Перший
Повторний
Сума позики, грн:
1 000
10 000
Термін позики, днів:
2
15
Разом, грн:
Сума позики:
1 000
Сума до повернення:
1 000
Відсотки:
15
Комісія:
0
Повернути до:
12.06.2022
Що потрібно для позики?
Український паспорт
21+
Гаджет/мобільный телефон/компьютер
Банківська карта
Чому Традиція?
Висока якість обслуговування
Ми дбаємо про те, щоб кожен наш клієнт залишився задоволений
Швидке надання позик
Середній час розгляду заявки 7 хвилин
Турбота про конфіденційність
Ваші особисті дані завжди в безпеці
Цінуємо Ваш час
Працюємо 24/7, гроші зараховуються миттєво на Вашу карту
Зручність
Замовляйте та погашайте позики в будь-який час в будь-якому місці
Лояльність
На випадок непередбачуваних обставин пробачаємо першу прострочку до 3-х днів кожному клієнту
Наші продукти
Назва
Сума
Щоденна ставка
Мінімальний платіж
Докладний опис
“Підтримуючий”
до 10000 грн
2 %
відсутній
Взяти Кредит
“Надійний”
до 15000 грн
1.6 %
відсутній
Взяти Кредит
“Кращий (не активно)”
до 50000 грн
1.1 %
відсутній
Взяти Кредит
Що про нас говорять?
Постійні клієнти
Наші партнери
Подати скаргу ?

Скаргу за допомогою веб-сайту https://tradition.com.ua/, без використання особистого кабінету, можуть подати споживачі, які мають укладені договори з ТОВ "ФК "Традиція" з питань, що стосуються виконання цих договорів. Надання скарги за допомогою веб-сайту https://tradition.com.ua/, без використання особистого кабінету, не позбавляє права споживача звернутися до Компанії іншим способом або звернутися до відповідних держаних органів. Більш детальна інформація про розгляд звернень споживачів викладена у Положенні про порядок розгляду звернень споживачів фінансових послуг, що опубліковано на веб-сайті https://tradition.com.ua/ у розділі "Розкриття інформації".

ПІБ:
Фінансовий номер телефону:
Email:
Номер кредитного договору:
Оберіть канала для отримання відповіді:
Текст звернення:

Порівняння умов по кредиту: ШвидкоГроші і Традиція

Взяти гроші в кредит в умовах сучасного життя не складе ніяких проблем. На українському ринку кредитно-фінансових послуг працюють десятки різних мікрофінансових організацій (МФО), у яких можна отримати кредит протягом 1 години в віддаленому режимі, в будь-який час дня і ночі.

І зараз проблема в іншому - як з такого великого різноманіття обрати найбільш підходящу пропозицію, яка б найбільш повно задовільняла вимогам клієнта? На самостійний пошук найбільш оптимального варіанту може піти не один день, а то й тиждень. Але ж цього часу, як правило, немає у клієнта, якому гроші потрібні сьогодні і зараз. Як бути в такій ситуації? Покластися на вдачу та обрати МФО навмання?

Вихід є. У мережі існує досить багато сайтів, які висвітлюють діяльність МФО, розповідаючи про їх переваги і недоліки. Досить буде витратити 10-20 хвилин часу, щоб ознайомитися з порівняльним оглядом і обрати найбільш підходящий варіант.

Нижче представлений порівняльний огляд умов кредитування в двох популярних МФО: ШвідкоГроші і Традиція. Читач дізнається, переваги та недоліки кредитування в цих МФО, а також розмір, терміни кредитування і відсоткові ставки за кредитами.

ШвидкоГроші

ШвидкоГроші належать спеціалізованій фінансовій компанії «Споживчий Центр», яка працює згідно зі свідоцтвом ІК №78 від 28 квітня 2011 року. Оформити кредит в ШвідкоГроші можуть особи від 18 років, що мають український паспорт, ідентифікаційний код, банківську карту українського банку, мобільний телефон з номером українського оператора та адресу електронної пошти.

При першому і наступних зверненнях позичальникові доступна сума від 1 до 30 тисяч грн на термін від 2 до 70 днів. Кредит оформляється під стандартну кредитну ставку в 2% на день. Наприклад, оформивши кредит на 10 000 грн терміном на 10 днів, позичальникові необхідно буде повернути 12 000 грн. Виходить, що кожен день за користування кредитом клієнтові буде нараховуватися сума 10 000 * 2% = 200 грн. І за 10 днів користування кредитом ця сума збільшиться в 10 разів, тобто, 200 * 10 = 2000 грн. До повернення: тіло кредиту + відсотки = 10 000 + 2000 = 12 000 грн. Мінімальний період погашення боргу - 1 день, максимальний - 3 роки.

Адміністрація ШвідкоГроші дозволяє оформляти пролонгацію (подовження) кредитного договору, за умови оплати клієнтом відсотків. Кількість пролонгацій не обмежена. На час продовження кредиту ніяких штрафних санкцій не накладається, кредитна історія клієнта не погіршується.

Як оформити кредит

Оформлення кредиту в МФО ШвідкоГрошi починається з розрахунку його параметрів на кредитному калькуляторі, вказавши термін кредитування і розмір кредиту. Після того, як параметри кредиту підібрані, необхідно пройти за посиланням «Отримати кредит».

На наступному етапі клієнт заповнює реєстраційну анкету, вказуючи достовірну персональну інформацію, попередньо підтвердивши актуальний номер свого мобільного телефону. Клієнт повинен буде вказати: ПІБ, паспортні дані, ідентифікаційний код, контактні дані. Також позичальник повинен буде вказати відомості про своє місце роботи, надавши номер телефону роботодавця. Відомості повинні бути достовірними, оскільки вони будуть перевірятися.

Далі клієнт вказує дані своєї банківської картки, місце проживання і прописки, і відправляє заявку на перевірку скорингової системою. Через 20 хвилин на електронну пошту позичальника прийде повідомлення про результати розгляду його заявки.

У тому випадку, якщо знадобиться додаткова інформація, за вказаним номером телефону може надійти дзвінок від співробітників компанії. Крім цього, працівники МФО ШвідкоГрошi можуть дзвонити зазначеним в анкеті довіреним особам.

Традиція

Кредитний сервіс «Традиція» працює за ліцензією ФК №1382, виданої 6 квітня 2020 року. Взяти кредит в Традиції можуть особи, які досягли віку 22 роки, у яких є український паспорт, ідентифікаційний код, банківська карта українського банку, мобільний телефон з номером українського оператора та адреса електронної пошти.

При першому зверненні клієнт може оформити кредит розміром до 20 000 грн на термін від 1 до 45 днів, під 0,01% в день. При наступних зверненнях клієнт може оформити кредит до 50 000 грн на термін від 1 до 60 днів, під 1,4% на день.

У разі виникнення непередбачених обставин можлива пролонгація чинного кредитного договору за умови оплати 30% тіла кредиту. При простроченні до 3 днів активується автопролонгація.

Порівняльна таблиця

 

ШвідкоГрошi

Традиція

Термін розгляду заявки

20 хвилин

9 хвилин

Розмір першої позики

1000 - 30 000 грн

8 000 - 20 000 грн

% Ставка першої позики

2%

0,01%

Термін першої позики

70 днів

45 днів

Розмір повторної позики

1000 - 30 000 грн

8 000 - 50 000 грн

% Ставка повторної позики

2%

1,4%

Термін повторної позики

70 днів

60 днів

Вік позичальника

18 - 70 років

Від 22 років

Необхідні документи

Паспорт, ІПН

Паспорт, ІПН

Пролонгація

Необмежена кількість разів

Автопролонгація до 14 днів

Класична пролонгація до 14 днів

Висновок

Оформити кредит в ШвідкоГрошi можна з 18 років, а в Традиції тільки з 22. Необхідні документи - паспорт та ідентифікаційний код. Умови першого кредитування в ШвідкоГрошi і Традиції серйозно різняться. У ШвідкоГрошi немає будь-яких преференцій для отримання першого кредиту. У Традиції відсоткова ставка становить 0,01% при першому кредитуванні.

Розмір кредиту при повторному кредитуванні у Традиції вище, а відсоткова ставка нижче, але максимальний термін кредитування в ШвідкоГрошi трохи більший. В обох МФО є можливість пролонгації кредиту.

Робочий промокод від Forza Робочий промокод від Globalcredit Робочий промокод від Miloan Робочий промокод від Mycredit Робочий промокод від Soscredit Робочий промокод від Ukrpozyka Робочий промокод від Слонкредит Miloan Moneyveo Дінеро Сashinsky Єврогроші Кешбері Alexcredit КредитКаса СлонКредит Soscredit Не дають кредит у Ваша Готівочка? Не дають кредит в KF.ua? Не дали кредит в Global Credit? CCloan Не дають кредит в Качай Гроші? Позичайко | Відгуки | Промокод | Особовий кабінет Кредит Бокс | Відгуки | Промокод | Особовий кабінет БизПозика | Відгуки | Промокод | Особовий кабінет CashYou | Відгуки | Промокод | Особовий кабінет Cash Man кредит | Відгуки | Промокод | Особистий кабінет Rocket Money кредит | Відгуки | Промокод | Особистий кабінет CreditLife | Відгуки | Промокод | Особистий кабінет Шерман Кредит | Відгуки | Промокод | Особистий кабінет Zecredit | Зекредит | Відгуки | Промокод | Особистий кабінет
Задати питання
Скасування
Перший
Повторний
Сума позики, грн:
1 000
10 000
Термін позики, днів:
2
15
Разом, грн:
Сума позики:
1 000
Сума до повернення:
1 000
Відсотки:
15
Комісія:
0
Повернути до:
12.06.2022
Оформлення кредиту займає всього 9 хвилин
Викликати Калькулятор