Підтримуючий
Надійний
Сума позики, грн:
Термін позики, днів:
Разом, грн:
Сума позики:
Cтрок, календарні дні:
Повернути до:
Проценти, %:
Комісії (послуги), грн:
Сума платежу, грн:
Реальна річна процентна ставка, %:
Загальні витрати, грн:
Загальна вартість (сума платежу), грн:
Повернути до:
15.12.2023

Розрахунок є кредитним калькулятором згідно постанови Правління НБУ №100 від 05.10.2021р. Ознайомитись з кредитними продуктами Компанії, їх істотними характеристиками можливо у блоці "Наші продукти"

 

Компанія надає реструктуризацію заборгованості та пролонгацію строку кредитування за зверненням споживача у разі наявності:

- прострочення строку повернення позики;

- у разі коли клієнт передбачає, що через фінансові труднощі не матиме змоги повернути позику у строк передбачений договором.

 

Споживач має право відмовитись від кредиту у строк до 14 календарних днів від дати укладення договору.

ПОПЕРЕДЖЕННЯ

ПОПЕРЕДЖЕННЯ про можливі наслідки для споживача в разі користування споживчим кредитом або невиконання ним обов’язків згідно з договором про споживчий кредит:

 

• Споживач має право обирати кредитний продукт самостійно в тому числі має право обрати іншу фінансову установу для
отримання позики.

 

• У разі укладання договору з компанією ТОВ «ФК «ТРАДИЦІЯ», Ви погоджуєтесь з умовами укладеного договору а також із Правилами Компанії про надання коштів у позику.

 

• Після укладення договору, Ви зобов’язані виконувати умови договору щодо сплати процентів за користування та строків повернення позики. У разі прострочення строку повернення та іншого порушення умов договору, Вам, буде нараховано штрафні санкції, визначені договором, а саме: пеня та штраф. Розміри штрафних санкцій Ви маєте змогу переглянути у тарифах на послуги Компанії та/або у типовому договорі, що розміщені на вебсайті. Крім того, порушення виконання договору з Вашого боку може вплинути на Вашу кредитну історію та ускладнити отримання споживчого кредиту надалі.

 

• Разом з укладенням договору Компанія не вимагає та не зобов’язує придбання будь-яких додаткових товарів чи послуг у тому числі оплату послуг і товарів третіх осіб. Можливі витрати на сплату Вами платежів за користування споживчим кредитом залежать виключно від обраного Вами, як споживачем способу сплати (наприклад комісія банку-емітетну Вашої картки при зарахуванні чи перерахуванні коштів, комісія при сплаті через термінал).

 

• Компанія не має право вносити зміни до укладеного з Вами договору про споживчий кредит без Вашої згоди. Всі зміни вносяться за Вашою згодою шляхом укладання додаткової угоди та без погіршення для Вас, як споживача, умов договору, тобто без підвищення процентної ставки, без встановлення додаткових комісій за користування позикою, які б не були визначені договором позики на початку.

 

• Ви завжди можете відмовитись від отримання рекламних матеріалів засобами дистанційних каналів комунікації.

Наші продукти
Назва
Сума
Щоденна ставка
Мінімальний платіж
Докладний опис
“Підтримуючий”
до 10000 грн
2 %
відсутній
Взяти Кредит
“Надійний”
до 15000 грн
1.6 %
відсутній
Взяти Кредит
“Кращий”
до 50000 грн
1.1 %
відсутній
Взяти Кредит
“Стійкий”
до 30000 грн
1.4 %
відсутній
Взяти Кредит
“Легкий”
до 20000 грн
1.4 %
відсутній
Взяти Кредит
Що потрібно для позики?
Український паспорт
21+
Гаджет/мобільный телефон/компьютер
Банківська карта
Чому Традиція?
Висока якість обслуговування
Ми дбаємо про те, щоб кожен наш клієнт залишився задоволений
Швидке надання позик
Середній час розгляду заявки 7 хвилин
Турбота про конфіденційність
Ваші особисті дані завжди в безпеці
Цінуємо Ваш час
Працюємо 24/7, гроші зараховуються миттєво на Вашу карту
Зручність
Замовляйте та погашайте позики в будь-який час в будь-якому місці
Лояльність
На випадок непередбачуваних обставин пробачаємо першу прострочку до 3-х днів кожному клієнту
Що про нас говорять?
Постійні клієнти
Наші партнери
ОГОЛОШЕННЯ

Засоби зв'язку для прийняття повідомлень споживачів про належність до захищеної категорії:


Юридична адреса: ТОВ «ФК «ТРАДИЦІЯ»

49044, м. Дніпро, Соборний район,вул. Барнаульська, буд. 2а, прим. 133

Електронна адреса: [email protected]

Подати скаргу ?

Скаргу за допомогою веб-сайту https://tradition.com.ua/, без використання особистого кабінету, можуть подати споживачі, які мають укладені договори з ТОВ "ФК "Традиція" з питань, що стосуються виконання цих договорів. Надання скарги за допомогою веб-сайту https://tradition.com.ua/, без використання особистого кабінету, не позбавляє права споживача звернутися до Компанії іншим способом або звернутися до відповідних держаних органів. Більш детальна інформація про розгляд звернень споживачів викладена у Положенні про порядок розгляду звернень споживачів фінансових послуг, що опубліковано на веб-сайті https://tradition.com.ua/ у розділі "Розкриття інформації".

ПІБ:
Фінансовий номер телефону:
Email:
Номер кредитного договору:
Оберіть канала для отримання відповіді:
Текст звернення:

Не дають кредит в Качай Гроші? Візьми в Традиції!

В умовах сучасного життя трапляються ситуації, при яких потрібно терміново вирішити фінансову проблему. Найпростіше це зробити, позичивши необхідну суму грошей у друзів, знайомих, родичів. Але не завжди це можливо з тих чи інших причин. У таких випадках на допомогу приходять мікрофінансові організації (МФО), які кредитують населення на лояльних умовах в режимі онлайн.

В даний час на українському кредитно-фінансовому ринку працює більше сотні різних МФО. Вибрати кращу пропозицію серед такого великого розмаїття досить непросто. Для прискорення процесу можна звернутися до послуг спеціалізованих сайтів, які висвітлюють діяльність існуючих МФО.

Качай Гроші

На українському ринку мікрокредитування великою популярністю користується компанія Качай Гроші, яка розпочала роботу в листопаді 2017 року. При першому зверненні в Качай Гроші можна оформити кредит розміром від 500 до 10 000 грн під 0,01% на термін від 5 до 21 дня. При наступних зверненнях в Качай Гроші можна оформити кредит до 15 тисяч грн під 2% на день, на термін до 30 днів.

Для оформлення кредиту в Качай Гроші необхідно зайти на сайт kachay.com.ua, на кредитному калькуляторі розрахувати параметри кредиту, після чого пройти процедуру реєстрації, в ході якої вказати і підтвердити свій номер телефону. Для подачі заявки треба заповнити всі поля: ПІБ, дату народження, адресу проживання, сімейний стан, місце роботи та інше. В особистому кабінеті необхідно прив'язати і верифікувати банківську карту, оформлену на позичальника.

Рішення про подану заявку прийде на електронну пошту клієнта протягом 15 хвилин. Якщо позичальник надав достовірні персональні дані, вказав свій фінансовий дохід і його джерело, вірогідність схвалення складе 95%. Оформити кредит в Качай Гроші можна навіть клієнтам з поганою кредитною історією, якщо порушення не носили системного характеру.

Чому можуть відмовити в кредитуванні

Причини відмови в кредитуванні можна розділити на дві категорії: причини, які можна виправити швидко, і причини, які виправити швидко не можна. До першої категорії відносяться помилки і неточності при заповненні реєстраційної анкети. До другої - погана кредитна історія.

У тому випадку, якщо клієнт отримав відмову за поданою заявкою в одній МФО, він може подати заявку в іншу МФО. Скорингові системи різних МФО, які перевіряють в автоматичному режимі подані клієнтами заявки, налаштовані по-різному. Заявки з одними і тими ж даними можуть бути схвалені в одних МФО і відхилені - в інших. Тому, якщо клієнтові відмовили в кредитуванні в Качай Гроші, він може звернутися в іншу МФО, наприклад, в кредитний сервіс «Традиція», який вийшов на український ринок мікрокредитування в 2020 р.

Традиція

Кредитний сервіс «Традиція» працює за ліцензією ФК №1382, виданої 6 квітня 2020 року. Взяти кредит в Традиції можуть особи, які досягли віку 22 роки, у яких є український паспорт, ідентифікаційний код, банківська карта українського банку, мобільний телефон з номером українського оператора та адресу електронної пошти.

При першому зверненні клієнт може оформити кредит розміром до 20 000 грн на термін від 1 до 45 днів, під 0,01% в день. При наступних зверненнях клієнт може оформити кредит до 50 000 грн на термін від 1 до 60 днів, під 1,4% в день.

У разі виникнення непередбачених обставин можлива пролонгація чинного кредитного договору за умови оплати 30% тіла кредиту. При простроченні до 3 днів активується автопролонгація.

Висновок

Умови кредитування в різних мікрофінансових організаціях відрізняються, тому, рекомендується одночасно подавати заявки відразу в кілька МФО, після чого з декількох схвалених варіантів вибрати найбільш вигідний.

Щоб підвищити ймовірність отримання кредиту, необхідно в термін, відповідно до встановленого графіка, виконувати виконання своїх кредитних зобов'язань. Своєчасне погашення кредиту покращує кредитну історію клієнта, що позитивно впливає на оформлення наступних кредитів.

Робочий промокод від Forza Робочий промокод від Globalcredit Робочий промокод від Miloan Робочий промокод від Mycredit Робочий промокод від Soscredit Робочий промокод від Ukrpozyka Робочий промокод від Слонкредит Miloan Moneyveo Дінеро Сashinsky Єврогроші Кешбері Alexcredit КредитКаса СлонКредит Soscredit Не дають кредит у Ваша Готівочка? Не дають кредит в KF.ua? ШвидкоГроші Не дали кредит в Global Credit? CCloan Позичайко | Відгуки | Промокод | Особовий кабінет Кредит Бокс | Відгуки | Промокод | Особовий кабінет БизПозика | Відгуки | Промокод | Особовий кабінет CashYou | Відгуки | Промокод | Особовий кабінет Cash Man кредит | Відгуки | Промокод | Особистий кабінет Rocket Money кредит | Відгуки | Промокод | Особистий кабінет CreditLife | Відгуки | Промокод | Особистий кабінет Шерман Кредит | Відгуки | Промокод | Особистий кабінет Zecredit | Зекредит | Відгуки | Промокод | Особистий кабінет
Задати питання
Скасування
Підтримуючий
Надійний
Сума позики, грн:
Термін позики, днів:
Разом, грн:
Сума позики:
Cтрок, календарні дні:
Повернути до:
Проценти, %:
Комісії (послуги), грн:
Сума платежу, грн:
Реальна річна процентна ставка, %:
Загальні витрати, грн:
Загальна вартість (сума платежу), грн:
Повернути до:
15.12.2023
Оформлення кредиту займає всього 9 хвилин
Викликати Калькулятор