Сума позики, грн:
Термін позики, днів:
Разом, грн:
Сума позики:
Cтрок, календарні дні:
Кількість платежів:
1
Дата сплати:
Проценти, грн:
Комісії (послуги), грн:
Сума платежу, грн:
Реальна річна процентна ставка, %:
Загальні витрати, грн:
Загальна вартість (сума платежу), грн:
Повернути до:
27.04.2024

Розрахунок не є кредитним калькулятором згідно постанови Правління НБУ №100 від 05.10.2021р. Ознайомитись з кредитними продуктами Компанії, їх істотними характеристиками можливо у блоці "Наші продукти"

 

Компанія надає реструктуризацію заборгованості та пролонгацію строку кредитування за зверненням споживача у разі наявності:

- прострочення строку повернення позики;

- у разі коли клієнт передбачає, що через фінансові труднощі не матиме змоги повернути позику у строк передбачений договором.

 

Споживач має право відмовитись від кредиту у строк до 14 календарних днів від дати укладення договору.

ПОПЕРЕДЖЕННЯ

 

Можливі наслідки для споживача в разі користування споживчим кредитом або невиконання ним обов’язків згідно з договором про споживчий кредит:

  • Сплата неустойки, процентної ставки, інших платежів, які застосовуються чи стягуються в разі невиконання зобов'язання, розміри та порядок сплати яких визначаються договором;
  • Право ТОВ «ФК «Є ГРОШІ» вимагати у Позичальника дострокового повернення позики, сплати комісії за обслуговування кредитної заборгованості, процентів за користування коштами за період кредитування;
  • У разі неналежного виконання Споживачем своїх зобов’язань, ТОВ «ФК «Є ГРОШІ» має право передати інформацію про прострочення та персональні дані Позичальника третім особам, у тому числі бюро кредитних історій із урахуванням норм чинного законодавства, що в подальшому може вплинути на кредитну історію та ускладнити отримання споживчого кредиту Споживачем;
  • Інші наслідки, встановлені Правилами надання грошових коштів у позику та Договором позики.

 

Компанія не вимагає та не зобов’язує придбання будь-яких товарів чи послуг від фінансової установи або спорідненої чи пов'язаної з ним особи як обов'язкову умову надання споживчого кредиту.

 

Для прийняття усвідомленого рішення щодо отримання споживчого кредиту на запропонованих умовах Споживач має право розглянути альтернативні різновиди споживчих кредитів, обрати самостійно кредитний продукт, в тому числі обрати іншу фінансову установу.

 

Компанія не має права вносити зміни до укладеного з Вами договору про споживчий кредит без Вашої згоди. Всі зміни вносяться за Вашою згодою шляхом укладання додаткової угоди та без погіршення для Вас, як споживача, умов договору, тобто без підвищення процентної ставки, без встановлення додаткових комісій за користування позикою, які б не були визначені договором позики на початку.

 

Ви завжди можете відмовитись від отримання рекламних матеріалів засобами дистанційних каналів комунікації.

 

Можливі витрати на сплату Вами платежів за користування споживчим кредитом залежать виключно від обраного Вами, як споживачем, способу сплати (наприклад комісія банку-емітенту Вашої картки при зарахуванні чи перерахуванні коштів, комісія при сплаті через термінал).

 

Ініціювання споживачем продовження (лонгації, пролонгації) строку погашення споживчого кредиту (строку виконання грошового зобов'язання)/строку кредитування договору про споживчий кредит, здійснюється без змін умов попередньо укладеного основного договору в бік погіршення для споживача. Перелік змін та цифрове значення умов, що підлягають зміні при ініціюванні споживачем продовження строку погашення споживчого кредиту вказується в договорі про споживчий кредит та в додатковій угоді про продовження строку кредитування.

 

Наші продукти
Назва
Сума
Щоденна ставка
Мінімальний платіж
Докладний опис
Що потрібно для позики?
Український паспорт
21+
Гаджет/мобільный телефон/компьютер
Банківська карта
Чому Традиція?
Висока якість обслуговування
Ми дбаємо про те, щоб кожен наш клієнт залишився задоволений
Швидке надання позик
Середній час розгляду заявки 7 хвилин
Турбота про конфіденційність
Ваші особисті дані завжди в безпеці
Цінуємо Ваш час
Працюємо 24/7, гроші зараховуються миттєво на Вашу карту
Зручність
Замовляйте та погашайте позики в будь-який час в будь-якому місці
Лояльність
На випадок непередбачуваних обставин пробачаємо першу прострочку до 3-х днів кожному клієнту
Що про нас говорять?
Постійні клієнти
Наші партнери
ОГОЛОШЕННЯ

Засоби зв'язку для прийняття повідомлень споживачів про належність до захищеної категорії:


ТОВ «ФК «Є ГРОШІ»

Юридична адреса: 49044, м. Дніпро, Соборний район, вул. Барнаульська, буд. 2а, прим. 133

Електронна адреса: [email protected]

Hомер телефону, за яким приймаються повідомлення про належність до захищеної категорії: 0 800 400 300

Подати скаргу ?

Скаргу за допомогою веб-сайту https://tradition.com.ua/, без використання особистого кабінету, можуть подати споживачі, які мають укладені договори з ТОВ "ФК "Традиція" з питань, що стосуються виконання цих договорів. Надання скарги за допомогою веб-сайту https://tradition.com.ua/, без використання особистого кабінету, не позбавляє права споживача звернутися до Компанії іншим способом або звернутися до відповідних держаних органів. Більш детальна інформація про розгляд звернень споживачів викладена у Положенні про порядок розгляду звернень споживачів фінансових послуг, що опубліковано на веб-сайті https://tradition.com.ua/ у розділі "Розкриття інформації".

ПІБ:
Фінансовий номер телефону:
Email:
Номер кредитного договору:
Оберіть канала для отримання відповіді:
Текст звернення:

Порівняння умов по кредиту: Sloncredit і Традиція

В умовах сучасного життя оформити кредит в банку можуть далеко не всі працездатні громадяни через відсутність офіційного працевлаштування. Але дана проблема була вирішена з появою мікрофінансових організацій, які почали кредитувати своїх клієнтів на більш лояльних умовах, на відміну від класичного банківського сектору.

В даний час в Україні працюють більше сотні різних МФО, і вибрати найкращу пропозицію серед усього цього великого розмаїття досить непросто. На це піде багато часу, а результат може виявитися далеким від ідеалу. Набагато легше звернутися до безкоштовних послуг спеціалізованих сайтів, які займаються висвітленням діяльності МФО.

Нижче представлений порівняльний огляд умов кредитування в двох популярних МФО: СлонКредит і Традиція. Читач дізнається, переваги та недоліки кредитування в цих МФО, а також розмір, терміни кредитування і процентні ставки за кредитами.

Sloncredit

СлонКредит здійснює свою діяльність на кредитно-фінансовому ринку України за ліцензією Національного комітету фінансових послуг №1891, яка була оформлена 25 жовтня 2018 роки (Свідоцтво про реєстрацію ФК №В0000088 від 27 листопада 2020 року).

Оформити кредит можуть особи, починаючи з 18 років, які отримали паспорт і ідентифікаційний код. Клієнти СлонКредит можуть оформити позику розміром до 100 000 грн, терміном до 1 року, при процентній річній ставці 100%.

Процентна ставка по кредиту

Нарахування відсотків в СлонКредит кардинально відрізняється від всіх інших МФО. За перший день користування кредитом позичальник повинен заплатити чверть від тіла кредиту, при чому робиться це за рахунок кредитних коштів. Тобто, якщо клієнт хоче взяти кредит в 10 000 грн, фактичний його розмір становить 12500 грн. На руки клієнт отримує 10 000 грн, а 2500 грн йдуть в рахунок оплати за користування кредитом в перший день. Починаючи з другого дня користування кредитом, позичальникові нараховуються відсотки в розмірі 100% річних, які виплачуються щомісячно, згідно з графіком погашення кредиту.

Наприклад, при оформленні кредиту розміром 10 000 грн, терміном на 6 місяців, позичальникові за перший день користування кредитом буде нараховано суму 2500 грн, яка буде сплачена з тіла кредиту. Тобто, фактично клієнту буде оформлений кредит в 12500 грн. Надалі, позичальник тіло кредиту буде погашати протягом 6 місяців, платежами за схемою ануїтет. Загальна сума погашення кредиту складе 19445 грн.

Традиція

Кредитний сервіс «Традиція» належить ТОВ «Фінансова компанія», здійснює свою діяльність на підставі за ліцензією ФК №1382 від 6 квітня 2020 року.

Кредитуватися мають право позичальники при досягненні віку 22 років, які мають український паспорт, ідентифікаційний код, банківську карту українського банку, мобільний телефон з номером українського оператора та адресу електронної пошти.

Перший кредит в Традиції можна оформити до 20 000 грн на термін до 45 днів, під 0,01% в день. При наступних зверненнях розмір кредиту може бути збільшений до 50 000 грн на термін до 60 днів, під 1,4% на день.

Доступні три стандартні пакета кредитування:

Легкий: до 20 000 грн, під 0,01%, до 45 днів.

Стійкий: до 30 000 грн, під 1,4%, до 45 днів.

Кращий: до 50 000 грн, під 1,1%, до 60 днів.

У разі виникнення непередбачених обставин, які унеможливлюють своєчасне погашення кредиту, можлива пролонгація чинного кредитного договору за умови оплати 30% тіла кредиту. При простроченні до 3 днів активується автопролонгація.

Порівняльна таблиця

 

Sloncredit

Традиція

Термін розгляду заявки

30 хвилин

9 хвилин

Розмір першої позики

5000 - 100 000 долл

8 000 - 20 000 грн

% Ставка першої позики

100% річних + 25% від тіла кредиту

0,01%

Термін першої позики

3-12 місяців

45 днів

Розмір повторної позики

5000 - 100 000 долл

8 000 - 50 000 грн

% Ставка повторної позики

100% річних + 25% від тіла кредиту

1,4%

Термін повторної позики

3-12 місяців

60 днів

Вік позичальника

Від 18 років

Від 22 років

Необхідні документи

Паспорт, ІПН

Паспорт, ІПН

Пролонгація

немає

Автопролонгація до 14 днів

Класична пролонгація до 14 днів

Висновок

Кредит в СлонКредит можна оформити з 18 років, в Традиції - з 22 років. Діапазон кредитування в СлонКредит набагато ширше (5-100 тисяч проти 8-20 / 50 тисяч), а мінімальні і максимальні терміни кредитування більше (3-12 місяців проти 1-30 / 60 днів).

Спеціальних знижок в СлонКредит на перше кредитування немає. У Традиції перший кредит можна оформити під 0,01%. Також в СлонКредит немає можливості пролонгації кредиту, а погашати кредит потрібно щомісяця рівними платежами.

Брати кредити в СлонКредит вигідно на тривалий термін, оскільки, в такому випадку загальна відсоткова ставка виходить нижче, ніж при короткостроковому кредитуванні. «Традиція» більше підійде для середньострокового кредитування на 1-2 місяці.

Таким чином, можна говорити про те, що кредитування в СлонКредит максимально наближене до умов класичних банківських кредитів, видається на більш лояльних умовах, але під більший відсоток.

Робочий промокод від Forza Робочий промокод від Globalcredit Робочий промокод від Miloan Робочий промокод від Mycredit Робочий промокод від Soscredit Робочий промокод від Ukrpozyka Робочий промокод від Слонкредит Miloan Moneyveo Дінеро Сashinsky Єврогроші Кешбері Alexcredit КредитКаса Soscredit Не дають кредит у Ваша Готівочка? Не дають кредит в KF.ua? ШвидкоГроші Не дали кредит в Global Credit? CCloan Не дають кредит в Качай Гроші? Позичайко | Відгуки | Промокод | Особовий кабінет Кредит Бокс | Відгуки | Промокод | Особовий кабінет БизПозика | Відгуки | Промокод | Особовий кабінет CashYou | Відгуки | Промокод | Особовий кабінет Cash Man кредит | Відгуки | Промокод | Особистий кабінет Rocket Money кредит | Відгуки | Промокод | Особистий кабінет CreditLife | Відгуки | Промокод | Особистий кабінет Шерман Кредит | Відгуки | Промокод | Особистий кабінет Zecredit | Зекредит | Відгуки | Промокод | Особистий кабінет
Задати питання
Скасування
Сума позики, грн:
Термін позики, днів:
Разом, грн:
Сума позики:
Cтрок, календарні дні:
Кількість платежів:
1
Дата сплати:
Проценти, грн:
Комісії (послуги), грн:
Сума платежу, грн:
Реальна річна процентна ставка, %:
Загальні витрати, грн:
Загальна вартість (сума платежу), грн:
Повернути до:
27.04.2024