Наші продукти
Назва
Сума
Мінімальний платіж
Докладний опис
“Ефективний”
до 6500 грн
відсутній
“Раціональний”
до 30000 грн
відсутній
“Унікальний”
до 6500 грн
відсутній
“Яскравий”
до 6500 грн
відсутній
“Яскравий Big”
до 30000 грн
відсутній
“Шалений”
до 30000 грн
відсутній
“Безмежний”
до 70000 грн
відсутній
Що потрібно для позики?
Український паспорт
21+
Гаджет/мобільный телефон/компьютер
Банківська карта
Чому Традиція?
Висока якість обслуговування
Ми дбаємо про те, щоб кожен наш клієнт залишився задоволений
Швидке надання позик
Середній час розгляду заявки 7 хвилин
Турбота про конфіденційність
Ваші особисті дані завжди в безпеці
Цінуємо Ваш час
Працюємо 24/7, гроші зараховуються миттєво на Вашу карту
Зручність
Замовляйте та погашайте позики в будь-який час в будь-якому місці
Лояльність
На випадок непередбачуваних обставин пробачаємо першу прострочку до 3-х днів кожному клієнту
Що про нас говорять?
Постійні клієнти
Наші партнери
ОГОЛОШЕННЯ

Засоби зв'язку для прийняття повідомлень споживачів про належність до захищеної категорії:


ТОВ «ФК «Є ГРОШІ»

Юридична адреса: 49044, м. Дніпро, вул. Шевченка, 51Д

Електронна адреса: [email protected]

Hомер телефону, за яким приймаються повідомлення про належність до захищеної категорії: 0 800 400 300

Подати скаргу ?

Скаргу за допомогою веб-сайту https://tradition.com.ua/, без використання особистого кабінету, можуть подати споживачі, які мають укладені договори з ТОВ "ФК "Традиція" з питань, що стосуються виконання цих договорів. Надання скарги за допомогою веб-сайту https://tradition.com.ua/, без використання особистого кабінету, не позбавляє права споживача звернутися до Компанії іншим способом або звернутися до відповідних держаних органів. Більш детальна інформація про розгляд звернень споживачів викладена у Положенні про порядок розгляду звернень споживачів фінансових послуг, що опубліковано на веб-сайті https://tradition.com.ua/ у розділі "Розкриття інформації".

ПІБ:
Фінансовий номер телефону:
Email:
Номер кредитного договору:
Оберіть канала для отримання відповіді:
Текст звернення:

Порівняння умов: Дінеро і Традиція

Багато українців в умовах фінансової нестабільності все частіше і частіше змушені шукати джерела короткочасного фінансування для вирішення поточних проблем. Саме з цієї причини послуги мікрофінансових організацій (МФО) стали так затребувані останнім часом. Щорічно в країні з'являються десятки нових МФО, які пропонують послуги, яких немає у конкурентів. Вибрати МФО з найбільш оптимальним пропозицією виявляється не так вже й просто.

Для полегшення вирішення цього завдання доцільно скористатися інформацією, наданою на спеціалізованих сайтах, які висвітлюють діяльність МФО. На таких сайтах можна вивчити різноманітні порівняльні огляди, рейтинги, відгуки клієнтів, після чого вибрати ту МФО, яка максимально повно задовольняє вимогу замовника.

Нижче представлений порівняльний огляд умов кредитування в двох популярних МФО: Дінер і Традиція. Читач дізнається, переваги та недоліки кредитування в цих МФО, а також розмір, терміни кредитування і процентні ставки за кредитами.

Dinero

«Дінеро» належить ТОВ «ІНСТАФІНАНС», включеного до Державного реєстру Фінансових установ (свідоцтво ФК №1396 від 30 квітня 2020 року).

Оформити кредит в Дінеро можна по досягненню 18 річного віку, за наявності українського паспорта, довідки про присвоєння ідентифікаційного коду. При оформленні через сайт Дінеро знадобиться також наявність банківської карти будь-якого українського банку, оформленої на ім'я позичальника, номер телефону українського мобільного оператора, електронна пошта.

Перший кредит у Дінеро оформляється під 0,05% в день на термін до 30 днів максимальною сумою до 15 000 грн. При наступних зверненнях у Дінеро, позичальник може отримати кредит до 23 000 долл на термін до 30 днів, під 2,17% в день. Кредити можна оформляти тільки на 7, 14 або 30 днів.

Дінеро вхід в особистий кабінет

Для оформлення позики у Дінеро, треба отримати доступ до особистого кабінету. Це можна зробити по завершенню процедури реєстрації, в ході якої клієнт заповнює реєстраційну анкету, вказує персональну інформацію.

Щоб отримати доступ до особистого кабінету, позичальникові треба буде прив'язати до свого аккаунту свою банківську карту, при цьому на банківській картці повинна перебувати сума не менше 1 грн, необхідна для здійснення процедури верифікації карти, без якої неможливо отримати гроші онлайн.

По завершенню всіх обов'язкових технічних процедур клієнт може подавати заявку на отримання кредиту, в якій слід вказати суму кредиту і вибрати термін кредитування (7, 14 або 30 днів). Заявка розглядається протягом 15 хвилин, і на електронну пошту позичальника приходить повідомлення про прийняте рішення. У разі схвалення заявки клієнту залишається підписати електронний кредитний договір і отримати гроші на свою банківську карту.

Традиція

Кредитний сервіс «Традиція» ще зовсім молодий, він був заснований в 2020 році, належить ТОВ «Фінансова компанія», працює за ліцензією ФК №1382, виданої 6 квітня 2020 року.

Можливість оформити кредит в «Традиції» мають українці у віці 22 року і старше. З документів потрібні паспорт і ідентифікаційний код. При оформленні онлайн необхідна буде банківська карта українського банку, мобільний телефон з номером українського оператора та адресу електронної пошти.

При першому зверненні клієнт може оформити кредит розміром до 20 000 грн на термін від 1 до 45 днів, під 0,01% в день. Наприклад, взявши перший кредит розміром 10 000 грн на термін 15 днів, клієнт повинен буде повернути 10 015 грн.

При наступних зверненнях клієнт може оформити кредит до 50 000 грн на термін від 1 до 60 днів, під 1,4% в день. Наприклад, взявши повторний кредит розміром 10 000 грн, на термін 15 днів, клієнт повинен буде повернути 12 100 грн.

Доступні три стандартні пакета кредитування:

  • Легкий: до 20 000 грн, під 0,01%, до 45 днів.
  • Стійкий: до 30 000 грн, під 1,4%, до 45 днів.
  • Кращий: до 50 000 грн, під 1,1%, до 60 днів.

Порівняльна таблиця

 

Дінеро

Традиція

Термін розгляду заявки

15 хвилин

9 хвилин

Розмір першої позики

300 – 15 000 грн

8 000 - 20 000 грн

% Ставка першої позики

0,05%

0,01%

Термін першої позики

7, 14 или 30 днів

45 днів

Розмір повторної позики

300 – 23 000 грн

8 000 - 50 000 грн

% Ставка повторної позики

2,17%

1,4%

Термін повторної позики

7, 14 или 30 днів

60 днів

Вік позичальника

От 18 лет

Від 22 років

Необхідні документи

Паспорт, ІПН

Паспорт, ІПН

Пролонгація

На 3, 7 или 30 днів

Автопролонгація до 14 днів

Класична пролонгація до 14 днів

 

Висновок

Оформити кредит в Дінеро можна з 18 років, а в Традиції, тільки з 22. Необхідні документи - паспорт та ідентифікаційний код. Термін розгляду заявки в Традиції менше - 9 хвилин проти 15 у Дінеро.

Перший кредит в Традиції можна оформити під більш низькі відсотки (0,01% проти 0,05%), на більш тривалий термін (45 днів проти 30 днів), і на велику суму (20 000 проти 15 000 грн). Але є такий нюанс, в Традиції набагато вище мінімальний поріг кредитування, який починається від 8 000 грн (в Дінер від 300).

У Традиції можна оформити більший кредит на більш тривалий термін, і під менший відсоток. В обох МФО є можливість пролонгації кредиту.

Робочий промокод від Forza Робочий промокод від Globalcredit Робочий промокод від Miloan Робочий промокод від Mycredit Робочий промокод від Soscredit Робочий промокод від Ukrpozyka Робочий промокод від Слонкредит Miloan Moneyveo Сashinsky Єврогроші Кешбері Alexcredit КредитКаса СлонКредит Soscredit Не дають кредит у Ваша Готівочка? Не дають кредит в KF.ua? ШвидкоГроші Не дали кредит в Global Credit? CCloan Не дають кредит в Качай Гроші? Позичайко | Відгуки | Промокод | Особовий кабінет Кредит Бокс | Відгуки | Промокод | Особовий кабінет БизПозика | Відгуки | Промокод | Особовий кабінет CashYou | Відгуки | Промокод | Особовий кабінет Cash Man кредит | Відгуки | Промокод | Особистий кабінет Rocket Money кредит | Відгуки | Промокод | Особистий кабінет CreditLife | Відгуки | Промокод | Особистий кабінет Шерман Кредит | Відгуки | Промокод | Особистий кабінет Zecredit | Зекредит | Відгуки | Промокод | Особистий кабінет
Задати питання
Скасування
Сума позики, грн:
Термін позики, днів:
Разом, грн:
Сума позики:
Cтрок, календарні дні:
Кількість платежів:
1
Дата сплати:
Проценти, грн:
Комісії (послуги), грн:
Сума платежу, грн:
Реальна річна процентна ставка, %:
Загальні витрати, грн:
Загальна вартість (сума платежу), грн:
Повернути до:
04.08.2024