Підтримуючий
Надійний
Сума позики, грн:
Термін позики, днів:
Разом, грн:
Сума позики:
Cтрок, календарні дні:
Повернути до:
Проценти, %:
Комісії (послуги), грн:
Сума платежу, грн:
Реальна річна процентна ставка, %:
Загальні витрати, грн:
Загальна вартість (сума платежу), грн:
Повернути до:
15.12.2023

Розрахунок є кредитним калькулятором згідно постанови Правління НБУ №100 від 05.10.2021р. Ознайомитись з кредитними продуктами Компанії, їх істотними характеристиками можливо у блоці "Наші продукти"

 

Компанія надає реструктуризацію заборгованості та пролонгацію строку кредитування за зверненням споживача у разі наявності:

- прострочення строку повернення позики;

- у разі коли клієнт передбачає, що через фінансові труднощі не матиме змоги повернути позику у строк передбачений договором.

 

Споживач має право відмовитись від кредиту у строк до 14 календарних днів від дати укладення договору.

ПОПЕРЕДЖЕННЯ

ПОПЕРЕДЖЕННЯ про можливі наслідки для споживача в разі користування споживчим кредитом або невиконання ним обов’язків згідно з договором про споживчий кредит:

 

• Споживач має право обирати кредитний продукт самостійно в тому числі має право обрати іншу фінансову установу для
отримання позики.

 

• У разі укладання договору з компанією ТОВ «ФК «ТРАДИЦІЯ», Ви погоджуєтесь з умовами укладеного договору а також із Правилами Компанії про надання коштів у позику.

 

• Після укладення договору, Ви зобов’язані виконувати умови договору щодо сплати процентів за користування та строків повернення позики. У разі прострочення строку повернення та іншого порушення умов договору, Вам, буде нараховано штрафні санкції, визначені договором, а саме: пеня та штраф. Розміри штрафних санкцій Ви маєте змогу переглянути у тарифах на послуги Компанії та/або у типовому договорі, що розміщені на вебсайті. Крім того, порушення виконання договору з Вашого боку може вплинути на Вашу кредитну історію та ускладнити отримання споживчого кредиту надалі.

 

• Разом з укладенням договору Компанія не вимагає та не зобов’язує придбання будь-яких додаткових товарів чи послуг у тому числі оплату послуг і товарів третіх осіб. Можливі витрати на сплату Вами платежів за користування споживчим кредитом залежать виключно від обраного Вами, як споживачем способу сплати (наприклад комісія банку-емітетну Вашої картки при зарахуванні чи перерахуванні коштів, комісія при сплаті через термінал).

 

• Компанія не має право вносити зміни до укладеного з Вами договору про споживчий кредит без Вашої згоди. Всі зміни вносяться за Вашою згодою шляхом укладання додаткової угоди та без погіршення для Вас, як споживача, умов договору, тобто без підвищення процентної ставки, без встановлення додаткових комісій за користування позикою, які б не були визначені договором позики на початку.

 

• Ви завжди можете відмовитись від отримання рекламних матеріалів засобами дистанційних каналів комунікації.

Наші продукти
Назва
Сума
Щоденна ставка
Мінімальний платіж
Докладний опис
“Підтримуючий”
до 10000 грн
2 %
відсутній
Взяти Кредит
“Надійний”
до 15000 грн
1.6 %
відсутній
Взяти Кредит
“Кращий”
до 50000 грн
1.1 %
відсутній
Взяти Кредит
“Стійкий”
до 30000 грн
1.4 %
відсутній
Взяти Кредит
“Легкий”
до 20000 грн
1.4 %
відсутній
Взяти Кредит
Що потрібно для позики?
Український паспорт
21+
Гаджет/мобільный телефон/компьютер
Банківська карта
Чому Традиція?
Висока якість обслуговування
Ми дбаємо про те, щоб кожен наш клієнт залишився задоволений
Швидке надання позик
Середній час розгляду заявки 7 хвилин
Турбота про конфіденційність
Ваші особисті дані завжди в безпеці
Цінуємо Ваш час
Працюємо 24/7, гроші зараховуються миттєво на Вашу карту
Зручність
Замовляйте та погашайте позики в будь-який час в будь-якому місці
Лояльність
На випадок непередбачуваних обставин пробачаємо першу прострочку до 3-х днів кожному клієнту
Що про нас говорять?
Постійні клієнти
Наші партнери
ОГОЛОШЕННЯ

Засоби зв'язку для прийняття повідомлень споживачів про належність до захищеної категорії:


Юридична адреса: ТОВ «ФК «ТРАДИЦІЯ»

49044, м. Дніпро, Соборний район,вул. Барнаульська, буд. 2а, прим. 133

Електронна адреса: [email protected]

Подати скаргу ?

Скаргу за допомогою веб-сайту https://tradition.com.ua/, без використання особистого кабінету, можуть подати споживачі, які мають укладені договори з ТОВ "ФК "Традиція" з питань, що стосуються виконання цих договорів. Надання скарги за допомогою веб-сайту https://tradition.com.ua/, без використання особистого кабінету, не позбавляє права споживача звернутися до Компанії іншим способом або звернутися до відповідних держаних органів. Більш детальна інформація про розгляд звернень споживачів викладена у Положенні про порядок розгляду звернень споживачів фінансових послуг, що опубліковано на веб-сайті https://tradition.com.ua/ у розділі "Розкриття інформації".

ПІБ:
Фінансовий номер телефону:
Email:
Номер кредитного договору:
Оберіть канала для отримання відповіді:
Текст звернення:

CashYou - огляд, переваги та умови кредитування

Мікрофінансові організації - це один із найкращих та найзручніших способів отримати невелику суму грошей до зарплати. Вигідні компанії з онлайн-позиками дозволяють із мінімальним пакетом документів отримати кредит під невеликий відсоток. І компанія CashYou зарекомендувала себе дуже вигідно та добре на ринку, оскільки має зручні та прозорі умови кредитування для клієнтів.

Чому варто вибрати CashYou?

CashYou – сучасна мікрокредитна організація, яка пропонує вигідний формат для обслуговування клієнтів. Оформити позику на потрібну суму можна буквально за кілька хвилин, тому що для цього потрібна мінімальна кількість документів.

Серед переваг компанії CashYou можна відзначити:

  1. Заявку на оформлення кредиту можна подавати цілодобово та у будь-який день тижня. Це можна зробити через сайт і при цьому не відвідувати офіс або спілкуватися з менеджером.
  2. Гарантія схвалення кожної заявки - відсоток відмов тут дуже низький. Позики видаються як безробітним, і студентам чи пенсіонерам. Крім того, кредит можна взяти навіть тим, хто має погану кредитну історію.
  3. Прозорі умови та зрозуміла система повернення підвищує довіру до сервісу, що можна побачити за позитивними відгуками CashYou. На сайті працює зручний калькулятор, за допомогою якого кожен клієнт може легко побачити, яку переплату він отримає, якщо візьме у позику ту чи іншу суму на певний термін.

Можна відзначити також недоліки мікрокредитного сервісу. Тут досить високі ставки порівняно з банківськими кредитами, і навіть обмежений термін користування позикою. Крім того, доки не буде повністю закрито один кредит, оформити другий не можна.

Як взяти онлайн-позику в CashYou?

  • Оформити кредит на сайті CashYou дуже просто та швидко. Для цього достатньо виконати кілька кроків:
  • зайти на сайт та вибрати у калькуляторі потрібну суму на певний період;
  • зареєструватися на сайті, заповнити невелику анкету, вказати всі дані, включаючи банківську картку;
  • після надсилання заявки, на електронну пошту надходить підтвердження та договір, який треба прочитати та поставити електронний підпис (інструкція додається);
  • після цього буквально за кілька хвилин сума надійде на вказану банківську картку.

Як повернути позику в CashYou?

В обліковому записі можна побачити всі свої транзакції, суму боргу та інші дані, щоб зручніше було контролювати всі дії. Також тут видно кредитну історію та інформацію щодо поточного відкритого кредиту.

Повернення кредиту можна робити кількома способами. Найкращий - через особистий кабінет переказувати гроші з банківської картки, до якої прив'язаний рахунок (на який компанія надіслала суму позики). Це швидко та зручно.

Можна на свій рахунок в особистому кабінеті виконати переказ з іншого рахунку, через термінал або прямим переказом через касу будь-якого банку. Тут складність у тому, що іноді перекази можуть тривати кілька днів, тому треба враховувати цей момент.

Компанія CashYou пропонує постійним клієнтам також бонуси, якими можна сплачувати за кредит.

Якщо позичальник не має можливості вчасно закрити кредит, то рекомендовано зв'язатися відразу з менеджером і обговорити варіанти. Компанія пропонує умови пролонгації, щоб клієнтам було зручніше виплачувати борг, тому завжди готові допомогти.

У разі тривалої невиплати відсотків та самої суми позики, МФО нараховуватиме штраф, який включає пеню та відсотки. Тому краще не доводити до такої ситуації.

За промокодом в CashYou можна отримати вигідніші умови для оформлення першої позики - менші відсотки та інші переваги.

Робочий промокод від Forza Робочий промокод від Globalcredit Робочий промокод від Miloan Робочий промокод від Mycredit Робочий промокод від Soscredit Робочий промокод від Ukrpozyka Робочий промокод від Слонкредит Miloan Moneyveo Дінеро Сashinsky Єврогроші Кешбері Alexcredit КредитКаса СлонКредит Soscredit Не дають кредит у Ваша Готівочка? Не дають кредит в KF.ua? ШвидкоГроші Не дали кредит в Global Credit? CCloan Не дають кредит в Качай Гроші? Позичайко | Відгуки | Промокод | Особовий кабінет Кредит Бокс | Відгуки | Промокод | Особовий кабінет БизПозика | Відгуки | Промокод | Особовий кабінет Cash Man кредит | Відгуки | Промокод | Особистий кабінет Rocket Money кредит | Відгуки | Промокод | Особистий кабінет CreditLife | Відгуки | Промокод | Особистий кабінет Шерман Кредит | Відгуки | Промокод | Особистий кабінет Zecredit | Зекредит | Відгуки | Промокод | Особистий кабінет
Задати питання
Скасування
Підтримуючий
Надійний
Сума позики, грн:
Термін позики, днів:
Разом, грн:
Сума позики:
Cтрок, календарні дні:
Повернути до:
Проценти, %:
Комісії (послуги), грн:
Сума платежу, грн:
Реальна річна процентна ставка, %:
Загальні витрати, грн:
Загальна вартість (сума платежу), грн:
Повернути до:
15.12.2023
Оформлення кредиту займає всього 9 хвилин
Викликати Калькулятор