Сума позики, грн:
Термін позики, днів:
Разом, грн:
Сума позики:
Cтрок, календарні дні:
Кількість платежів:
1
Дата сплати:
Проценти, грн:
Комісії (послуги), грн:
Сума платежу, грн:
Реальна річна процентна ставка, %:
Загальні витрати, грн:
Загальна вартість (сума платежу), грн:
Повернути до:
12.06.2024

Розрахунок не є кредитним калькулятором згідно постанови Правління НБУ №100 від 05.10.2021р. Ознайомитись з кредитними продуктами Компанії, їх істотними характеристиками можливо у блоці "Наші продукти"

 

Компанія надає реструктуризацію заборгованості та пролонгацію строку кредитування за зверненням споживача у разі наявності:

- прострочення строку повернення позики;

- у разі коли клієнт передбачає, що через фінансові труднощі не матиме змоги повернути позику у строк передбачений договором.

 

Споживач має право відмовитись від кредиту у строк до 14 календарних днів від дати укладення договору.

ПОПЕРЕДЖЕННЯ

 

Можливі наслідки для споживача в разі користування споживчим кредитом або невиконання ним обов’язків згідно з договором про споживчий кредит:

 • Сплата неустойки, процентної ставки, інших платежів, які застосовуються чи стягуються в разі невиконання зобов'язання, розміри та порядок сплати яких визначаються договором;
 • Право ТОВ «ФК «Є ГРОШІ» вимагати у Позичальника дострокового повернення позики, сплати комісії за обслуговування кредитної заборгованості, процентів за користування коштами за період кредитування;
 • У разі неналежного виконання Споживачем своїх зобов’язань, ТОВ «ФК «Є ГРОШІ» має право передати інформацію про прострочення та персональні дані Позичальника третім особам, у тому числі бюро кредитних історій із урахуванням норм чинного законодавства, що в подальшому може вплинути на кредитну історію та ускладнити отримання споживчого кредиту Споживачем;
 • Інші наслідки, встановлені Правилами надання грошових коштів у позику та Договором позики.

 

Компанія не вимагає та не зобов’язує придбання будь-яких товарів чи послуг від фінансової установи або спорідненої чи пов'язаної з ним особи як обов'язкову умову надання споживчого кредиту.

 

Для прийняття усвідомленого рішення щодо отримання споживчого кредиту на запропонованих умовах Споживач має право розглянути альтернативні різновиди споживчих кредитів, обрати самостійно кредитний продукт, в тому числі обрати іншу фінансову установу.

 

Компанія не має права вносити зміни до укладеного з Вами договору про споживчий кредит без Вашої згоди. Всі зміни вносяться за Вашою згодою шляхом укладання додаткової угоди та без погіршення для Вас, як споживача, умов договору, тобто без підвищення процентної ставки, без встановлення додаткових комісій за користування позикою, які б не були визначені договором позики на початку.

 

Ви завжди можете відмовитись від отримання рекламних матеріалів засобами дистанційних каналів комунікації.

 

Можливі витрати на сплату Вами платежів за користування споживчим кредитом залежать виключно від обраного Вами, як споживачем, способу сплати (наприклад комісія банку-емітенту Вашої картки при зарахуванні чи перерахуванні коштів, комісія при сплаті через термінал).

 

Ініціювання споживачем продовження (лонгації, пролонгації) строку погашення споживчого кредиту (строку виконання грошового зобов'язання)/строку кредитування договору про споживчий кредит, здійснюється без змін умов попередньо укладеного основного договору в бік погіршення для споживача. Перелік змін та цифрове значення умов, що підлягають зміні при ініціюванні споживачем продовження строку погашення споживчого кредиту вказується в договорі про споживчий кредит та в додатковій угоді про продовження строку кредитування.

 

Наші продукти
Назва
Сума
Щоденна ставка
Мінімальний платіж
Докладний опис
Що потрібно для позики?
Український паспорт
21+
Гаджет/мобільный телефон/компьютер
Банківська карта
Чому Традиція?
Висока якість обслуговування
Ми дбаємо про те, щоб кожен наш клієнт залишився задоволений
Швидке надання позик
Середній час розгляду заявки 7 хвилин
Турбота про конфіденційність
Ваші особисті дані завжди в безпеці
Цінуємо Ваш час
Працюємо 24/7, гроші зараховуються миттєво на Вашу карту
Зручність
Замовляйте та погашайте позики в будь-який час в будь-якому місці
Лояльність
На випадок непередбачуваних обставин пробачаємо першу прострочку до 3-х днів кожному клієнту
Що про нас говорять?
Постійні клієнти
Наші партнери
ОГОЛОШЕННЯ

Засоби зв'язку для прийняття повідомлень споживачів про належність до захищеної категорії:


ТОВ «ФК «Є ГРОШІ»

Юридична адреса: 49044, м. Дніпро, Соборний район, вул. Барнаульська, буд. 2а, прим. 133

Електронна адреса: [email protected]

Hомер телефону, за яким приймаються повідомлення про належність до захищеної категорії: 0 800 400 300

Подати скаргу ?

Скаргу за допомогою веб-сайту https://tradition.com.ua/, без використання особистого кабінету, можуть подати споживачі, які мають укладені договори з ТОВ "ФК "Традиція" з питань, що стосуються виконання цих договорів. Надання скарги за допомогою веб-сайту https://tradition.com.ua/, без використання особистого кабінету, не позбавляє права споживача звернутися до Компанії іншим способом або звернутися до відповідних держаних органів. Більш детальна інформація про розгляд звернень споживачів викладена у Положенні про порядок розгляду звернень споживачів фінансових послуг, що опубліковано на веб-сайті https://tradition.com.ua/ у розділі "Розкриття інформації".

ПІБ:
Фінансовий номер телефону:
Email:
Номер кредитного договору:
Оберіть канала для отримання відповіді:
Текст звернення:

Rocket Money кредит | Відгуки | Промокод | Особистий кабінет

Коли терміново потрібні гроші, особливо велика сума, то не завжди виходить взяти в борг у друзів або родичів, а банки досить вимогливі до позичальника. Тому оптимальним варіантом скористатися послугами спеціальних кредитних сервісів, які пропонують невеликі позики на вигідних умовах.

Rocket Money - це сучасний сервіс, який пропонує послуги підбору оптимальної кредитної організації, що відповідає вимогам позичальника. Тут потенційний позичальник може подати заявку, а система Rocket Money допоможе знайти компанію, яка згодна надати позику.

Що таке Rocket Money та як працює сервіс?

Rocket Money або Рокет Мані є оригінальним кредитним сервісом, де є велика кількість компаній, що пропонують послуги грошових позик.

Серед основних переваг сайту Rocket Money можна відзначити:

 • Користувачі сайту можуть з будь-якого куточка України через сайт отримати кредит із будь-якої МФО.
 • Сума позики може бути від 500 грн до 100 тис. залежно від особливостей та вимог у фінансовій організації.
 • Позика надходить на будь-яку вказану банківську картку позичальника.
 • Сайт працює цілодобово і все можна оформити в онлайн-режимі, без необхідності йти до офісу компанії або зв'язуватися з менеджерами.
 • Реєстрація на сайті займає до 3 хвилин, а пошук кредитної компанії та отримання позики ще близько 5 хвилин.
 • Якщо дуже важливо отримати кредит саме готівкою, завжди можна відвідати офіс компанії.
 • Позики на будь-яку суму видаються за наявності основних документів і навіть тим позичальникам, які мають погану кредитну історію або не мають офіційного працевлаштування.

Головна відмінність компанії в тому, що користувачі можуть підібрати максимально вигідні і зручні кредитні організації. Сервіс Rocket Money аналізує стан документів та вимоги позичальника, після чого виводить найоптимальніші варіанти. Сам процес можна виконати і самостійно (вивчати вимоги різних МФО та шукати відповідний), але краще довіритися фахівцям, щоб бути впевненими у якості та відповідності кредитних компаній.

Відгуки про Rocket Money позитивні. Клієнти відзначають зручність, швидкість заповнення заявок та отримання схвалення на свій кредит.

Як отримати позику на Rocket Money: процес та вимоги?

Щоб оформити позику та підібрати собі кредитну компанію, треба в першу чергу зайти на сайт Rocket Money:

 1. Після входу Rocket Money необхідно пройти реєстрацію. Це триває кілька хвилин. Треба запровадити основні дані, ПІБ, вказати місце проживання, дані банківської картки, на яку мають надійти гроші. Потім надсилається заявка на розгляд анкети.
 2. Вводяться також усі дані щодо позики, яку хоче отримати користувач - сума та термін.
 3. Сервіс протягом кількох хвилин підбирає оптимальні варіанти кредитних організацій. Заявка відправляється в найкращу, після чого треба почекати ще кілька хвилин, щоб там підтвердили позику.
 4. Гроші надходять на рахунок користувача або система пропонує отримати їх готівкою в офісах.

Якщо кредит треба оформити повторно, процедура проходить набагато швидше. Достатньо зайти в особистий кабінет та запровадити там потрібну суму.

Варто зазначити, що крім процентної ставки за кредитом, треба буде заплатити до 200 грн за користування послугами сервісу Rocket Money раз на п'ять днів.

Щоб повернути позику та сплатити відсотки, достатньо зайти до особистого кабінету та вибрати там відповідну функцію. Переказ можна виконати з банківської картки або через касу банку.

Робочий промокод від Forza Робочий промокод від Globalcredit Робочий промокод від Miloan Робочий промокод від Mycredit Робочий промокод від Soscredit Робочий промокод від Ukrpozyka Робочий промокод від Слонкредит Miloan Moneyveo Дінеро Сashinsky Єврогроші Кешбері Alexcredit КредитКаса СлонКредит Soscredit Не дають кредит у Ваша Готівочка? Не дають кредит в KF.ua? ШвидкоГроші Не дали кредит в Global Credit? CCloan Не дають кредит в Качай Гроші? Позичайко | Відгуки | Промокод | Особовий кабінет Кредит Бокс | Відгуки | Промокод | Особовий кабінет БизПозика | Відгуки | Промокод | Особовий кабінет CashYou | Відгуки | Промокод | Особовий кабінет Cash Man кредит | Відгуки | Промокод | Особистий кабінет CreditLife | Відгуки | Промокод | Особистий кабінет Шерман Кредит | Відгуки | Промокод | Особистий кабінет Zecredit | Зекредит | Відгуки | Промокод | Особистий кабінет
Задати питання
Скасування
Сума позики, грн:
Термін позики, днів:
Разом, грн:
Сума позики:
Cтрок, календарні дні:
Кількість платежів:
1
Дата сплати:
Проценти, грн:
Комісії (послуги), грн:
Сума платежу, грн:
Реальна річна процентна ставка, %:
Загальні витрати, грн:
Загальна вартість (сума платежу), грн:
Повернути до:
12.06.2024