Як оформити кредит

Заповніть форму реєстрації на сайті. Так ви отримаєте доступ до Особистого кабінету – це ваш центр управління кредитами.

Виберіть суму і термін кредиту за допомогою калькулятора в Особистому кабінеті.

Ознайомтеся з Правилами надання грошових коштів в кредит ТОВ «ФК «Є ГРОШІ». Заповніть заявку на кредит. Уважно введіть всю необхідну інформацію в поля, обов'язкові для заповнення. Натисніть на кнопку "Далі".

Введіть реквізити вашої банківської карти. Натисніть на кнопку "Підтвердити". Після цього на вашій карті тимчасово заблокується сума до 1 гривні (після подачі заявки ці гроші повернуться на рахунок). Якщо підключений SMS-банкінг, ви отримаєте повідомлення з сумою блокування на ваш телефон, якщо немає - необхідно зателефонувати на гарячу лінію вашого банку за номером, вказаним на картці, щоб дізнатися у оператора точну суму блокування. Її необхідно вказати в Особистому кабінеті.

Як повернути кредит

Електронними грошима / картою
В Особистому кабінеті ви можете оплатити кредит за допомогою будь-якої банківської карти.
Оплатити кредит або внести суму для його продовження ви можете легко і просто. В поле "Особистий рахунок" на головному екрані введіть номер вашого договору та натисніть на кнопку "перевірка заборгованості". Введіть ваш номер телефону і суму для повного погашення або пролонгації (під полем введення буде відображатися точна сума для тієї чи іншої операції). Далі ви побачите ваше прізвище ім'я по батькові та суму боргу. Вам необхідно буде погодитися з умовами користування сервісом (умови публічної пропозиції) після чого натиснути кнопку "оплатити". Ви перейшли на сторінку платіжної системи, де вам необхідно вказати номер вашої картки складається з 16 цифр, термін дії карти (мм \ рр) а також ваш CVV код який вказаний на зворотному боці вашої карти. При натисканні кнопки "сплатити" з вашої картки буде списана сума для погашення вашого договору. Будь ласка, виберіть необхідну операцію: Повна оплата кредиту / Продовження договору на 10 днів / Продовження договору на 20 днів / Продовження договору на 30 днів
Інтернет банкінг
Для оплати через Інтернет-банкінг використовуйте наші реквізити: ТОВ «ФК «Є ГРОШІ» 49044, м. Дніпро, Соборний район, вул. Барнаульська, буд. 2а, прим. 133 р/р UA703395002650201437321000001 АТ «ТАСКОМБАНК» Код ЄДРПОУ 43509084 . При оплаті потрібно вказати призначення платежу, № договору та ПІБ позичальника.
Сити 24
Також Ви можете оплатити позику або оформити пролонгацію через термінали "Сіті24". Для цього у вікні "Пошук послуги" ("Пошук послуги") досить ввести "Традиція", або "Традиция" для знаходження нашої компанії. Далі виберіть необхідний вид послуги (погашення / пролонгація 10 / пролонгація 20 / пролонгація 30). Після вибору послуги необхідно ввести повний номер договору кредиту. Після введення договору і натискання кнопки "далі" автоматично висвітиться Ваше ПІБ (звіртеся з коректністю даних), після необхідно натиснути "Далі". Наступним кроком внесіть оплату, де сума до - і є сума для погашення кредиту. При пролонгації буде відображена фіксована сума до внесення. Оплату через термінал можна зробити тільки готівкою. Після оплати можна роздрукувати чек / сфотографувати екран терміналу з наведених чеком. Якщо оплата буде через сайт "Сіті24" необхідно виконати такі ж самі кроки, тільки суму необхідно вводити перед оплатою (Ви не зможете ввести суму більше, ніж сума до закриття). При пролонгації на сайті Сіті24, введіть номер договору, введіть 1 грн до оплати і система видасть суму для пролонгації. Для оплати через сайт Сіті24 тисни сюди
Готівкою
У відділенні каси будь-якого банку
Оплатити кредит можливо у відділенні будь-якого українського банку за реквізитами: ТОВ «ФК «Є ГРОШІ» 49044, м. Дніпро, Соборний район, вул. Барнаульська, буд. 2а, прим. 133 р/р UA703395002650201437321000001 АТ «ТАСКОМБАНК» Код ЄДРПОУ 43509084. При оплаті потрібно вказати призначення платежу, № договору та ПІБ позичальника.
Термінали
Звичайний термінал самообслуговування
Щоб погасити кредит в терміналі самообслуговування, скористайтеся нашими реквізитами: ТОВ «ФК «Є ГРОШІ» 49044, м. Дніпро, Соборний район, вул. Барнаульська, буд. 2а, прим. 133 р/р UA703395002650201437321000001 АТ «ТАСКОМБАНК» Код ЄДРПОУ 43509084. При оплаті потрібно вказати призначення платежу, № договору та ПІБ позичальника.
Кредит на картку Приватбанку Кредит онлайн без дзвінків Кредит на 6 місяців Кредит на 12 місяців Кредит без контактних осіб Кредит без ІПН Кредит з автоматичним рішенням Кредит на картку Ощадбанку Кредит на картку Монобанку Мікропозика на карту Кредит по телефону 1000 грн в кредит 2000 грн в кредит 3000 грн в кредит 4000 грн в кредит 5000 грн в кредит 10000 грн в кредит 15000 грн в кредит Кредит за 15 хвилин Кредит за 1 годину Кредит з простроченням Перекредитування з простроченням Міні кредит Кредит під заставу нерухомості Кредит під заставу авто Промокод від "Традиція" Кредит за 5 хвилин Кредит без перевірки історії Кредит по смс Що якщо не платити? Не дають кредит Кредит пенсіонерам Кредит без фото паспорту Бистрозайм Кредит на погашення мікропозик Моментальний кредит Кредит на картку Альфабанку Кредит на картку ПУМБ Додатки з кредитами Кредит без прописки Кредит без працевлаштування Кредит до зарплати Терміновий кредит Гроші в борг Кредит цілодобово Без відсотків Погана кредитна исторія
Задати питання
Скасування
Сума позики, грн:
Термін позики, днів:
Разом, грн:
Сума позики:
Cтрок, календарні дні:
Кількість платежів:
1
Дата сплати:
Проценти, грн:
Комісії (послуги), грн:
Сума платежу, грн:
Реальна річна процентна ставка, %:
Загальні витрати, грн:
Загальна вартість (сума платежу), грн:
Повернути до:
12.06.2024