Наші продукти
Назва
Сума
Мінімальний платіж
Докладний опис
“Ефективний”
до 6500 грн
відсутній
“Раціональний”
до 30000 грн
відсутній
“Унікальний”
до 6500 грн
відсутній
“Яскравий”
до 6500 грн
відсутній
“Яскравий Big”
до 30000 грн
відсутній
“Шалений”
до 30000 грн
відсутній
“Безмежний”
до 70000 грн
відсутній
Що потрібно для позики?
Український паспорт
21+
Гаджет/мобільный телефон/компьютер
Банківська карта
Чому Традиція?
Висока якість обслуговування
Ми дбаємо про те, щоб кожен наш клієнт залишився задоволений
Швидке надання позик
Середній час розгляду заявки 7 хвилин
Турбота про конфіденційність
Ваші особисті дані завжди в безпеці
Цінуємо Ваш час
Працюємо 24/7, гроші зараховуються миттєво на Вашу карту
Зручність
Замовляйте та погашайте позики в будь-який час в будь-якому місці
Лояльність
На випадок непередбачуваних обставин пробачаємо першу прострочку до 3-х днів кожному клієнту
Що про нас говорять?
Постійні клієнти
Наші партнери
ОГОЛОШЕННЯ

Засоби зв'язку для прийняття повідомлень споживачів про належність до захищеної категорії:


ТОВ «ФК «Є ГРОШІ»

Юридична адреса: 49044, м. Дніпро, вул. Шевченка, 51Д

Електронна адреса: [email protected]

Hомер телефону, за яким приймаються повідомлення про належність до захищеної категорії: 0 800 400 300

Подати скаргу ?

Скаргу за допомогою веб-сайту https://tradition.com.ua/, без використання особистого кабінету, можуть подати споживачі, які мають укладені договори з ТОВ "ФК "Традиція" з питань, що стосуються виконання цих договорів. Надання скарги за допомогою веб-сайту https://tradition.com.ua/, без використання особистого кабінету, не позбавляє права споживача звернутися до Компанії іншим способом або звернутися до відповідних держаних органів. Більш детальна інформація про розгляд звернень споживачів викладена у Положенні про порядок розгляду звернень споживачів фінансових послуг, що опубліковано на веб-сайті https://tradition.com.ua/ у розділі "Розкриття інформації".

ПІБ:
Фінансовий номер телефону:
Email:
Номер кредитного договору:
Оберіть канала для отримання відповіді:
Текст звернення:

Що робити якщо не дають кредит в KF.ua?

На початку десятих років цього століття на ринок кредитно-фінансових послуг вийшли мікрофінансові організації (МФО), які швидко стали дуже популярні і затребувані простими українцями. Головна причина - лояльні умови кредитування, а також можливість оформити кредит у будь-який час з будь-якої точки, де є доступ до Інтернету.

В даний час в Україні працюють більше сотні різних МФО, і щороку з'являються нові організації, конкуренція на ринку мікрокредитування зростає. Простому потенційному позичальникові визначитися з вибором кращої для себе МФО дуже непросто. На це піде не один день часу, а гроші зазвичай потрібні сьогодні і зараз. Тому, щоб не брати «кота в мішку», рекомендується ознайомитися з короткими порівняльними оглядами, рейтингами і відгуками клієнтів, які розміщуються на спеціалізований сайтах, які висвітлюють діяльність МФО.

KF.ua

Однією з найпопулярніших українських МФО, які відносно недавно вийшли на ринок, є KF.ua (Компаньйон Фінанс), що належить ТОВ «ФК Форза», включена до Державного Реєстру Фінансових установ (Ліцензія ФК № В0000198 від 23 березня 2021).

Отримати кредит в КФ.юа можуть повнолітні українці, які мають паспорт і довідку про присвоєння ідентифікаційного коду. Перший кредит у Компаньйон Фінанс можна оформити під 0,01% на суму від 100 до 17000 грн, терміном до 30 днів. При наступних зверненнях сума кредиту може бути збільшена до 30 000 грн, при процентній ставці в 1,89% в день (689,85% річних).

При виникненні фінансових труднощів є можливість подовжити термін дії кредитного договору в KF.ua. Базова ставка пролонгації кредиту становить 1,89% в день, додаткових комісій не стягується. Кількість пролонгацій кредиту не обмежена.

У разі прострочення платежів за кредитним договором процентна ставка збільшується до 2,5% в день. Інформація про злісних неплатників передається в бюро кредитних історій, що негативно впливає на кредитний рейтинг недбайливого позичальника, і серйозно ускладнить йому кредитування в майбутньому.

Як оформити кредит в KF.UA

Перший кредит можна оформити на суму від 500 до 17 тисяч грн. При наступних зверненнях розмір кредиту може бути збільшений до 30 тисяч грн. Для оформлення кредиту онлайн потрібно: паспорт, ІПН, карта українського банку, оформлена на позичальника, електронна пошта, мобільний телефон з номером українського оператора мобільного зв'язку. Кредитна історія позичальника не є основоположною при оформленні кредиту. Кредит можуть оформити позичальники навіть з негативною кредитною історією.

Оформлення кредиту починається з визначення його параметрів на кредитному калькуляторі, після чого треба перейти за посиланням «Отримати гроші». У реєстраційному вікні необхідно ввести персональні дані, і підтвердити реєстрацію, відправивши код, який прийде в СМС-повідомленні на номер телефону, вказаний при реєстрації. Дуже важливо не допускати помилок при заповненні анкети.

На наступному етапі клієнт проходить верифікацію своєї особистості: вказує контактних осіб, прив'язує свою банківську карту в персональному кабінеті. На останньому етапі скорингова система МФО перевіряє всю надану клієнтом інформацію і виносить рішення по заявці. При першому зверненні вся процедура перевірки займає близько 15 хвилин. Відповідь приходить позичальнику на електронну пошту, вказану ним при реєстрації.

У разі схвалення заявки на електронну пошту клієнта прийде електронний кредитний договір, який необхідно підписати, після чого кредитні кошти надійдуть на банківську карту.

Чому можуть відмовити в кредиті

Незважаючи на те, що МФО висувають до своїх позичальників куди більш лояльні вимоги на видачу кредиту, все ж, приблизно кожна десята заявка не проходить перевірку. Головні причини у відмові кредитування: неправильні або помилкові дані при заповненні реєстраційної анкети, спроба оформити кредит на банківську карту, яка належить іншій особі, погана кредитна історія, що має не закриті поточні кредити.

Деякі причини можна виправити швидко, наприклад, виправивши помилки в анкеті. Деякі причини виправити швидко не можна. В такому випадку має сенс подати заявку в іншу МФО. Скорингові системи в різних МФО налаштовані по-різному. В якихось більш жорсткі вимоги до потенційних позичальників, в якихось більш м'які. Можлива ситуація, при якій клієнт отримує відмову в кредитуванні в одній МФО, але його заявка буде схвалена в іншій. Наприклад, якщо відмовили в кредиті в KF.ua, можна звернутися в новий кредитний сервіс «Традиція».

Традиція

Кредитний сервіс «Традиція» з'явився на українському ринку зовсім недавно - в 2020 році, належить ТОВ «Фінансова компанія» Традиція, працює за ліцензією ФК №1382, виданої 6 квітня 2020 року.

Оформити позику в Традиції можна з 22-річного віку, за наявності українського паспорту, ідентифікаційного коду, банківської карти українського банку, мобільного телефону з номером українського оператора і адреси електронної пошти.

Перше кредитування в Традиції є під 0,01% в день, на суму до 20 000 грн на термін від 1 до 45 днів. Повторні кредити в Традиції оформляються під 1,4% в день, на термін до 60 днів, максимальна сума кредиту обмежена 50 000 грн.

У разі виникнення непередбачених обставин, при яких клієнт не має можливості вчасно погасити кредит, можлива пролонгація чинного кредитного договору за умови оплати 30% тіла кредиту. При простроченні до 3 днів активується автопролонгація.

Висновок

Для прискорення отримання кредиту рекомендується подавати заявки відразу в кілька МФО. Якщо заявка буде схвалена відразу в декількох МФО, клієнту залишається лише вибрати найбільш вигідні для себе умови кредитування. Головне не допускати помилок при реєстрації і не намагатися обдурити скоринговую систему. Отримані кредити потрібно повертати вчасно, щоб не псувати свою кредитну історію, що може негативно вплинути на отримання нових кредитів в майбутньому.

Робочий промокод від Forza Робочий промокод від Globalcredit Робочий промокод від Miloan Робочий промокод від Mycredit Робочий промокод від Soscredit Робочий промокод від Ukrpozyka Робочий промокод від Слонкредит Miloan Moneyveo Дінеро Сashinsky Єврогроші Кешбері Alexcredit КредитКаса СлонКредит Soscredit Не дають кредит у Ваша Готівочка? ШвидкоГроші Не дали кредит в Global Credit? CCloan Не дають кредит в Качай Гроші? Позичайко | Відгуки | Промокод | Особовий кабінет Кредит Бокс | Відгуки | Промокод | Особовий кабінет БизПозика | Відгуки | Промокод | Особовий кабінет CashYou | Відгуки | Промокод | Особовий кабінет Cash Man кредит | Відгуки | Промокод | Особистий кабінет Rocket Money кредит | Відгуки | Промокод | Особистий кабінет CreditLife | Відгуки | Промокод | Особистий кабінет Шерман Кредит | Відгуки | Промокод | Особистий кабінет Zecredit | Зекредит | Відгуки | Промокод | Особистий кабінет
Задати питання
Скасування
Сума позики, грн:
Термін позики, днів:
Разом, грн:
Сума позики:
Cтрок, календарні дні:
Кількість платежів:
1
Дата сплати:
Проценти, грн:
Комісії (послуги), грн:
Сума платежу, грн:
Реальна річна процентна ставка, %:
Загальні витрати, грн:
Загальна вартість (сума платежу), грн:
Повернути до:
04.08.2024