Сума позики, грн:
Термін позики, днів:
Разом, грн:
Сума позики:
Cтрок, календарні дні:
Кількість платежів:
1
Дата сплати:
Проценти, грн:
Комісії (послуги), грн:
Сума платежу, грн:
Реальна річна процентна ставка, %:
Загальні витрати, грн:
Загальна вартість (сума платежу), грн:
Повернути до:
12.06.2024

Розрахунок не є кредитним калькулятором згідно постанови Правління НБУ №100 від 05.10.2021р. Ознайомитись з кредитними продуктами Компанії, їх істотними характеристиками можливо у блоці "Наші продукти"

 

Компанія надає реструктуризацію заборгованості та пролонгацію строку кредитування за зверненням споживача у разі наявності:

- прострочення строку повернення позики;

- у разі коли клієнт передбачає, що через фінансові труднощі не матиме змоги повернути позику у строк передбачений договором.

 

Споживач має право відмовитись від кредиту у строк до 14 календарних днів від дати укладення договору.

ПОПЕРЕДЖЕННЯ

 

Можливі наслідки для споживача в разі користування споживчим кредитом або невиконання ним обов’язків згідно з договором про споживчий кредит:

 • Сплата неустойки, процентної ставки, інших платежів, які застосовуються чи стягуються в разі невиконання зобов'язання, розміри та порядок сплати яких визначаються договором;
 • Право ТОВ «ФК «Є ГРОШІ» вимагати у Позичальника дострокового повернення позики, сплати комісії за обслуговування кредитної заборгованості, процентів за користування коштами за період кредитування;
 • У разі неналежного виконання Споживачем своїх зобов’язань, ТОВ «ФК «Є ГРОШІ» має право передати інформацію про прострочення та персональні дані Позичальника третім особам, у тому числі бюро кредитних історій із урахуванням норм чинного законодавства, що в подальшому може вплинути на кредитну історію та ускладнити отримання споживчого кредиту Споживачем;
 • Інші наслідки, встановлені Правилами надання грошових коштів у позику та Договором позики.

 

Компанія не вимагає та не зобов’язує придбання будь-яких товарів чи послуг від фінансової установи або спорідненої чи пов'язаної з ним особи як обов'язкову умову надання споживчого кредиту.

 

Для прийняття усвідомленого рішення щодо отримання споживчого кредиту на запропонованих умовах Споживач має право розглянути альтернативні різновиди споживчих кредитів, обрати самостійно кредитний продукт, в тому числі обрати іншу фінансову установу.

 

Компанія не має права вносити зміни до укладеного з Вами договору про споживчий кредит без Вашої згоди. Всі зміни вносяться за Вашою згодою шляхом укладання додаткової угоди та без погіршення для Вас, як споживача, умов договору, тобто без підвищення процентної ставки, без встановлення додаткових комісій за користування позикою, які б не були визначені договором позики на початку.

 

Ви завжди можете відмовитись від отримання рекламних матеріалів засобами дистанційних каналів комунікації.

 

Можливі витрати на сплату Вами платежів за користування споживчим кредитом залежать виключно від обраного Вами, як споживачем, способу сплати (наприклад комісія банку-емітенту Вашої картки при зарахуванні чи перерахуванні коштів, комісія при сплаті через термінал).

 

Ініціювання споживачем продовження (лонгації, пролонгації) строку погашення споживчого кредиту (строку виконання грошового зобов'язання)/строку кредитування договору про споживчий кредит, здійснюється без змін умов попередньо укладеного основного договору в бік погіршення для споживача. Перелік змін та цифрове значення умов, що підлягають зміні при ініціюванні споживачем продовження строку погашення споживчого кредиту вказується в договорі про споживчий кредит та в додатковій угоді про продовження строку кредитування.

 

Наші продукти
Назва
Сума
Щоденна ставка
Мінімальний платіж
Докладний опис
Що потрібно для позики?
Український паспорт
21+
Гаджет/мобільный телефон/компьютер
Банківська карта
Чому Традиція?
Висока якість обслуговування
Ми дбаємо про те, щоб кожен наш клієнт залишився задоволений
Швидке надання позик
Середній час розгляду заявки 7 хвилин
Турбота про конфіденційність
Ваші особисті дані завжди в безпеці
Цінуємо Ваш час
Працюємо 24/7, гроші зараховуються миттєво на Вашу карту
Зручність
Замовляйте та погашайте позики в будь-який час в будь-якому місці
Лояльність
На випадок непередбачуваних обставин пробачаємо першу прострочку до 3-х днів кожному клієнту
Що про нас говорять?
Постійні клієнти
Наші партнери
ОГОЛОШЕННЯ

Засоби зв'язку для прийняття повідомлень споживачів про належність до захищеної категорії:


ТОВ «ФК «Є ГРОШІ»

Юридична адреса: 49044, м. Дніпро, Соборний район, вул. Барнаульська, буд. 2а, прим. 133

Електронна адреса: [email protected]

Hомер телефону, за яким приймаються повідомлення про належність до захищеної категорії: 0 800 400 300

Подати скаргу ?

Скаргу за допомогою веб-сайту https://tradition.com.ua/, без використання особистого кабінету, можуть подати споживачі, які мають укладені договори з ТОВ "ФК "Традиція" з питань, що стосуються виконання цих договорів. Надання скарги за допомогою веб-сайту https://tradition.com.ua/, без використання особистого кабінету, не позбавляє права споживача звернутися до Компанії іншим способом або звернутися до відповідних держаних органів. Більш детальна інформація про розгляд звернень споживачів викладена у Положенні про порядок розгляду звернень споживачів фінансових послуг, що опубліковано на веб-сайті https://tradition.com.ua/ у розділі "Розкриття інформації".

ПІБ:
Фінансовий номер телефону:
Email:
Номер кредитного договору:
Оберіть канала для отримання відповіді:
Текст звернення:

Шерман Кредит | Відгуки | Промокод | Особистий кабінет

Банківські кредити вважаються зручнішими, тому що мають зрозумілу для всіх систему кредитування, а також низький відсоток на позику. Але складність у тому, що банки видають позики лише перевіреним позичальникам, ретельно стежать за кредитною історією, перевіряють офіційне працевлаштування, а терміни видачі грошей зазвичай сягають кількох днів. І якщо гроші потрібні терміново, оптимальним варіантом буде скористатися послугами мікрофінансової організації.

Компанія Шерман (Sherman) – це сучасний сервіс небанківського кредитування, в якому можна швидко оформити онлайн-позику на потрібну суму. Сайт Шерманкердіт відрізняється зручністю та багатофункціональністю, дозволяє попередньо оцінити суму переплати та відсотки за позикою.

Переваги та особливості сервісу Шерман

Шерман кредит пропонує вигідні умови онлайн-позик для клієнтів. Серед основних переваг можна відзначити:

 • Процентна ставка для нових клієнтів складає 0,05% на користування кредитними коштами. Це значно нижче, ніж в конкурентів.
 • Прострочення та штрафи за несвоєчасну виплату позики становить 2,5%, при тому що середня ставка в інших компаній – близько 4%.
 • Договір оформлення позики дуже простий та прозорий. Менеджер завжди готовий надати більш детальну інформацію і відповісти на всі запитання.
 • У Шерман є послугами пролонгації (можливість перенести терміни виплати позики, якщо зараз не можна це зробити), що також більше виняток серед конкурентів.

Оформити позику у Шерман можна онлайн на сайті. Не потрібно йти до відділень компанії або зв'язуватися з менеджером. Досить швидко оформити заявку на сайті, заповнити невелику анкету, після чого протягом кількох хвилин на банківський рахунок прийде потрібна сума.

Серед мінусів сервісу кредитування варто відзначити те, що процентна ставка для оформлення другої позики і наступних складає до 2%, що порівняно вище, ніж у подібних компаній. Це з тим, що у компанії гнучкіші умови видачі кредиту, тому фінансові вимоги до позичальнику вище.

Умови видачі онлайн-позик у Шерман кредит

 • У МФО Шерманкердіт дуже зручні та мінімальні вимоги до позичальника:
 • наявність паспорта громадянина України та ІПН;
 • необхідно бути старше 18 років;
 • наявність банківського рахунку, на який надійдуть гроші;

У компанії не перевіряють наявність офіційного працевлаштування, не потрібно показувати довідку про заробітну плату, а також не має значення, яка у позичальника кредитна історія.

Як оформити кредит у Шерман?

Щоб отримати потрібну суму грошей, необхідно виконати вхід на сайт Шерманкредит. У спеціальному калькуляторі потрібно ввести суму та термін, на який ви хочете отримати позику. Після цього заповнюється форма, анкета з особистими даними позичальника, але в зазначену електронну пошту надходить кредитний договір. Якщо все влаштовує у договорі, то потрібно підписати його та чекати близько 10 хвилин на отримання грошей. Вся процедура створення особистого кабінету на сайті та оформлення позики займає до 15 хвилин.

Щоб повернути кредит, потрібно у власному кабінеті вибрати кнопку повернення. Введена сума може бути знята з банківського рахунку, або можна виконати переказ коштів через касу банку або термінал.

Відгуки про ШерманКредит в основному позитивні завдяки тому, що сервіс дозволяє швидко і легко отримати позику. Крім того, за активним промокодом від ШерманКредит можна отримати кредит за меншим відсотком або інші вигоди.

Робочий промокод від Forza Робочий промокод від Globalcredit Робочий промокод від Miloan Робочий промокод від Mycredit Робочий промокод від Soscredit Робочий промокод від Ukrpozyka Робочий промокод від Слонкредит Miloan Moneyveo Дінеро Сashinsky Єврогроші Кешбері Alexcredit КредитКаса СлонКредит Soscredit Не дають кредит у Ваша Готівочка? Не дають кредит в KF.ua? ШвидкоГроші Не дали кредит в Global Credit? CCloan Не дають кредит в Качай Гроші? Позичайко | Відгуки | Промокод | Особовий кабінет Кредит Бокс | Відгуки | Промокод | Особовий кабінет БизПозика | Відгуки | Промокод | Особовий кабінет CashYou | Відгуки | Промокод | Особовий кабінет Cash Man кредит | Відгуки | Промокод | Особистий кабінет Rocket Money кредит | Відгуки | Промокод | Особистий кабінет CreditLife | Відгуки | Промокод | Особистий кабінет Zecredit | Зекредит | Відгуки | Промокод | Особистий кабінет
Задати питання
Скасування
Сума позики, грн:
Термін позики, днів:
Разом, грн:
Сума позики:
Cтрок, календарні дні:
Кількість платежів:
1
Дата сплати:
Проценти, грн:
Комісії (послуги), грн:
Сума платежу, грн:
Реальна річна процентна ставка, %:
Загальні витрати, грн:
Загальна вартість (сума платежу), грн:
Повернути до:
12.06.2024