Перший
Повторний
Сума позики, грн:
1 000
10 000
Термін позики, днів:
2
15
Разом, грн:
Сума позики:
1 000
Сума до повернення:
1 000
Відсотки:
15
Комісія:
0
Повернути до:
12.06.2022
Що потрібно для позики?
Український паспорт
21+
Гаджет/мобільный телефон/компьютер
Банківська карта
Чому Традиція?
Висока якість обслуговування
Ми дбаємо про те, щоб кожен наш клієнт залишився задоволений
Швидке надання позик
Середній час розгляду заявки 7 хвилин
Турбота про конфіденційність
Ваші особисті дані завжди в безпеці
Цінуємо Ваш час
Працюємо 24/7, гроші зараховуються миттєво на Вашу карту
Зручність
Замовляйте та погашайте позики в будь-який час в будь-якому місці
Лояльність
На випадок непередбачуваних обставин пробачаємо першу прострочку до 3-х днів кожному клієнту
Наші продукти
Назва
Сума
Щоденна ставка
Мінімальний платіж
Докладний опис
“Підтримуючий”
до 10000 грн
2 %
відсутній
Взяти Кредит
“Надійний”
до 15000 грн
1.6 %
відсутній
Взяти Кредит
“Кращий (не активно)”
до 50000 грн
1.1 %
відсутній
Взяти Кредит
Що про нас говорять?
Постійні клієнти
Наші партнери
Подати скаргу ?

Скаргу за допомогою веб-сайту https://tradition.com.ua/, без використання особистого кабінету, можуть подати споживачі, які мають укладені договори з ТОВ "ФК "Традиція" з питань, що стосуються виконання цих договорів. Надання скарги за допомогою веб-сайту https://tradition.com.ua/, без використання особистого кабінету, не позбавляє права споживача звернутися до Компанії іншим способом або звернутися до відповідних держаних органів. Більш детальна інформація про розгляд звернень споживачів викладена у Положенні про порядок розгляду звернень споживачів фінансових послуг, що опубліковано на веб-сайті https://tradition.com.ua/ у розділі "Розкриття інформації".

ПІБ:
Фінансовий номер телефону:
Email:
Номер кредитного договору:
Оберіть канала для отримання відповіді:
Текст звернення:

Порівняння умов по кредиту: Кешінський і Традиція

Вибрати найбільш оптимальну пропозицію на ринку кредитно-фінансових послуг в даний час не така вже й проста задача. Головна причина - велика кількість мікрофінансових організацій (МФО), кількість яких з кожним роком продовжує зростати. Нові МФО в спробі знайти своє місце «під сонцем», пропонують умови кредитування, яких немає у конкурентів. Тому, позичальникам, які постійно користуються послугами МФО, має сенс уважно стежити за ситуацією на мікрофінансовому ринку, щоб не пропустити найбільш вигідну пропозицію.

Самостійно вивчати сотні різних пропозицій дуже неефективно, оскільки на це піде багато часу. Набагато швидше і простіше провести порівняльний аналіз за допомогою спеціалізованих сайтів, які займаються висвітленням діяльності МФО в Україні.

Нижче представлений порівняльний огляд умов кредитування в двох популярних МФО: Кешінский і Традиція. Читач дізнається, переваги та недоліки кредитування в цих МФО, а також розмір, терміни кредитування і процентні ставки за кредитами.

Кешінский

МФО Cashinsky належить ТОВ «Гелаксі» видає кредити на підставі ліцензії ФК №917, виданої 11 липня 2017 року, що діє безстроково.

Оформити Кешінский кредит можуть українці, які досягли віку 18 років, у яких є український паспорт і довідка про присвоєння ідентифікаційного коду, а також банківська карта будь-якого українського банку, мобільний телефон з номером українського оператора, електронна пошта.

При першому зверненні в Кешинський можна оформити кредит до 10 тисяч грн на термін від 5 до 30 днів, під 0,01% в день. При наступних зверненнях в Кашинський, кредит оформляється під 1,9% в день на максимальну суму до 10 000 грн, терміном від 5 до 30 днів.

Порядок оформлення кредиту

Щоб оформити кредит в Кешинському, необхідно на сайті організації за допомогою кредитного калькулятора вибрати потрібну суму кредиту і термін кредитування, після чого натиснути «Оформити заявку». В процесі оформлення заявки клієнт вводить персональну інформацію і отримує доступ в особистий кабінет на сайті, використовуючи який, можна оперативно створювати заявки в майбутньому.

Подана заявка обробляється скорингової системою в автоматичному режимі протягом 14 хвилин, після чого на електронну пошту клієнта прийде сповіщення про прийняте рішення. У разі схвалення заявки клієнт повинен пройти процедуру верифікації своєї банківської картки в особистому кабінеті. Для цього треба ввести № картки, термін її дії та CVV код, який знаходиться на зворотному боці картки, після чого натиснути кнопку «Підтвердити».

На картці повинна перебувати сума не менше 1 грн, яка буде тимчасово заблокована на час верифікації карти. Коли процес верифікації банківської карти буде завершено, клієнту залишається підписати електронний кредитний договір і отримати гроші на карту.

Традиція

Кредитний сервіс «Традиція» вийшов на український кредитно-фінансовий ринок в 2020 році. ТОВ «Фінансова компанія» Традиція, працює за ліцензією ФК №1382, яка була оформлена 6 квітня 2020 року.

«Традиція» кредитує позичальників віком від 22 років, у яких є український паспорт, ідентифікаційний код, банківська карта українського банку, мобільний телефон з номером українського оператора та адресу електронної пошти.

Максимальний термін при першому кредитуванні в «Традиції» обмежений 45 днями. Розмір кредиту - від 8 до 20 тисяч грн, при процентній ставці в 0,01%. Наступні кредити оформляються під 1,4% в день, термін кредитування може бути збільшений до 60 днів, а тіло кредиту - до 50 000 грн.

Доступні три стандартні пакета кредитування:

Легкий: до 20 000 грн, під 0,01%, до 45 днів.

Стійкий: до 30 000 грн, під 1,4%, до 45 днів.

Кращий: до 50 000 грн, під 1,1%, до 60 днів.

Порівняльна таблиця

 

Кешінскій

Традиція

Термін розгляду заявки

14 хвилин

9 хвилин

Розмір першої позики

800 – 10 000 грн

8 000 - 20 000 грн

% Ставка першої позики

0,01%

0,01%

Термін першої позики

30 днів

45 днів

Розмір повторної позики

800 – 10 000 грн

8 000 - 50 000 грн

% Ставка повторної позики

1,9%

1,4%

Термін повторної позики

30 днів

60 днів

Вік позичальника

18 – 60 років

Від 22 років

Необхідні документи

Паспорт, ІПН

Паспорт, ІПН

Пролонгація

Можлива, на строк, що дорівнює терміну дії кредитного договору

Автопролонгація до 14 днів

Класична пролонгація до 14 днів

 

Висновок

Оформити кредит в Кешінскому можна з 18 років, а в Традиції, тільки з 22. Необхідні документи - паспорт та ідентифікаційний код. Термін розгляду заявки в Традиції становить 9 хвилин проти 14 у Кашинського.

Розмір і термін першого кредиту в Традиції істотно більше, ніж в Кешинського, при однаковій процентній ставці. Однак, в Традиції є істотний нюанс - мінімальний розмір кредиту дорівнює 8000 грн, це не набагато менше, ніж максимальний розмір кредиту в Кешінскому.

При повторному кредитуванні в Традиції можна оформити більший кредит на більш тривалий термін, і під менший відсоток. В обох МФО є можливість пролонгації кредиту.

Кешінский підійде для короткострокового кредитування на невеликі суми, Традиція більш приваблива для позичальників, яким потрібні великі суми на середні терміни.

Робочий промокод від Forza Робочий промокод від Globalcredit Робочий промокод від Miloan Робочий промокод від Mycredit Робочий промокод від Soscredit Робочий промокод від Ukrpozyka Робочий промокод від Слонкредит Miloan Moneyveo Дінеро Єврогроші Кешбері Alexcredit КредитКаса СлонКредит Soscredit Не дають кредит у Ваша Готівочка? Не дають кредит в KF.ua? ШвидкоГроші Не дали кредит в Global Credit? CCloan Не дають кредит в Качай Гроші? Позичайко | Відгуки | Промокод | Особовий кабінет Кредит Бокс | Відгуки | Промокод | Особовий кабінет БизПозика | Відгуки | Промокод | Особовий кабінет CashYou | Відгуки | Промокод | Особовий кабінет Cash Man кредит | Відгуки | Промокод | Особистий кабінет Rocket Money кредит | Відгуки | Промокод | Особистий кабінет CreditLife | Відгуки | Промокод | Особистий кабінет Шерман Кредит | Відгуки | Промокод | Особистий кабінет Zecredit | Зекредит | Відгуки | Промокод | Особистий кабінет
Задати питання
Скасування
Перший
Повторний
Сума позики, грн:
1 000
10 000
Термін позики, днів:
2
15
Разом, грн:
Сума позики:
1 000
Сума до повернення:
1 000
Відсотки:
15
Комісія:
0
Повернути до:
12.06.2022
Оформлення кредиту займає всього 9 хвилин
Викликати Калькулятор