Сума позики, грн:
Термін позики, днів:
Разом, грн:
Сума позики:
Cтрок, календарні дні:
Кількість платежів:
1
Дата сплати:
Проценти, грн:
Комісії (послуги), грн:
Сума платежу, грн:
Реальна річна процентна ставка, %:
Загальні витрати, грн:
Загальна вартість (сума платежу), грн:
Повернути до:
27.04.2024

Розрахунок не є кредитним калькулятором згідно постанови Правління НБУ №100 від 05.10.2021р. Ознайомитись з кредитними продуктами Компанії, їх істотними характеристиками можливо у блоці "Наші продукти"

 

Компанія надає реструктуризацію заборгованості та пролонгацію строку кредитування за зверненням споживача у разі наявності:

- прострочення строку повернення позики;

- у разі коли клієнт передбачає, що через фінансові труднощі не матиме змоги повернути позику у строк передбачений договором.

 

Споживач має право відмовитись від кредиту у строк до 14 календарних днів від дати укладення договору.

ПОПЕРЕДЖЕННЯ

 

Можливі наслідки для споживача в разі користування споживчим кредитом або невиконання ним обов’язків згідно з договором про споживчий кредит:

 • Сплата неустойки, процентної ставки, інших платежів, які застосовуються чи стягуються в разі невиконання зобов'язання, розміри та порядок сплати яких визначаються договором;
 • Право ТОВ «ФК «Є ГРОШІ» вимагати у Позичальника дострокового повернення позики, сплати комісії за обслуговування кредитної заборгованості, процентів за користування коштами за період кредитування;
 • У разі неналежного виконання Споживачем своїх зобов’язань, ТОВ «ФК «Є ГРОШІ» має право передати інформацію про прострочення та персональні дані Позичальника третім особам, у тому числі бюро кредитних історій із урахуванням норм чинного законодавства, що в подальшому може вплинути на кредитну історію та ускладнити отримання споживчого кредиту Споживачем;
 • Інші наслідки, встановлені Правилами надання грошових коштів у позику та Договором позики.

 

Компанія не вимагає та не зобов’язує придбання будь-яких товарів чи послуг від фінансової установи або спорідненої чи пов'язаної з ним особи як обов'язкову умову надання споживчого кредиту.

 

Для прийняття усвідомленого рішення щодо отримання споживчого кредиту на запропонованих умовах Споживач має право розглянути альтернативні різновиди споживчих кредитів, обрати самостійно кредитний продукт, в тому числі обрати іншу фінансову установу.

 

Компанія не має права вносити зміни до укладеного з Вами договору про споживчий кредит без Вашої згоди. Всі зміни вносяться за Вашою згодою шляхом укладання додаткової угоди та без погіршення для Вас, як споживача, умов договору, тобто без підвищення процентної ставки, без встановлення додаткових комісій за користування позикою, які б не були визначені договором позики на початку.

 

Ви завжди можете відмовитись від отримання рекламних матеріалів засобами дистанційних каналів комунікації.

 

Можливі витрати на сплату Вами платежів за користування споживчим кредитом залежать виключно від обраного Вами, як споживачем, способу сплати (наприклад комісія банку-емітенту Вашої картки при зарахуванні чи перерахуванні коштів, комісія при сплаті через термінал).

 

Ініціювання споживачем продовження (лонгації, пролонгації) строку погашення споживчого кредиту (строку виконання грошового зобов'язання)/строку кредитування договору про споживчий кредит, здійснюється без змін умов попередньо укладеного основного договору в бік погіршення для споживача. Перелік змін та цифрове значення умов, що підлягають зміні при ініціюванні споживачем продовження строку погашення споживчого кредиту вказується в договорі про споживчий кредит та в додатковій угоді про продовження строку кредитування.

 

Наші продукти
Назва
Сума
Щоденна ставка
Мінімальний платіж
Докладний опис
Що потрібно для позики?
Український паспорт
21+
Гаджет/мобільный телефон/компьютер
Банківська карта
Чому Традиція?
Висока якість обслуговування
Ми дбаємо про те, щоб кожен наш клієнт залишився задоволений
Швидке надання позик
Середній час розгляду заявки 7 хвилин
Турбота про конфіденційність
Ваші особисті дані завжди в безпеці
Цінуємо Ваш час
Працюємо 24/7, гроші зараховуються миттєво на Вашу карту
Зручність
Замовляйте та погашайте позики в будь-який час в будь-якому місці
Лояльність
На випадок непередбачуваних обставин пробачаємо першу прострочку до 3-х днів кожному клієнту
Що про нас говорять?
Постійні клієнти
Наші партнери
ОГОЛОШЕННЯ

Засоби зв'язку для прийняття повідомлень споживачів про належність до захищеної категорії:


ТОВ «ФК «Є ГРОШІ»

Юридична адреса: 49044, м. Дніпро, Соборний район, вул. Барнаульська, буд. 2а, прим. 133

Електронна адреса: [email protected]

Hомер телефону, за яким приймаються повідомлення про належність до захищеної категорії: 0 800 400 300

Подати скаргу ?

Скаргу за допомогою веб-сайту https://tradition.com.ua/, без використання особистого кабінету, можуть подати споживачі, які мають укладені договори з ТОВ "ФК "Традиція" з питань, що стосуються виконання цих договорів. Надання скарги за допомогою веб-сайту https://tradition.com.ua/, без використання особистого кабінету, не позбавляє права споживача звернутися до Компанії іншим способом або звернутися до відповідних держаних органів. Більш детальна інформація про розгляд звернень споживачів викладена у Положенні про порядок розгляду звернень споживачів фінансових послуг, що опубліковано на веб-сайті https://tradition.com.ua/ у розділі "Розкриття інформації".

ПІБ:
Фінансовий номер телефону:
Email:
Номер кредитного договору:
Оберіть канала для отримання відповіді:
Текст звернення:

Zecredit | Зекредит | Відгуки | Промокод | Особистий кабінет

Якщо терміново потрібна певна сума грошей, то найкращим варіантом буде взяти у друзів чи родичів, але не завжди є така можливість. Але в кредитній компанії Zecredit ви можете будь-якої миті оформити позику на будь-яку суму на строк до місяця.

Особливості та переваги сервісу Zecredit

Сайт Zecredit надає послугу онлайн-кредитування на вигідних для позичальника умовах. Сервіс має безліч вигод перед конкурентами:

 • Для позичальника, який вперше може оформити кредит на сайті, умови дуже вигідні та максимальна сума позики - до 3 тис грн, що значно більше, ніж у багатьох схожих компаній.
 • При повторному зверненні до компанії Zecredit готові запропонувати кредит у розмірі до 12 тис грн на місяць.
 • Звичайний термін кредитування – від тижня до місяця.
 • Якщо немає можливості вчасно надіслати платіж за позикою, завжди можна скористатися послугою пролонгації - продовження періоду повернення кредиту.
 • До всіх позичальників тут мінімальні вимоги, причому немає необхідності показувати довідку про доходи або мати офіційне працевлаштування.
 • Компанія не перевіряє кредитну історію, не вимагає наявності поручителів чи застави.
 • Процентна ставка на перший займ дорівнює 0,01%, а для повторного кредитування – 1,7%.

Як оформити кредит у Zecredit?

МФО Zecredit ставиться до своїх клієнтів дуже лояльно та пропонує вигідні умови отримання позики. Найчастіше звичайні банки відмовляють позичальникам із поганою кредитною історією, студентам чи пенсіонерам. У Zecredit висувають мінімальні вимоги, тому й ризик відмови тут мінімальний.

Головна вимога до позичальника - наявність паспорта та ІПН, потрібно бути старше 18 років, а також мати телефон та електронну пошту. На цьому все!

Процедура оформлення позики в компанії дуже проста:

 1. Потрібно виконати вхід до Zecredit. На сайті у спеціальному калькуляторі вибирається сума та термін, на який позичальник хоче оформити кредит.
 2. Після цього треба перейти далі та заповнити невелику анкету. Там запроваджуються дані паспорта, місце проживання та інша основна інформація.
 3. На пошту надходить договір, який необхідно уважно перечитати, щоб ознайомитись з усіма умовами та вимогами. Також там прописана система повернення боргу, відсотки та інші дані. Після цього договір треба підписати електронним підписом.
 4. Протягом 5 хвилин гроші надійдуть на банківську картку (підійде рахунок у будь-якому банку України), яку ви вказували в анкеті позичальника.
 5. Побачити всі транзакції та інші дані щодо вашого кредиту можна в особистому кабінеті на сайті.

Зручно також те, що при другому та наступних зверненнях до мікрокредитної організації Zecredit вже не потрібно буде заповнювати форми та чекати – все відбувається набагато швидше прямо через особистий кабінет.

Як повертати онлайн-позику в Zecredit?

Процедура повернення боргу ще простіше – для цього достатньо зайти до особистого кабінету та вибрати відповідну кнопку. Після цього можна виконати переказ із вашої банківської картки. Крім того, кожен позичальник може безпосередньо переказати гроші через термінал на свій рахунок або через касу банку.

На сайті можна знайти активний промокод від Zecredit, що дозволяє на більш вигідних умовах оформити першу або нову позику. Окрім того, іноді компанія пропонує цікаві акції, які дозволяють виграти призи чи сертифікати.

Відгуки про Zecredit загалом позитивні. Багато клієнтів відзначають зручність сервісу та сайту, а також вигідні умови кредитування.

Робочий промокод від Forza Робочий промокод від Globalcredit Робочий промокод від Miloan Робочий промокод від Mycredit Робочий промокод від Soscredit Робочий промокод від Ukrpozyka Робочий промокод від Слонкредит Miloan Moneyveo Дінеро Сashinsky Єврогроші Кешбері Alexcredit КредитКаса СлонКредит Soscredit Не дають кредит у Ваша Готівочка? Не дають кредит в KF.ua? ШвидкоГроші Не дали кредит в Global Credit? CCloan Не дають кредит в Качай Гроші? Позичайко | Відгуки | Промокод | Особовий кабінет Кредит Бокс | Відгуки | Промокод | Особовий кабінет БизПозика | Відгуки | Промокод | Особовий кабінет CashYou | Відгуки | Промокод | Особовий кабінет Cash Man кредит | Відгуки | Промокод | Особистий кабінет Rocket Money кредит | Відгуки | Промокод | Особистий кабінет CreditLife | Відгуки | Промокод | Особистий кабінет Шерман Кредит | Відгуки | Промокод | Особистий кабінет
Задати питання
Скасування
Сума позики, грн:
Термін позики, днів:
Разом, грн:
Сума позики:
Cтрок, календарні дні:
Кількість платежів:
1
Дата сплати:
Проценти, грн:
Комісії (послуги), грн:
Сума платежу, грн:
Реальна річна процентна ставка, %:
Загальні витрати, грн:
Загальна вартість (сума платежу), грн:
Повернути до:
27.04.2024