Сума позики, грн:
Термін позики, днів:
Разом, грн:
Сума позики:
Cтрок, календарні дні:
Кількість платежів:
1
Дата сплати:
Проценти, грн:
Комісії (послуги), грн:
Сума платежу, грн:
Реальна річна процентна ставка, %:
Загальні витрати, грн:
Загальна вартість (сума платежу), грн:
Повернути до:
27.04.2024

Розрахунок не є кредитним калькулятором згідно постанови Правління НБУ №100 від 05.10.2021р. Ознайомитись з кредитними продуктами Компанії, їх істотними характеристиками можливо у блоці "Наші продукти"

 

Компанія надає реструктуризацію заборгованості та пролонгацію строку кредитування за зверненням споживача у разі наявності:

- прострочення строку повернення позики;

- у разі коли клієнт передбачає, що через фінансові труднощі не матиме змоги повернути позику у строк передбачений договором.

 

Споживач має право відмовитись від кредиту у строк до 14 календарних днів від дати укладення договору.

ПОПЕРЕДЖЕННЯ

 

Можливі наслідки для споживача в разі користування споживчим кредитом або невиконання ним обов’язків згідно з договором про споживчий кредит:

  • Сплата неустойки, процентної ставки, інших платежів, які застосовуються чи стягуються в разі невиконання зобов'язання, розміри та порядок сплати яких визначаються договором;
  • Право ТОВ «ФК «Є ГРОШІ» вимагати у Позичальника дострокового повернення позики, сплати комісії за обслуговування кредитної заборгованості, процентів за користування коштами за період кредитування;
  • У разі неналежного виконання Споживачем своїх зобов’язань, ТОВ «ФК «Є ГРОШІ» має право передати інформацію про прострочення та персональні дані Позичальника третім особам, у тому числі бюро кредитних історій із урахуванням норм чинного законодавства, що в подальшому може вплинути на кредитну історію та ускладнити отримання споживчого кредиту Споживачем;
  • Інші наслідки, встановлені Правилами надання грошових коштів у позику та Договором позики.

 

Компанія не вимагає та не зобов’язує придбання будь-яких товарів чи послуг від фінансової установи або спорідненої чи пов'язаної з ним особи як обов'язкову умову надання споживчого кредиту.

 

Для прийняття усвідомленого рішення щодо отримання споживчого кредиту на запропонованих умовах Споживач має право розглянути альтернативні різновиди споживчих кредитів, обрати самостійно кредитний продукт, в тому числі обрати іншу фінансову установу.

 

Компанія не має права вносити зміни до укладеного з Вами договору про споживчий кредит без Вашої згоди. Всі зміни вносяться за Вашою згодою шляхом укладання додаткової угоди та без погіршення для Вас, як споживача, умов договору, тобто без підвищення процентної ставки, без встановлення додаткових комісій за користування позикою, які б не були визначені договором позики на початку.

 

Ви завжди можете відмовитись від отримання рекламних матеріалів засобами дистанційних каналів комунікації.

 

Можливі витрати на сплату Вами платежів за користування споживчим кредитом залежать виключно від обраного Вами, як споживачем, способу сплати (наприклад комісія банку-емітенту Вашої картки при зарахуванні чи перерахуванні коштів, комісія при сплаті через термінал).

 

Ініціювання споживачем продовження (лонгації, пролонгації) строку погашення споживчого кредиту (строку виконання грошового зобов'язання)/строку кредитування договору про споживчий кредит, здійснюється без змін умов попередньо укладеного основного договору в бік погіршення для споживача. Перелік змін та цифрове значення умов, що підлягають зміні при ініціюванні споживачем продовження строку погашення споживчого кредиту вказується в договорі про споживчий кредит та в додатковій угоді про продовження строку кредитування.

 

Наші продукти
Назва
Сума
Щоденна ставка
Мінімальний платіж
Докладний опис
Що потрібно для позики?
Український паспорт
21+
Гаджет/мобільный телефон/компьютер
Банківська карта
Чому Традиція?
Висока якість обслуговування
Ми дбаємо про те, щоб кожен наш клієнт залишився задоволений
Швидке надання позик
Середній час розгляду заявки 7 хвилин
Турбота про конфіденційність
Ваші особисті дані завжди в безпеці
Цінуємо Ваш час
Працюємо 24/7, гроші зараховуються миттєво на Вашу карту
Зручність
Замовляйте та погашайте позики в будь-який час в будь-якому місці
Лояльність
На випадок непередбачуваних обставин пробачаємо першу прострочку до 3-х днів кожному клієнту
Що про нас говорять?
Постійні клієнти
Наші партнери
ОГОЛОШЕННЯ

Засоби зв'язку для прийняття повідомлень споживачів про належність до захищеної категорії:


ТОВ «ФК «Є ГРОШІ»

Юридична адреса: 49044, м. Дніпро, Соборний район, вул. Барнаульська, буд. 2а, прим. 133

Електронна адреса: [email protected]

Hомер телефону, за яким приймаються повідомлення про належність до захищеної категорії: 0 800 400 300

Подати скаргу ?

Скаргу за допомогою веб-сайту https://tradition.com.ua/, без використання особистого кабінету, можуть подати споживачі, які мають укладені договори з ТОВ "ФК "Традиція" з питань, що стосуються виконання цих договорів. Надання скарги за допомогою веб-сайту https://tradition.com.ua/, без використання особистого кабінету, не позбавляє права споживача звернутися до Компанії іншим способом або звернутися до відповідних держаних органів. Більш детальна інформація про розгляд звернень споживачів викладена у Положенні про порядок розгляду звернень споживачів фінансових послуг, що опубліковано на веб-сайті https://tradition.com.ua/ у розділі "Розкриття інформації".

ПІБ:
Фінансовий номер телефону:
Email:
Номер кредитного договору:
Оберіть канала для отримання відповіді:
Текст звернення:

Порівняння умов по кредиту: Кешбері і Традиція

Що робити, якщо потрібні терміново гроші, а зайняти у друзів і знайомих немає можливості? Вихід в таких випадках, власне, тільки один - оформити кредит в мікрофінансової організації (МФО). Переваги такого кредиту перед банківським очевидні. Кредит в МФО можна отримати при наявності паспорта та ідентифікаційного коду (без поручителів і довідок про доходи), зробити це можна в режимі онлайн, в будь-який час дня і ночі. Гроші будуть зараховані на карту клієнта протягом 1 години.

Зараз на українському кредитно-фінансовому ринку працює багато різних МФО, і вибрати найбільш оптимальний варіант не так вже й просто. Для економії часу рекомендується скористатися послугами спеціалізованих сайтів, які займаються висвітленням діяльності МФО в Україні.

Нижче представлений порівняльний огляд умов кредитування в двох популярних МФО: Сashberry і Традиція. Читач дізнається, переваги та недоліки кредитування в цих МФО, а також розмір, терміни кредитування і процентні ставки за кредитами.

Кешбері

Кешбері працює за ліцензією ФК №756, виданої Національним Комітетом Фінансових Послуг 7 червня 2016 року, що діє безстроково.

Оформити кредит в Кешбері можна у віці з 18 до 70 років, якщо у позичальника є український паспорт, ідентифікаційний код, мобільний телефон, банківська карта і електронна пошта.

Перший кредит у Кешбері видається під 0,01% в розмірі до 5000 грн на термін від 7 до 30 днів. Повторні кредити можна оформити на максимальну суму до 15000 грн на термін від 7 до 30 днів під 1,33% в день.

Як оформити кредит в Кешбері

Для подачі заявки в Кешбері необхідно пройти реєстрацію на сайті, вказавши достовірні персональні дані, після чого буде відкритий доступ до персонального кабінету. На кредитному калькуляторі необхідно розрахувати параметри кредиту (термін і розмір), після чого натиснути кнопку «Отримати кеш». У процесі реєстрації позичальник вказує в анкеті не тільки основну, а й додаткову інформацію. Від точності і повноти введених даних залежить ступінь ймовірності схвалення поданої заявки. Клієнт повинен надати фото паспорта і довідки про присвоєння ідентифікаційного коду.

У персональному кабінеті позичальникові необхідно здійснити прив'язку банківської карти, на якій повинна перебувати сума від 1 грн, необхідна для проходження верифікації карти. Результати скорингової перевірки своєї заявки клієнт отримує на електронну пошту. У разі схвалення заявки необхідно буде підписати електронний кредитний договір, після чого кредит буде зарахований на банківську карту клієнта.

Традиція

Кредитний сервіс «Традиція» з'явився на українському ринку в 2020 році, належить ТОВ «Фінансова компанія Традиція», працює за ліцензією ФК №1382, виданої 6 квітня 2020 року.

Оформити мікрокредит в «Традиції» можна з віку 22 роки. Потрібна наявність українського паспорту, ідентифікаційного коду, банківської карти українського банку, мобільного телефону та адреси електронної пошти.

При першому зверненні клієнт може оформити кредит розміром до 20 000 грн на термін від 1 до 45 днів, під 0,01% в день. Наприклад, взявши перший кредит розміром 10 000 грн на термін 15 днів, клієнт повинен буде повернути 10 015 грн.

При наступних зверненнях клієнт може оформити кредит до 50 000 грн на термін від 1 до 60 днів, під 1,4% в день. Наприклад, взявши повторний кредит розміром 10 000 грн, на термін 15 днів, клієнт повинен буде повернути 12 100 грн.

Процес оформлення кредиту аналогічний описаному вище. Треба пройти реєстрацію на сайті, прив'язати банківську карту, пройти її верифікацію, подати заявку, дочекатися її схвалення, підписати кредитний договір і отримати гроші на карту.

Порівняльна таблиця

 

Сashberry

Традиція

Термін розгляду заявки

5 хвилин

9 хвилин

Розмір першої позики

500 – 5 000 грн

8 000 - 20 000 грн

% Ставка першої позики

0,01%

0,01%

Термін першої позики

7-30 днів

45 днів

Розмір повторної позики

500 – 15 000 грн

8 000 - 50 000 грн

% Ставка повторної позики

1,33%

1,4%

Термін повторної позики

7-30 днів

60 днів

Вік позичальника

18 – 70 років

Від 22 років

Необхідні документи

Паспорт, ІПН

Паспорт, ІПН

Пролонгація

Відсутня

Автопролонгація до 14 днів

Класична пролонгація до 14 днів

Висновок

Оформити кредит в Кешбері можна з 18 років, а в Традиції, тільки з 22. Необхідні документи - паспорт та ідентифікаційний код. Термін розгляду заявки в Кешбері трохи менше, - 5 хвилин проти 9.

Перший кредит в обох МФО можна оформити під 0,01%, але діапазон сум абсолютно різний. У Кешбері від 500 до 5000 грн, в Традиції від 8 до 20 тисяч грн. При цьому, Кешбері дозволяє оформити кредит на мінімальний термін від 7 днів, в той час, як в Традиції можна оформити від 1 дня.

При наступних кредитування, розмір процентної ставки в Кешбері нижче (1,33% проти 1,4%), але менше також терміни і розмір кредитів. Істотний мінус для Кешбері - відсутність пролонгації кредитного договору. У разі прострочення клієнту встановлюється нова процентна ставка в розмірі 2,5%.

МФО Традиція дозволяє кредитуватися на велику суму і на більш тривалий термін, але не підійде тим позичальникам, яким потрібен невеликий розмір кредиту (менш 8 000 грн).

Робочий промокод від Forza Робочий промокод від Globalcredit Робочий промокод від Miloan Робочий промокод від Mycredit Робочий промокод від Soscredit Робочий промокод від Ukrpozyka Робочий промокод від Слонкредит Miloan Moneyveo Дінеро Сashinsky Єврогроші Alexcredit КредитКаса СлонКредит Soscredit Не дають кредит у Ваша Готівочка? Не дають кредит в KF.ua? ШвидкоГроші Не дали кредит в Global Credit? CCloan Не дають кредит в Качай Гроші? Позичайко | Відгуки | Промокод | Особовий кабінет Кредит Бокс | Відгуки | Промокод | Особовий кабінет БизПозика | Відгуки | Промокод | Особовий кабінет CashYou | Відгуки | Промокод | Особовий кабінет Cash Man кредит | Відгуки | Промокод | Особистий кабінет Rocket Money кредит | Відгуки | Промокод | Особистий кабінет CreditLife | Відгуки | Промокод | Особистий кабінет Шерман Кредит | Відгуки | Промокод | Особистий кабінет Zecredit | Зекредит | Відгуки | Промокод | Особистий кабінет
Задати питання
Скасування
Сума позики, грн:
Термін позики, днів:
Разом, грн:
Сума позики:
Cтрок, календарні дні:
Кількість платежів:
1
Дата сплати:
Проценти, грн:
Комісії (послуги), грн:
Сума платежу, грн:
Реальна річна процентна ставка, %:
Загальні витрати, грн:
Загальна вартість (сума платежу), грн:
Повернути до:
27.04.2024