Сума позики, грн:
Термін позики, днів:
Разом, грн:
Сума позики:
Cтрок, календарні дні:
Кількість платежів:
1
Дата сплати:
Проценти, грн:
Комісії (послуги), грн:
Сума платежу, грн:
Реальна річна процентна ставка, %:
Загальні витрати, грн:
Загальна вартість (сума платежу), грн:
Повернути до:
27.04.2024

Розрахунок не є кредитним калькулятором згідно постанови Правління НБУ №100 від 05.10.2021р. Ознайомитись з кредитними продуктами Компанії, їх істотними характеристиками можливо у блоці "Наші продукти"

 

Компанія надає реструктуризацію заборгованості та пролонгацію строку кредитування за зверненням споживача у разі наявності:

- прострочення строку повернення позики;

- у разі коли клієнт передбачає, що через фінансові труднощі не матиме змоги повернути позику у строк передбачений договором.

 

Споживач має право відмовитись від кредиту у строк до 14 календарних днів від дати укладення договору.

ПОПЕРЕДЖЕННЯ

 

Можливі наслідки для споживача в разі користування споживчим кредитом або невиконання ним обов’язків згідно з договором про споживчий кредит:

  • Сплата неустойки, процентної ставки, інших платежів, які застосовуються чи стягуються в разі невиконання зобов'язання, розміри та порядок сплати яких визначаються договором;
  • Право ТОВ «ФК «Є ГРОШІ» вимагати у Позичальника дострокового повернення позики, сплати комісії за обслуговування кредитної заборгованості, процентів за користування коштами за період кредитування;
  • У разі неналежного виконання Споживачем своїх зобов’язань, ТОВ «ФК «Є ГРОШІ» має право передати інформацію про прострочення та персональні дані Позичальника третім особам, у тому числі бюро кредитних історій із урахуванням норм чинного законодавства, що в подальшому може вплинути на кредитну історію та ускладнити отримання споживчого кредиту Споживачем;
  • Інші наслідки, встановлені Правилами надання грошових коштів у позику та Договором позики.

 

Компанія не вимагає та не зобов’язує придбання будь-яких товарів чи послуг від фінансової установи або спорідненої чи пов'язаної з ним особи як обов'язкову умову надання споживчого кредиту.

 

Для прийняття усвідомленого рішення щодо отримання споживчого кредиту на запропонованих умовах Споживач має право розглянути альтернативні різновиди споживчих кредитів, обрати самостійно кредитний продукт, в тому числі обрати іншу фінансову установу.

 

Компанія не має права вносити зміни до укладеного з Вами договору про споживчий кредит без Вашої згоди. Всі зміни вносяться за Вашою згодою шляхом укладання додаткової угоди та без погіршення для Вас, як споживача, умов договору, тобто без підвищення процентної ставки, без встановлення додаткових комісій за користування позикою, які б не були визначені договором позики на початку.

 

Ви завжди можете відмовитись від отримання рекламних матеріалів засобами дистанційних каналів комунікації.

 

Можливі витрати на сплату Вами платежів за користування споживчим кредитом залежать виключно від обраного Вами, як споживачем, способу сплати (наприклад комісія банку-емітенту Вашої картки при зарахуванні чи перерахуванні коштів, комісія при сплаті через термінал).

 

Ініціювання споживачем продовження (лонгації, пролонгації) строку погашення споживчого кредиту (строку виконання грошового зобов'язання)/строку кредитування договору про споживчий кредит, здійснюється без змін умов попередньо укладеного основного договору в бік погіршення для споживача. Перелік змін та цифрове значення умов, що підлягають зміні при ініціюванні споживачем продовження строку погашення споживчого кредиту вказується в договорі про споживчий кредит та в додатковій угоді про продовження строку кредитування.

 

Наші продукти
Назва
Сума
Щоденна ставка
Мінімальний платіж
Докладний опис
Що потрібно для позики?
Український паспорт
21+
Гаджет/мобільный телефон/компьютер
Банківська карта
Чому Традиція?
Висока якість обслуговування
Ми дбаємо про те, щоб кожен наш клієнт залишився задоволений
Швидке надання позик
Середній час розгляду заявки 7 хвилин
Турбота про конфіденційність
Ваші особисті дані завжди в безпеці
Цінуємо Ваш час
Працюємо 24/7, гроші зараховуються миттєво на Вашу карту
Зручність
Замовляйте та погашайте позики в будь-який час в будь-якому місці
Лояльність
На випадок непередбачуваних обставин пробачаємо першу прострочку до 3-х днів кожному клієнту
Що про нас говорять?
Постійні клієнти
Наші партнери
ОГОЛОШЕННЯ

Засоби зв'язку для прийняття повідомлень споживачів про належність до захищеної категорії:


ТОВ «ФК «Є ГРОШІ»

Юридична адреса: 49044, м. Дніпро, Соборний район, вул. Барнаульська, буд. 2а, прим. 133

Електронна адреса: [email protected]

Hомер телефону, за яким приймаються повідомлення про належність до захищеної категорії: 0 800 400 300

Подати скаргу ?

Скаргу за допомогою веб-сайту https://tradition.com.ua/, без використання особистого кабінету, можуть подати споживачі, які мають укладені договори з ТОВ "ФК "Традиція" з питань, що стосуються виконання цих договорів. Надання скарги за допомогою веб-сайту https://tradition.com.ua/, без використання особистого кабінету, не позбавляє права споживача звернутися до Компанії іншим способом або звернутися до відповідних держаних органів. Більш детальна інформація про розгляд звернень споживачів викладена у Положенні про порядок розгляду звернень споживачів фінансових послуг, що опубліковано на веб-сайті https://tradition.com.ua/ у розділі "Розкриття інформації".

ПІБ:
Фінансовий номер телефону:
Email:
Номер кредитного договору:
Оберіть канала для отримання відповіді:
Текст звернення:

Позичайко - вигідний кредитний сервіс для інвесторів та позичальників

Якщо комусь потрібно отримати гроші, то спочатку звертаються до родичів або друзів, але іноді цей варіант взагалі не підходить. Тому найкращим рішенням буде скористатися послугами спеціального кредитного сервісу, що дозволяє швидко та легко отримати потрібну суму на свої цілі.

Позичайко - це сучасний кредитний сервіс, який дозволяє об'єднати позичальників та інвесторів. Коли користувачеві потрібно отримати потрібну суму, він може зайти на сайт і знайти спеціального інвестора, який надасть гроші.

Що таке Позичайко та як працює сервіс?

Позичайко є сучасним українським сервісом, через який інвестори можуть надавати вигідні пропозиції, в позичальники - отримати потрібну суму. Даний сервіс допомагає знайти інвестора (або, по суті, кредитора), який позичає суму від 500 до 4 тис гривень на строк до трьох місяців.

Щоб зареєструватися на платформі, необхідно мати паспорт громадянина України, ідентифікаційний код, картку від будь-якого банку (це потрібно для позичальників, але не для інвесторів), а також доступ до інтернету. Крім того, клієнтам треба бути старшими 21 року.

Для позичальників цей сервіс дозволяє легко оформити позику, причому тут не потрібно вказувати довідки про доходи, працевлаштованість, мати поручителя, нерухомість або інші документи, які зазвичай вимагають банки.

Серед переваг сервісу Позичайко можна відзначити:

  • Користуватись сайтом Позичайко дуже легко та просто. Для цього достатньо лише зареєструватися, вказати потрібні дані і вже за кілька хвилин можна отримати гроші.
  • Можливість оформлення позики для будь-якої людини, а не лише офіційно працевлаштованих. Тут можуть отримати потрібну суму студенти, люди пенсійного віку, жінки у декреті чи безробітні.
  • Оформлення позики займає лише кілька хвилин. Для цього не потрібно ні телефонувати менеджеру, ні надавати додаткові документи.
  • Для позичальників зі складною кредитною історією (відкритими кредитами чи простроченими платежами) Позичайко готовий надати потрібну суму.
  • Є вигідна та зручна програма лояльності для постійних клієнтів. Для них діють приємніші умови, але це працює для тих, хто регулярно оформляє позики через сервіс.

На сервісі працює система безпеки, яка не дозволить отримати доступ до даних позичальника чи інвестора. Вся інформація зберігається на сервісі, але не передається стороннім.

Реєстрація та оформлення позики на Позичайко

Після входу на Позичайку можна швидко пройти процедуру реєстрації. Для цього вказується основна інформація - паспортні дані, ІПН та інші дані. Заповнення анкети займає лічені хвилини, але це потрібно лише вперше.

Коли користувачеві потрібно терміново оформити кредит, він вказує суму і ця анкета надходить позичальнику, інвестор аналізує її і підтверджує видачу позики. Сервіс знімає невелику плату за користування – пошук інвестора, який готовий видати гроші.

Сервіс працює на таких самих умовах, як і багато фінансових організацій. Тут стягується відсоток користування кредитом, і разі неповернення коштів у зазначений термін нараховується штраф.

Промокод Позичайко дозволяє новому користувачеві зареєструватися на вигідніших умовах і отримати меншу ставку за кредитом.

Відгуки про Позичайко показують, що він безпечний, вигідний та працює на найкращих умовах для користувачів.

Повертати позику можна через особистий кабінет так само, як і при користуванні іншими сервісами – переказом на рахунок або через термінали з інших банків.

Робочий промокод від Forza Робочий промокод від Globalcredit Робочий промокод від Miloan Робочий промокод від Mycredit Робочий промокод від Soscredit Робочий промокод від Ukrpozyka Робочий промокод від Слонкредит Miloan Moneyveo Дінеро Сashinsky Єврогроші Кешбері Alexcredit КредитКаса СлонКредит Soscredit Не дають кредит у Ваша Готівочка? Не дають кредит в KF.ua? ШвидкоГроші Не дали кредит в Global Credit? CCloan Не дають кредит в Качай Гроші? Кредит Бокс | Відгуки | Промокод | Особовий кабінет БизПозика | Відгуки | Промокод | Особовий кабінет CashYou | Відгуки | Промокод | Особовий кабінет Cash Man кредит | Відгуки | Промокод | Особистий кабінет Rocket Money кредит | Відгуки | Промокод | Особистий кабінет CreditLife | Відгуки | Промокод | Особистий кабінет Шерман Кредит | Відгуки | Промокод | Особистий кабінет Zecredit | Зекредит | Відгуки | Промокод | Особистий кабінет
Задати питання
Скасування
Сума позики, грн:
Термін позики, днів:
Разом, грн:
Сума позики:
Cтрок, календарні дні:
Кількість платежів:
1
Дата сплати:
Проценти, грн:
Комісії (послуги), грн:
Сума платежу, грн:
Реальна річна процентна ставка, %:
Загальні витрати, грн:
Загальна вартість (сума платежу), грн:
Повернути до:
27.04.2024