії (послуги), грн:
Сума платежу, грн:
Реальна річна процентна ставка, %:
Загальні витрати, грн:
Загальна вартість (сума платежу), грн:
Повернути до:
12.06.2024