Підтримуючий
Надійний
Сума позики, грн:
Термін позики, днів:
Разом, грн:
Сума позики:
Cтрок, календарні дні:
Повернути до:
Проценти, %:
Комісії (послуги), грн:
Сума платежу, грн:
Реальна річна процентна ставка, %:
Загальні витрати, грн:
Загальна вартість (сума платежу), грн:
Повернути до:
13.12.2023

Розрахунок є кредитним калькулятором згідно постанови Правління НБУ №100 від 05.10.2021р. Ознайомитись з кредитними продуктами Компанії, їх істотними характеристиками можливо у блоці "Наші продукти"

 

Компанія надає реструктуризацію заборгованості та пролонгацію строку кредитування за зверненням споживача у разі наявності:

- прострочення строку повернення позики;

- у разі коли клієнт передбачає, що через фінансові труднощі не матиме змоги повернути позику у строк передбачений договором.

 

Споживач має право відмовитись від кредиту у строк до 14 календарних днів від дати укладення договору.

ПОПЕРЕДЖЕННЯ

ПОПЕРЕДЖЕННЯ про можливі наслідки для споживача в разі користування споживчим кредитом або невиконання ним обов’язків згідно з договором про споживчий кредит:

 

• Споживач має право обирати кредитний продукт самостійно в тому числі має право обрати іншу фінансову установу для
отримання позики.

 

• У разі укладання договору з компанією ТОВ «ФК «ТРАДИЦІЯ», Ви погоджуєтесь з умовами укладеного договору а також із Правилами Компанії про надання коштів у позику.

 

• Після укладення договору, Ви зобов’язані виконувати умови договору щодо сплати процентів за користування та строків повернення позики. У разі прострочення строку повернення та іншого порушення умов договору, Вам, буде нараховано штрафні санкції, визначені договором, а саме: пеня та штраф. Розміри штрафних санкцій Ви маєте змогу переглянути у тарифах на послуги Компанії та/або у типовому договорі, що розміщені на вебсайті. Крім того, порушення виконання договору з Вашого боку може вплинути на Вашу кредитну історію та ускладнити отримання споживчого кредиту надалі.

 

• Разом з укладенням договору Компанія не вимагає та не зобов’язує придбання будь-яких додаткових товарів чи послуг у тому числі оплату послуг і товарів третіх осіб. Можливі витрати на сплату Вами платежів за користування споживчим кредитом залежать виключно від обраного Вами, як споживачем способу сплати (наприклад комісія банку-емітетну Вашої картки при зарахуванні чи перерахуванні коштів, комісія при сплаті через термінал).

 

• Компанія не має право вносити зміни до укладеного з Вами договору про споживчий кредит без Вашої згоди. Всі зміни вносяться за Вашою згодою шляхом укладання додаткової угоди та без погіршення для Вас, як споживача, умов договору, тобто без підвищення процентної ставки, без встановлення додаткових комісій за користування позикою, які б не були визначені договором позики на початку.

 

• Ви завжди можете відмовитись від отримання рекламних матеріалів засобами дистанційних каналів комунікації.

Наші продукти
Назва
Сума
Щоденна ставка
Мінімальний платіж
Докладний опис
“Підтримуючий”
до 10000 грн
2 %
відсутній
Взяти Кредит
“Надійний”
до 15000 грн
1.6 %
відсутній
Взяти Кредит
“Кращий”
до 50000 грн
1.1 %
відсутній
Взяти Кредит
“Стійкий”
до 30000 грн
1.4 %
відсутній
Взяти Кредит
“Легкий”
до 20000 грн
1.4 %
відсутній
Взяти Кредит
Що потрібно для позики?
Український паспорт
21+
Гаджет/мобільный телефон/компьютер
Банківська карта
Чому Традиція?
Висока якість обслуговування
Ми дбаємо про те, щоб кожен наш клієнт залишився задоволений
Швидке надання позик
Середній час розгляду заявки 7 хвилин
Турбота про конфіденційність
Ваші особисті дані завжди в безпеці
Цінуємо Ваш час
Працюємо 24/7, гроші зараховуються миттєво на Вашу карту
Зручність
Замовляйте та погашайте позики в будь-який час в будь-якому місці
Лояльність
На випадок непередбачуваних обставин пробачаємо першу прострочку до 3-х днів кожному клієнту
Що про нас говорять?
Постійні клієнти
Наші партнери
ОГОЛОШЕННЯ

Засоби зв'язку для прийняття повідомлень споживачів про належність до захищеної категорії:


Юридична адреса: ТОВ «ФК «ТРАДИЦІЯ»

49044, м. Дніпро, Соборний район,вул. Барнаульська, буд. 2а, прим. 133

Електронна адреса: [email protected]

Подати скаргу ?

Скаргу за допомогою веб-сайту https://tradition.com.ua/, без використання особистого кабінету, можуть подати споживачі, які мають укладені договори з ТОВ "ФК "Традиція" з питань, що стосуються виконання цих договорів. Надання скарги за допомогою веб-сайту https://tradition.com.ua/, без використання особистого кабінету, не позбавляє права споживача звернутися до Компанії іншим способом або звернутися до відповідних держаних органів. Більш детальна інформація про розгляд звернень споживачів викладена у Положенні про порядок розгляду звернень споживачів фінансових послуг, що опубліковано на веб-сайті https://tradition.com.ua/ у розділі "Розкриття інформації".

ПІБ:
Фінансовий номер телефону:
Email:
Номер кредитного договору:
Оберіть канала для отримання відповіді:
Текст звернення:

Порівняння умов по кредиту: КредитКаса і Традиція

Взяти гроші в кредит в умовах сучасних технологій не становить великих труднощів. Для цього необхідно вміти користуватися Інтернетом, мати смартфон або персональний комп'ютер, і бути повнолітнім громадянином. Якщо ви задовольняєте цим умовам, вам нічого не заважає протягом 30-40 хвилин отримати на свою банківську карту (знову ж, при її наявності) невелику суму грошей. Для цього необхідно пройти реєстрацію на сайті мікрофінансової організації (МФО), відправити заявку на кредит і дочекатися рішення.

В Україні працюють понад сотні різних МФО, і серед такого великого різноманіття вибрати найкращу пропозицію новачку не так вже й просто. І тут на допомогу прийдуть спеціалізовані сайти, які висвітлюють діяльність кредитно-фінансових організацій.

Нижче представлений порівняльний огляд умов кредитування в двох популярних МФО: КредитКаса і Традиція. Читач дізнається, переваги та недоліки кредитування в цих МФО, а також розмір, терміни кредитування і процентні ставки за кредитами.

Creditkasa

КредитКаса належить спеціалізованої фінансової компанії «УКР КРЕДИТ ФІНАНС», працює за ліцензією Національного Комітету Фінансових Послуг ІК №116.

Подати заявку на отримання кредиту в КредитКаса можуть особи, віком від 18 до 75 років, у яких є український паспорт, ідентифікаційний код, банківська карта українського банку, мобільний телефон з номером українського оператора та адресу електронної пошти.

При першому зверненні в МФО Кредит Каса можна оформити кредит розміром від 400 до 20 000 грн, під 0,01%. Наступні кредити видаються за зниженою відсотковою ставкою під 2% в день, якщо позичальник не допускав раніше прострочень платежів. Стандартна відсоткова ставка в КредитКаса становить 3% в день, вона діє на весь період кредитування, якщо позичальникові не представлена ​​пільгова (0,01%) або знижена відсоткова ставка (2%).

Як отримати кредит: КредитКаса

На сайті creditkasa.com.ua необхідно пройти процес реєстрації, в ході якої заповнити стандартну реєстраційну форму (ПІБ, ідентифікаційний код, місце проживання та ін.). Найзручніше проходити ідентифікацію за допомогою системи BankID. У тому випадку, якщо немає можливості пройти ідентифікацію через BankID, клієнт повинен надіслати копію свого паспорта через спеціальну форму і код платника податків.

Коли вся персональна інформація відправлена, на мобільний телефон клієнта надійде дзвінок від оператора колл-центру, на який необхідно буде відповісти. Після завершення всіх обов'язкових процедур заявка клієнта надійде на розгляд, і через 8 хвилин на електронну пошту прийде повідомлення про прийняте рішення. У разі позитивного рішення клієнтові залишається підписати електронний договір, після чого на банківську карту надійде кредитна сума.

Підтвердження особистості в КредитКаса

Процедура ідентифікації особистості клієнта в КредитКаса безкоштовна, вона проходиться тільки один раз, при першому зверненні. Наступні процедури підтвердження особи клієнта можуть знадобитися при зміні паспортних даних.

Для ідентифікації особистості через систему BankID необхідно вибрати із запропонованих методів перевірки особистих даних відповідний пункт і із списку вибрати потрібний банк. У тому випадку, якщо банку клієнта немає в переліку, необхідно пройти ідентифікацію іншим методом. Якщо банк є, треба пройти авторизацію в особистому кабінеті банку і дати згоду на обробку та передачу персональної інформації. Після цього, всі необхідні дані надійдуть в КредитКаса, клієнту необхідно ще раз перевірити правильність інформації та дати підтвердження на її обробку.

У тому випадку, якщо підтвердження особи через систему BankID неможливо, ідентифікацію можна пройти через систему Приват 24 або завантажити документи самостійно, надіславши фото без документів і фото з паспортом в руках.

Традиція

Кредитний сервіс «Традиція» працює за ліцензією ФК №1382, оформленої 6 квітня 2020 року. Отримати кредит в «Традиції» можна з 22 річного віку, при наявності паспорту та довідки про присвоєння ідентифікаційного коду.

При першому зверненні клієнт може оформити кредит розміром до 20 000 грн на термін від 1 до 45 днів, під 0,01% в день. При наступних зверненнях клієнт може оформити кредит до 50 000 грн на термін від 1 до 60 днів, під 1,4% в день.

У разі виникнення непередбачених обставин можлива пролонгація чинного кредитного договору за умови оплати 30% тіла кредиту. При простроченні до 3 днів активується автопролонгація.

Порівняльна таблиця

 

CreditCasa

Традиція

Термін розгляду заявки

8 хвилин

9 хвилин

Розмір першої позики

400 - 20 000 грн

8 000 - 20 000 грн

% Ставка першої позики

0,01%

0,01%

Термін першої позики

30 днів

45 днів

Розмір повторної позики

400 - 20 000 грн

8 000 - 50 000 грн

% Ставка повторної позики

3% (2%)

1,4%

Термін повторної позики

30 днів

60 днів

Вік позичальника

18 - 75 років

Від 22 років

Необхідні документи

Паспорт, ІПН

Паспорт, ІПН

Пролонгація

немає

Автопролонгація до 14 днів

Класична пролонгація до 14 днів

Висновок

Отримати кредит в КредитКаса можна з 18 років, а в Традиції - з 22. Максимальний розмір першого кредиту однаковий в обох МФО - 20 000 грн. Є можливість оформлення першого кредиту за пільговою ставкою в 0,01%. Але, термін кредитування в Традиції більше (45 днів, проти 30 днів).

При повторних кредитування процентна ставка в Традиції менше (1,4% проти 2-3%), термін кредитування вище (60 днів проти 30), також вище максимальна сума кредиту (50 000 грн проти 20 000 грн).

Істотним мінусом КредітКаси є відсутність можливості пролонгації кредиту.

Робочий промокод від Forza Робочий промокод від Globalcredit Робочий промокод від Miloan Робочий промокод від Mycredit Робочий промокод від Soscredit Робочий промокод від Ukrpozyka Робочий промокод від Слонкредит Miloan Moneyveo Дінеро Сashinsky Єврогроші Кешбері Alexcredit СлонКредит Soscredit Не дають кредит у Ваша Готівочка? Не дають кредит в KF.ua? ШвидкоГроші Не дали кредит в Global Credit? CCloan Не дають кредит в Качай Гроші? Позичайко | Відгуки | Промокод | Особовий кабінет Кредит Бокс | Відгуки | Промокод | Особовий кабінет БизПозика | Відгуки | Промокод | Особовий кабінет CashYou | Відгуки | Промокод | Особовий кабінет Cash Man кредит | Відгуки | Промокод | Особистий кабінет Rocket Money кредит | Відгуки | Промокод | Особистий кабінет CreditLife | Відгуки | Промокод | Особистий кабінет Шерман Кредит | Відгуки | Промокод | Особистий кабінет Zecredit | Зекредит | Відгуки | Промокод | Особистий кабінет
Задати питання
Скасування
Підтримуючий
Надійний
Сума позики, грн:
Термін позики, днів:
Разом, грн:
Сума позики:
Cтрок, календарні дні:
Повернути до:
Проценти, %:
Комісії (послуги), грн:
Сума платежу, грн:
Реальна річна процентна ставка, %:
Загальні витрати, грн:
Загальна вартість (сума платежу), грн:
Повернути до:
13.12.2023
Оформлення кредиту займає всього 9 хвилин
Викликати Калькулятор