Перший
Повторний
Сума позики, грн:
1 000
10 000
Термін позики, днів:
2
15
Разом, грн:
Сума позики:
1 000
Сума до повернення:
1 000
Відсотки:
15
Комісія:
0
Повернути до:
12.06.2022
Що потрібно для позики?
Український паспорт
21+
Гаджет/мобільный телефон/компьютер
Банківська карта
Чому Традиція?
Висока якість обслуговування
Ми дбаємо про те, щоб кожен наш клієнт залишився задоволений
Швидке надання позик
Середній час розгляду заявки 7 хвилин
Турбота про конфіденційність
Ваші особисті дані завжди в безпеці
Цінуємо Ваш час
Працюємо 24/7, гроші зараховуються миттєво на Вашу карту
Зручність
Замовляйте та погашайте позики в будь-який час в будь-якому місці
Лояльність
На випадок непередбачуваних обставин пробачаємо першу прострочку до 3-х днів кожному клієнту
Наші продукти
Назва
Сума
Щоденна ставка
Мінімальний платіж
Докладний опис
“Підтримуючий”
до 10000 грн
2 %
відсутній
Взяти Кредит
“Надійний”
до 15000 грн
1.6 %
відсутній
Взяти Кредит
“Кращий (не активно)”
до 50000 грн
1.1 %
відсутній
Взяти Кредит
Що про нас говорять?
Постійні клієнти
Наші партнери
Подати скаргу ?

Скаргу за допомогою веб-сайту https://tradition.com.ua/, без використання особистого кабінету, можуть подати споживачі, які мають укладені договори з ТОВ "ФК "Традиція" з питань, що стосуються виконання цих договорів. Надання скарги за допомогою веб-сайту https://tradition.com.ua/, без використання особистого кабінету, не позбавляє права споживача звернутися до Компанії іншим способом або звернутися до відповідних держаних органів. Більш детальна інформація про розгляд звернень споживачів викладена у Положенні про порядок розгляду звернень споживачів фінансових послуг, що опубліковано на веб-сайті https://tradition.com.ua/ у розділі "Розкриття інформації".

ПІБ:
Фінансовий номер телефону:
Email:
Номер кредитного договору:
Оберіть канала для отримання відповіді:
Текст звернення:

Порівняння умов по кредиту: Єврогроші і Традиція

Бурхливий розвиток мережі Інтернет і мобільного зв'язку надає людям найширші можливості комунікації і віддаленої роботи з можливістю виконувати багато операцій в режимі онлайн, перебуваючи за тисячі кілометрів. Відтепер відстані перестали бути непереборною перешкодою. У найбільшому виграші опинився банківський сектор, оскільки безготівкові фінансові операції з технічної точки зору проводити не складає великих труднощів. Головне завдання - забезпечення безпеки збереження даних.

Зараз в Україні працюють сотні різних кредитно-фінансових установ, в яких можна оформити кредит. Щоб вибрати самостійно оптимальний варіант, доведеться пошукати не один день. Для економії часу доцільно скористатися послугами спеціалізованих сайтів, які займаються висвітленням діяльності кредитно-фінансових організацій в Україні.

Нижче представлений порівняльний огляд умов кредитування в двох популярних мікрофінансових організаціях (МФО): Єврогроші і Традиція. Читач дізнається, переваги та недоліки кредитування в цих МФО, а також розмір, терміни кредитування і процентні ставки за кредитами.

Eurogroshi

Сервіс онлайн кредитування Єврогроші належить ТОВ «КРЕДИТНА УСТАНОВА« ЄВРОПЕЙСЬКА КРЕДИТНА ГРУПА », яка оформила Свідоцтво Національного комітету фінпослуг ІК № 177, від 21 червня 2016 року.

Оформити кредит в Eurogroshi можна з 18-річного віку, за наявності українського паспорта, ідентифікаційного коду, банківської карти українського банку, мобільного телефону з номером українського оператора і адреси електронної пошти.

Єврогроші вхід в особистий кабінет

Для того, щоб оформити кредит в Єврогроші, необхідно отримати доступ до особистого кабінету. Це можна зробити після проходження процедури реєстрації на сайті компанії. В особистому кабінеті треба буде прив'язати і верифікувати банківську карту, на яку буде проводитися зарахування кредитних коштів. Після цього можна подавати заявку на кредит, і в разі її схвалення і підписання електронного кредитного договору, гроші будуть зараховані на карту позичальника.

Види кредитів в Єврогроші

У Єврогроші можна доступні два види кредитів: «Миттєва позика», «Дрібні покупки».

При першому оформленні кредиту «Миттєва позика» клієнту доступна сума до 4000 грн на термін від 1 до 30 днів під 2,5% в день. При повторних кредитування по даному виду кредиту його розмір збільшується до 10 000 грн, термін і процентна ставка залишаються такими ж (1-30 днів; 2,5%).

При першому оформленні кредиту «Дрібні покупки» клієнту доступна сума до 2000 грн на термін від 1 до 15 днів під 3,5% в день. При повторних кредитування по даному виду кредиту його розмір збільшується до 4 000 грн, термін залишається таким же (1-15 днів), процентна ставка знижується до 3%.

Традиція

Кредитний сервіс «Традиція» працює з 2020 року, належить ТОВ «Фінансова компанія Традиція», ліцензія ФК №1382, видана 6 квітня 2020 року.

Кредитуватися в «Традиції» можна з віку 22 роки, при наявності паспорта, ідентифікаційного коду, банківської карти українського банку, мобільного телефону з номером українського оператора і адреси електронної пошти.

При першому зверненні клієнт може оформити кредит розміром до 20 000 грн на термін від 1 до 45 днів, під 0,01% в день. При наступних зверненнях клієнт може оформити кредит до 50 000 грн на термін від 1 до 60 днів, під 1,4% в день.

Порівняльна таблиця

 

Еврогроші

Традиція

Термін розгляду заявки

15 хвилин

9 хвилин

Розмір першої позики

1000 – 4 000 грн

8 000 - 20 000 грн

% Ставка першої позики

2,5%

0,01%

Термін першої позики

30 днів

45 днів

Розмір повторної позики

1000 – 10 000 грн

8 000 - 50 000 грн

% Ставка повторної позики

2,5%

1,4%

Термін повторної позики

30 днів

60 днів

Вік позичальника

От 18 лет

Від 22 років

Необхідні документи

Паспорт, ІПН

Паспорт, ІПН

Пролонгація

На 30 днів, необмежену кількість разів

Автопролонгація до 14 днів

Класична пролонгація до 14 днів

 

Висновок

Оформити кредит в Єврогроші можна з 18 років, а в Традиції, тільки з 22. Необхідні документи - паспорт та ідентифікаційний код. Термін розгляду заявки в Традиції менше, - 9 хвилин проти 15.

Головна перевага першого кредитування в Традиції полягає у низькій відсотковій ставці, в той час, як при зверненні у Єврогроші такої можливості немає. Перший кредит оформляється під стандартний відсоток, який вище, ніж у більшості конкурентів.

При повторному кредитуванні в Традиції можна оформити більший кредит на більш тривалий термін, і під менший відсоток. В обох МФО є можливість пролонгації кредиту. При цьому, в Еврогроші більш зручна опція пролонгації кредиту. Його можна продовжувати необмежену кількість разів за умов оплати відсотків, що набігли.

Тому, МФО Еврогроші більше підійдуть позичальникам, яким потрібні невеликі суми на короткий період часу. У Традиції вигідніше кредитуватися на великі суми, які можна оформити на середньостроковий період до 2 місяців.

Робочий промокод від Forza Робочий промокод від Globalcredit Робочий промокод від Miloan Робочий промокод від Mycredit Робочий промокод від Soscredit Робочий промокод від Ukrpozyka Робочий промокод від Слонкредит Miloan Moneyveo Дінеро Сashinsky Кешбері Alexcredit КредитКаса СлонКредит Soscredit Не дають кредит у Ваша Готівочка? Не дають кредит в KF.ua? ШвидкоГроші Не дали кредит в Global Credit? CCloan Не дають кредит в Качай Гроші? Позичайко | Відгуки | Промокод | Особовий кабінет Кредит Бокс | Відгуки | Промокод | Особовий кабінет БизПозика | Відгуки | Промокод | Особовий кабінет CashYou | Відгуки | Промокод | Особовий кабінет Cash Man кредит | Відгуки | Промокод | Особистий кабінет Rocket Money кредит | Відгуки | Промокод | Особистий кабінет CreditLife | Відгуки | Промокод | Особистий кабінет Шерман Кредит | Відгуки | Промокод | Особистий кабінет Zecredit | Зекредит | Відгуки | Промокод | Особистий кабінет
Задати питання
Скасування
Перший
Повторний
Сума позики, грн:
1 000
10 000
Термін позики, днів:
2
15
Разом, грн:
Сума позики:
1 000
Сума до повернення:
1 000
Відсотки:
15
Комісія:
0
Повернути до:
12.06.2022
Оформлення кредиту займає всього 9 хвилин
Викликати Калькулятор