Підтримуючий
Надійний
Сума позики, грн:
Термін позики, днів:
Разом, грн:
Сума позики:
Cтрок, календарні дні:
Повернути до:
Проценти, %:
Комісії (послуги), грн:
Сума платежу, грн:
Реальна річна процентна ставка, %:
Загальні витрати, грн:
Загальна вартість (сума платежу), грн:
Повернути до:
13.12.2023

Розрахунок є кредитним калькулятором згідно постанови Правління НБУ №100 від 05.10.2021р. Ознайомитись з кредитними продуктами Компанії, їх істотними характеристиками можливо у блоці "Наші продукти"

 

Компанія надає реструктуризацію заборгованості та пролонгацію строку кредитування за зверненням споживача у разі наявності:

- прострочення строку повернення позики;

- у разі коли клієнт передбачає, що через фінансові труднощі не матиме змоги повернути позику у строк передбачений договором.

 

Споживач має право відмовитись від кредиту у строк до 14 календарних днів від дати укладення договору.

ПОПЕРЕДЖЕННЯ

ПОПЕРЕДЖЕННЯ про можливі наслідки для споживача в разі користування споживчим кредитом або невиконання ним обов’язків згідно з договором про споживчий кредит:

 

• Споживач має право обирати кредитний продукт самостійно в тому числі має право обрати іншу фінансову установу для
отримання позики.

 

• У разі укладання договору з компанією ТОВ «ФК «ТРАДИЦІЯ», Ви погоджуєтесь з умовами укладеного договору а також із Правилами Компанії про надання коштів у позику.

 

• Після укладення договору, Ви зобов’язані виконувати умови договору щодо сплати процентів за користування та строків повернення позики. У разі прострочення строку повернення та іншого порушення умов договору, Вам, буде нараховано штрафні санкції, визначені договором, а саме: пеня та штраф. Розміри штрафних санкцій Ви маєте змогу переглянути у тарифах на послуги Компанії та/або у типовому договорі, що розміщені на вебсайті. Крім того, порушення виконання договору з Вашого боку може вплинути на Вашу кредитну історію та ускладнити отримання споживчого кредиту надалі.

 

• Разом з укладенням договору Компанія не вимагає та не зобов’язує придбання будь-яких додаткових товарів чи послуг у тому числі оплату послуг і товарів третіх осіб. Можливі витрати на сплату Вами платежів за користування споживчим кредитом залежать виключно від обраного Вами, як споживачем способу сплати (наприклад комісія банку-емітетну Вашої картки при зарахуванні чи перерахуванні коштів, комісія при сплаті через термінал).

 

• Компанія не має право вносити зміни до укладеного з Вами договору про споживчий кредит без Вашої згоди. Всі зміни вносяться за Вашою згодою шляхом укладання додаткової угоди та без погіршення для Вас, як споживача, умов договору, тобто без підвищення процентної ставки, без встановлення додаткових комісій за користування позикою, які б не були визначені договором позики на початку.

 

• Ви завжди можете відмовитись від отримання рекламних матеріалів засобами дистанційних каналів комунікації.

Наші продукти
Назва
Сума
Щоденна ставка
Мінімальний платіж
Докладний опис
“Підтримуючий”
до 10000 грн
2 %
відсутній
Взяти Кредит
“Надійний”
до 15000 грн
1.6 %
відсутній
Взяти Кредит
“Кращий”
до 50000 грн
1.1 %
відсутній
Взяти Кредит
“Стійкий”
до 30000 грн
1.4 %
відсутній
Взяти Кредит
“Легкий”
до 20000 грн
1.4 %
відсутній
Взяти Кредит
Що потрібно для позики?
Український паспорт
21+
Гаджет/мобільный телефон/компьютер
Банківська карта
Чому Традиція?
Висока якість обслуговування
Ми дбаємо про те, щоб кожен наш клієнт залишився задоволений
Швидке надання позик
Середній час розгляду заявки 7 хвилин
Турбота про конфіденційність
Ваші особисті дані завжди в безпеці
Цінуємо Ваш час
Працюємо 24/7, гроші зараховуються миттєво на Вашу карту
Зручність
Замовляйте та погашайте позики в будь-який час в будь-якому місці
Лояльність
На випадок непередбачуваних обставин пробачаємо першу прострочку до 3-х днів кожному клієнту
Що про нас говорять?
Постійні клієнти
Наші партнери
ОГОЛОШЕННЯ

Засоби зв'язку для прийняття повідомлень споживачів про належність до захищеної категорії:


Юридична адреса: ТОВ «ФК «ТРАДИЦІЯ»

49044, м. Дніпро, Соборний район,вул. Барнаульська, буд. 2а, прим. 133

Електронна адреса: [email protected]

Подати скаргу ?

Скаргу за допомогою веб-сайту https://tradition.com.ua/, без використання особистого кабінету, можуть подати споживачі, які мають укладені договори з ТОВ "ФК "Традиція" з питань, що стосуються виконання цих договорів. Надання скарги за допомогою веб-сайту https://tradition.com.ua/, без використання особистого кабінету, не позбавляє права споживача звернутися до Компанії іншим способом або звернутися до відповідних держаних органів. Більш детальна інформація про розгляд звернень споживачів викладена у Положенні про порядок розгляду звернень споживачів фінансових послуг, що опубліковано на веб-сайті https://tradition.com.ua/ у розділі "Розкриття інформації".

ПІБ:
Фінансовий номер телефону:
Email:
Номер кредитного договору:
Оберіть канала для отримання відповіді:
Текст звернення:

Позичайко - вигідний кредитний сервіс для інвесторів та позичальників

Якщо комусь потрібно отримати гроші, то спочатку звертаються до родичів або друзів, але іноді цей варіант взагалі не підходить. Тому найкращим рішенням буде скористатися послугами спеціального кредитного сервісу, що дозволяє швидко та легко отримати потрібну суму на свої цілі.

Позичайко - це сучасний кредитний сервіс, який дозволяє об'єднати позичальників та інвесторів. Коли користувачеві потрібно отримати потрібну суму, він може зайти на сайт і знайти спеціального інвестора, який надасть гроші.

Що таке Позичайко та як працює сервіс?

Позичайко є сучасним українським сервісом, через який інвестори можуть надавати вигідні пропозиції, в позичальники - отримати потрібну суму. Даний сервіс допомагає знайти інвестора (або, по суті, кредитора), який позичає суму від 500 до 4 тис гривень на строк до трьох місяців.

Щоб зареєструватися на платформі, необхідно мати паспорт громадянина України, ідентифікаційний код, картку від будь-якого банку (це потрібно для позичальників, але не для інвесторів), а також доступ до інтернету. Крім того, клієнтам треба бути старшими 21 року.

Для позичальників цей сервіс дозволяє легко оформити позику, причому тут не потрібно вказувати довідки про доходи, працевлаштованість, мати поручителя, нерухомість або інші документи, які зазвичай вимагають банки.

Серед переваг сервісу Позичайко можна відзначити:

  • Користуватись сайтом Позичайко дуже легко та просто. Для цього достатньо лише зареєструватися, вказати потрібні дані і вже за кілька хвилин можна отримати гроші.
  • Можливість оформлення позики для будь-якої людини, а не лише офіційно працевлаштованих. Тут можуть отримати потрібну суму студенти, люди пенсійного віку, жінки у декреті чи безробітні.
  • Оформлення позики займає лише кілька хвилин. Для цього не потрібно ні телефонувати менеджеру, ні надавати додаткові документи.
  • Для позичальників зі складною кредитною історією (відкритими кредитами чи простроченими платежами) Позичайко готовий надати потрібну суму.
  • Є вигідна та зручна програма лояльності для постійних клієнтів. Для них діють приємніші умови, але це працює для тих, хто регулярно оформляє позики через сервіс.

На сервісі працює система безпеки, яка не дозволить отримати доступ до даних позичальника чи інвестора. Вся інформація зберігається на сервісі, але не передається стороннім.

Реєстрація та оформлення позики на Позичайко

Після входу на Позичайку можна швидко пройти процедуру реєстрації. Для цього вказується основна інформація - паспортні дані, ІПН та інші дані. Заповнення анкети займає лічені хвилини, але це потрібно лише вперше.

Коли користувачеві потрібно терміново оформити кредит, він вказує суму і ця анкета надходить позичальнику, інвестор аналізує її і підтверджує видачу позики. Сервіс знімає невелику плату за користування – пошук інвестора, який готовий видати гроші.

Сервіс працює на таких самих умовах, як і багато фінансових організацій. Тут стягується відсоток користування кредитом, і разі неповернення коштів у зазначений термін нараховується штраф.

Промокод Позичайко дозволяє новому користувачеві зареєструватися на вигідніших умовах і отримати меншу ставку за кредитом.

Відгуки про Позичайко показують, що він безпечний, вигідний та працює на найкращих умовах для користувачів.

Повертати позику можна через особистий кабінет так само, як і при користуванні іншими сервісами – переказом на рахунок або через термінали з інших банків.

Робочий промокод від Forza Робочий промокод від Globalcredit Робочий промокод від Miloan Робочий промокод від Mycredit Робочий промокод від Soscredit Робочий промокод від Ukrpozyka Робочий промокод від Слонкредит Miloan Moneyveo Дінеро Сashinsky Єврогроші Кешбері Alexcredit КредитКаса СлонКредит Soscredit Не дають кредит у Ваша Готівочка? Не дають кредит в KF.ua? ШвидкоГроші Не дали кредит в Global Credit? CCloan Не дають кредит в Качай Гроші? Кредит Бокс | Відгуки | Промокод | Особовий кабінет БизПозика | Відгуки | Промокод | Особовий кабінет CashYou | Відгуки | Промокод | Особовий кабінет Cash Man кредит | Відгуки | Промокод | Особистий кабінет Rocket Money кредит | Відгуки | Промокод | Особистий кабінет CreditLife | Відгуки | Промокод | Особистий кабінет Шерман Кредит | Відгуки | Промокод | Особистий кабінет Zecredit | Зекредит | Відгуки | Промокод | Особистий кабінет
Задати питання
Скасування
Підтримуючий
Надійний
Сума позики, грн:
Термін позики, днів:
Разом, грн:
Сума позики:
Cтрок, календарні дні:
Повернути до:
Проценти, %:
Комісії (послуги), грн:
Сума платежу, грн:
Реальна річна процентна ставка, %:
Загальні витрати, грн:
Загальна вартість (сума платежу), грн:
Повернути до:
13.12.2023
Оформлення кредиту займає всього 9 хвилин
Викликати Калькулятор