Сума позики, грн:
Термін позики, днів:
Разом, грн:
Сума позики:
Cтрок, календарні дні:
Кількість платежів:
1
Дата сплати:
Проценти, грн:
Комісії (послуги), грн:
Сума платежу, грн:
Реальна річна процентна ставка, %:
Загальні витрати, грн:
Загальна вартість (сума платежу), грн:
Повернути до:
12.06.2024

Розрахунок не є кредитним калькулятором згідно постанови Правління НБУ №100 від 05.10.2021р. Ознайомитись з кредитними продуктами Компанії, їх істотними характеристиками можливо у блоці "Наші продукти"

 

Компанія надає реструктуризацію заборгованості та пролонгацію строку кредитування за зверненням споживача у разі наявності:

- прострочення строку повернення позики;

- у разі коли клієнт передбачає, що через фінансові труднощі не матиме змоги повернути позику у строк передбачений договором.

 

Споживач має право відмовитись від кредиту у строк до 14 календарних днів від дати укладення договору.

ПОПЕРЕДЖЕННЯ

 

Можливі наслідки для споживача в разі користування споживчим кредитом або невиконання ним обов’язків згідно з договором про споживчий кредит:

  • Сплата неустойки, процентної ставки, інших платежів, які застосовуються чи стягуються в разі невиконання зобов'язання, розміри та порядок сплати яких визначаються договором;
  • Право ТОВ «ФК «Є ГРОШІ» вимагати у Позичальника дострокового повернення позики, сплати комісії за обслуговування кредитної заборгованості, процентів за користування коштами за період кредитування;
  • У разі неналежного виконання Споживачем своїх зобов’язань, ТОВ «ФК «Є ГРОШІ» має право передати інформацію про прострочення та персональні дані Позичальника третім особам, у тому числі бюро кредитних історій із урахуванням норм чинного законодавства, що в подальшому може вплинути на кредитну історію та ускладнити отримання споживчого кредиту Споживачем;
  • Інші наслідки, встановлені Правилами надання грошових коштів у позику та Договором позики.

 

Компанія не вимагає та не зобов’язує придбання будь-яких товарів чи послуг від фінансової установи або спорідненої чи пов'язаної з ним особи як обов'язкову умову надання споживчого кредиту.

 

Для прийняття усвідомленого рішення щодо отримання споживчого кредиту на запропонованих умовах Споживач має право розглянути альтернативні різновиди споживчих кредитів, обрати самостійно кредитний продукт, в тому числі обрати іншу фінансову установу.

 

Компанія не має права вносити зміни до укладеного з Вами договору про споживчий кредит без Вашої згоди. Всі зміни вносяться за Вашою згодою шляхом укладання додаткової угоди та без погіршення для Вас, як споживача, умов договору, тобто без підвищення процентної ставки, без встановлення додаткових комісій за користування позикою, які б не були визначені договором позики на початку.

 

Ви завжди можете відмовитись від отримання рекламних матеріалів засобами дистанційних каналів комунікації.

 

Можливі витрати на сплату Вами платежів за користування споживчим кредитом залежать виключно від обраного Вами, як споживачем, способу сплати (наприклад комісія банку-емітенту Вашої картки при зарахуванні чи перерахуванні коштів, комісія при сплаті через термінал).

 

Ініціювання споживачем продовження (лонгації, пролонгації) строку погашення споживчого кредиту (строку виконання грошового зобов'язання)/строку кредитування договору про споживчий кредит, здійснюється без змін умов попередньо укладеного основного договору в бік погіршення для споживача. Перелік змін та цифрове значення умов, що підлягають зміні при ініціюванні споживачем продовження строку погашення споживчого кредиту вказується в договорі про споживчий кредит та в додатковій угоді про продовження строку кредитування.

 

Наші продукти
Назва
Сума
Щоденна ставка
Мінімальний платіж
Докладний опис
Що потрібно для позики?
Український паспорт
21+
Гаджет/мобільный телефон/компьютер
Банківська карта
Чому Традиція?
Висока якість обслуговування
Ми дбаємо про те, щоб кожен наш клієнт залишився задоволений
Швидке надання позик
Середній час розгляду заявки 7 хвилин
Турбота про конфіденційність
Ваші особисті дані завжди в безпеці
Цінуємо Ваш час
Працюємо 24/7, гроші зараховуються миттєво на Вашу карту
Зручність
Замовляйте та погашайте позики в будь-який час в будь-якому місці
Лояльність
На випадок непередбачуваних обставин пробачаємо першу прострочку до 3-х днів кожному клієнту
Що про нас говорять?
Постійні клієнти
Наші партнери
ОГОЛОШЕННЯ

Засоби зв'язку для прийняття повідомлень споживачів про належність до захищеної категорії:


ТОВ «ФК «Є ГРОШІ»

Юридична адреса: 49044, м. Дніпро, Соборний район, вул. Барнаульська, буд. 2а, прим. 133

Електронна адреса: [email protected]

Hомер телефону, за яким приймаються повідомлення про належність до захищеної категорії: 0 800 400 300

Подати скаргу ?

Скаргу за допомогою веб-сайту https://tradition.com.ua/, без використання особистого кабінету, можуть подати споживачі, які мають укладені договори з ТОВ "ФК "Традиція" з питань, що стосуються виконання цих договорів. Надання скарги за допомогою веб-сайту https://tradition.com.ua/, без використання особистого кабінету, не позбавляє права споживача звернутися до Компанії іншим способом або звернутися до відповідних держаних органів. Більш детальна інформація про розгляд звернень споживачів викладена у Положенні про порядок розгляду звернень споживачів фінансових послуг, що опубліковано на веб-сайті https://tradition.com.ua/ у розділі "Розкриття інформації".

ПІБ:
Фінансовий номер телефону:
Email:
Номер кредитного договору:
Оберіть канала для отримання відповіді:
Текст звернення:

БізПозика - зручні кредити для підприємців

Є ситуації, коли бізнесмену або власнику підприємства можуть знадобитися терміново гроші для купівлі обладнання або нових товарів. Але якщо отримати кредит у банку досить складно і довго, то тепер можна звернутися до компанії «БізПозика» або «Бізнес Позика», яка пропонує зручні умови для оформлення позики.

Компанія працює з підприємцями та власниками бізнесу, надає позики на різні потреби – купівлю товарів чи обладнання, просто розширення бізнесу, оренду приміщень чи техніки, відкриття нової торгової точки чи будь-які інші цілі.

Умови та вимоги у Бізнес Позиці

Кредитна компанія «БізПозика» спеціалізується на тому, щоб надати підприємцям фінансову допомогу під різні завдання. Оформити тут позику можуть ті, хто має документи (паспорт та ІПН), є громадянином України, старше 21 року – це основні вимоги.

Компанія пропонує ряд переваг:

  • Не потрібно мати поручителя, офіційне працевлаштування чи довідки про доходи, а також тут видають позики за поганої кредитної історії. Не обов'язково також подавати документи на бізнес діяльність.
  • Оформлення анкети та отримання коштів займає буквально кілька хвилин, і вже скоро гроші надійдуть на ваш рахунок. Вперше розгляд анкети та ухвалення рішення про фінансування займає більше часу, але при повторному зверненні отримати суму можна за 5 хвилин.
  • Тут прозорі умови та зрозумілі відсотки за користування кредитом. Позичальнику треба сплатити лише за фактичне використання коштів, а більше немає жодних комісій. Що менше залишається повернути, то менше відсотків нараховується.
  • Система погашення дозволяє повернути гроші будь-якої миті. Погашення треба вносити один раз на тиждень рівними частинами, але завжди є можливість достроково закрити кредит.

У Бізнес Позиці можна взяти кредит від 10 тис. грн. до 50 тис. грн. Відсоток тут становить 0,5-0,8% щодня, але це залежить від терміну та інших даних клієнта, у кожному разі треба уважно читати договір і вивчати умови. Сайт «БізПозика» видає позики на мінімальний термін від 56 днів.

Як взяти позику в БізПозиці?

Зайти на сайт компанії та скористатися калькулятором. Там можна вибрати суму кредиту та термін, на який він потрібен, після чого програма підрахує відсотки та суму переплати.

Потрібно зареєструватися та увійти до особистого кабінету, де відображатимуться всі платежі та сума позики.

Потім треба заповнити невелику заявку, вказати свої дані та підтвердити запит на отримання кредиту.

На електронну пошту надходить договір, який треба прочитати та підписати, після чого МФО розглядає вашу заявку та надсилає гроші на вказану банківську картку.

Щоб повернути позику, треба виконати вхід у Бізпозику та особистий кабінет на сайті. Це найшвидший і найзручніший спосіб, особливо тому, що інші способи можуть займати до декількох днів при переказі (це треба враховувати при поверненні боргу).

Якщо не вдається вчасно закрити борг, можна скористатися пролонгацією. Для цього треба обрати таку послугу на сайті, виплатити відсотки за користування кредитом, після чого термін виплати зміниться.

Позичальники, які не виплачують ні відсотків, ні суми кредиту, а також не зв'язалися з менеджером для підбору вигідніших умов повернення, одержують штрафи, відсотки за прострочення.

Промокод від БізПозики дозволяє отримати вигідніші умови на кредитування, особливо це стосується тих, хто вперше користується сервісом або постійних клієнтів, для яких можна скористатися бонусами або програмою лояльності.

Відгуки про сервіс БізПозика загалом позитивні, що показує рейтинг компанії.

Робочий промокод від Forza Робочий промокод від Globalcredit Робочий промокод від Miloan Робочий промокод від Mycredit Робочий промокод від Soscredit Робочий промокод від Ukrpozyka Робочий промокод від Слонкредит Miloan Moneyveo Дінеро Сashinsky Єврогроші Кешбері Alexcredit КредитКаса СлонКредит Soscredit Не дають кредит у Ваша Готівочка? Не дають кредит в KF.ua? ШвидкоГроші Не дали кредит в Global Credit? CCloan Не дають кредит в Качай Гроші? Позичайко | Відгуки | Промокод | Особовий кабінет Кредит Бокс | Відгуки | Промокод | Особовий кабінет CashYou | Відгуки | Промокод | Особовий кабінет Cash Man кредит | Відгуки | Промокод | Особистий кабінет Rocket Money кредит | Відгуки | Промокод | Особистий кабінет CreditLife | Відгуки | Промокод | Особистий кабінет Шерман Кредит | Відгуки | Промокод | Особистий кабінет Zecredit | Зекредит | Відгуки | Промокод | Особистий кабінет
Задати питання
Скасування
Сума позики, грн:
Термін позики, днів:
Разом, грн:
Сума позики:
Cтрок, календарні дні:
Кількість платежів:
1
Дата сплати:
Проценти, грн:
Комісії (послуги), грн:
Сума платежу, грн:
Реальна річна процентна ставка, %:
Загальні витрати, грн:
Загальна вартість (сума платежу), грн:
Повернути до:
12.06.2024