Наші продукти
Назва
Сума
Мінімальний платіж
Докладний опис
“Ефективний”
до 6500 грн
відсутній
“Раціональний”
до 30000 грн
відсутній
“Унікальний”
до 6500 грн
відсутній
“Яскравий”
до 6500 грн
відсутній
“Яскравий Big”
до 30000 грн
відсутній
“Шалений”
до 30000 грн
відсутній
“Безмежний”
до 70000 грн
відсутній
Що потрібно для позики?
Український паспорт
21+
Гаджет/мобільный телефон/компьютер
Банківська карта
Чому Традиція?
Висока якість обслуговування
Ми дбаємо про те, щоб кожен наш клієнт залишився задоволений
Швидке надання позик
Середній час розгляду заявки 7 хвилин
Турбота про конфіденційність
Ваші особисті дані завжди в безпеці
Цінуємо Ваш час
Працюємо 24/7, гроші зараховуються миттєво на Вашу карту
Зручність
Замовляйте та погашайте позики в будь-який час в будь-якому місці
Лояльність
На випадок непередбачуваних обставин пробачаємо першу прострочку до 3-х днів кожному клієнту
Що про нас говорять?
Постійні клієнти
Наші партнери
ОГОЛОШЕННЯ

Засоби зв'язку для прийняття повідомлень споживачів про належність до захищеної категорії:


ТОВ «ФК «Є ГРОШІ»

Юридична адреса: 49044, м. Дніпро, Соборний район, вул. Барнаульська, буд. 2а, прим. 133

Електронна адреса: [email protected]

Hомер телефону, за яким приймаються повідомлення про належність до захищеної категорії: 0 800 400 300

Подати скаргу ?

Скаргу за допомогою веб-сайту https://tradition.com.ua/, без використання особистого кабінету, можуть подати споживачі, які мають укладені договори з ТОВ "ФК "Традиція" з питань, що стосуються виконання цих договорів. Надання скарги за допомогою веб-сайту https://tradition.com.ua/, без використання особистого кабінету, не позбавляє права споживача звернутися до Компанії іншим способом або звернутися до відповідних держаних органів. Більш детальна інформація про розгляд звернень споживачів викладена у Положенні про порядок розгляду звернень споживачів фінансових послуг, що опубліковано на веб-сайті https://tradition.com.ua/ у розділі "Розкриття інформації".

ПІБ:
Фінансовий номер телефону:
Email:
Номер кредитного договору:
Оберіть канала для отримання відповіді:
Текст звернення:

Порівняння умов по кредиту в Moneyveo і Традиція

Український ринок мікрокредитування існує вже більше 10 років. За цей час в країні з'явилося більше сотні різних МФО, кожна з яких має свої відмінні унікальні особливості, вивчити які самостійно дуже непросто, оскільки на це піде не один день часу.

В даний час за кількістю виданих кредитів, МФО далеко обійшли банківські організації. Щодня українці оформляють тисячі мікрокредитів, отримуючи гроші на карту або готівкою. Перший спосіб більш зручний, оскільки дозволяє клієнту отримати кредит в будь-який час з будь-якої точки, де є доступ до Інтернету. Для цього треба лише пройти стандартну процедуру реєстрації на сайті МФО, заповнити заявку на отримання кредиту, дочекатися прийняття рішення, і в разі схвалення, підписати кредитний договір, після чого гроші будуть зараховані на банківську карту позичальника.

Нижче представлений порівняльний огляд умов кредитування в двох популярних МФО: Moneyveo і Традиція. Читач дізнається, переваги та недоліки кредитування в цих МФО, а також розмір, терміни кредитування і процентні ставки за кредитами.

Манівео

ТОВ «МАНІВЕО ШВИДКА ФІНАНСОВА ДОПОМОГА» працює за ліцензією №16102832 ІК №105, виданої Національним Комітетом фінпослуг 21 березня 2013 року. Манівео є однією з перших МФО, яка розпочала роботу в Україні. Зараз Moneyveo є лідером українського ринку мікрокредитування за обсягами виданих кредитів.

Послугами Манівео скористалися понад 1 млн клієнтів, які отримали близько 5 млн позик, на загальну суму понад 17 млрд грн (при середньому терміні кредитування 3 тижні, середній розмір кредиту 5200 грн і середньої процентної ставки за всіма виданими кредитами 0,87% в день). Середній вік клієнтів Манівео становить 28 років.

Оформити кредит в Манівео можуть особи від 18 років і старше, у яких є український паспорт, ідентифікаційний код, банківська карта українського банку, мобільний телефон з номером українського оператора та адресу електронної пошти.

При першому зверненні в Moneyveo можна оформити кредит до 5000 грн на термін до 30 днів, під 0,01% в день або до 15000 грн під 1,7% в день, з можливістю зниження процентної ставки до 50% в рамках програми лояльності.

При наступних зверненнях в Манівео, клієнт може оформити кредит до 22 000 грн на термін до 30 днів, під середньозважений відсоток 1,6% в день.

Періодично адміністрація Манівео проводить різні промоакції, в ході яких поширює серед своїх клієнтів промокодом зі знижкою до 99% на процентну ставку. Щоб бути в курсі всіх новин компанії, і не пропустити вигідну акцію, необхідно бути активним передплатником сторінки Манівео в одній із соціальних мереж, де публікуються новини про нові промоакції.

Манівео вхід в особистий кабінет

Щоб мати можливість оформити кредит у Манівео, необхідно отримати доступ до особистого кабінету. Для цього необхідно пройти реєстрацію на сайті компанії Манівео. Особистий кабінет буде відкритий відразу ж після успішного завершення процедури реєстрації, в ході якої клієнт вказує достовірну персональну інформацію.

Перед подачею заявки на кредит, в особистому кабінеті необхідно прив'язати до свого облікового запису і верифікувати банківську карту, на яку буде проводитися зарахування кредитної суми. Така банківська карта повинна бути оформлена на позичальника і бути випущена українським банком.

У заявці клієнт вказує суму кредиту і термін кредитування. Заявка розглядається скорингової системою в автоматичному режимі протягом 10 хвилин, після чого на електронну пошту позичальника приходить повідомлення про прийняте рішення. У разі позитивного рішення, клієнт повинен підписати електронний кредитний договір, і гроші будуть зараховані на його банківську картку.

Традиція

Кредитний сервіс «Традиція» працює на українському ринку з 2020 року, ним керує ТОВ «Фінансова компанія» Традиція, за ліцензією ФК №1382, виданої 6 квітня 2020 року.

Отримати кредит в Традиції можуть особи, які досягли віку 22 роки, мають український паспорт, ідентифікаційний код, банківську карту українського банку, мобільний телефон з номером українського оператора та адресу електронної пошти.

При першому зверненні клієнт може оформити кредит розміром до 20 000 грн на термін від 1 до 45 днів, під 0,01% в день. Наприклад, взявши перший кредит розміром 10 000 грн на термін 15 днів, клієнт повинен буде повернути 10 015 грн.

При наступних зверненнях клієнт може оформити кредит до 50 000 грн на термін від 1 до 60 днів, під 1,4% в день. Наприклад, взявши повторний кредит розміром 10 000 грн, на термін 15 днів, клієнт повинен буде повернути 12 100 грн.

Порівняльна таблиця

 

Манівео

Традиція

Термін розгляду заявки

10 хвилин

9 хвилин

Розмір першої позики

100 – 17 000 грн

8 000 - 20 000 грн

% Ставка першої позики

0,01% (до 5000), 1,7% (5-17000)

0,01%

Термін першої позики

30 днів

45 днів

Розмір повторної позики

100 – 22 000 грн

8 000 - 50 000 грн

% Ставка повторної позики

1,6%

1,4%

Термін повторної позики

30 днів

60 днів

Вік позичальника

18 – 92 років

Від 22 років

Необхідні документи

Паспорт, ІПН

Паспорт, ІПН

Пролонгація

До 30 днів

Автопролонгація до 14 днів

Класична пролонгація до 14 днів

Висновок

Оформити кредит в Манівео можна з 18 років, а в Традиції, тільки з 22. Необхідні документи - паспорт та ідентифікаційний код. Термін розгляду заявки в Традиції і Манівео порівняємо, і становить близько 10 хвилин.

Розмір першого кредитування в Манівео і Традиції істотно різниться. Під 0,01% перший кредит в Манівео можна оформити на суму не більше 5000 грн. У Традиції діє інше обмеження - на мінімальний розмір кредиту, який можна оформити, починаючи з 8000 грн.

При повторному кредитуванні в Традиції можна оформити більший кредит на більш тривалий термін, відсоткова ставка при цьому практично однакова. В обох МФО є можливість пролонгації кредиту.

Робочий промокод від Forza Робочий промокод від Globalcredit Робочий промокод від Miloan Робочий промокод від Mycredit Робочий промокод від Soscredit Робочий промокод від Ukrpozyka Робочий промокод від Слонкредит Miloan Дінеро Сashinsky Єврогроші Кешбері Alexcredit КредитКаса СлонКредит Soscredit Не дають кредит у Ваша Готівочка? Не дають кредит в KF.ua? ШвидкоГроші Не дали кредит в Global Credit? CCloan Не дають кредит в Качай Гроші? Позичайко | Відгуки | Промокод | Особовий кабінет Кредит Бокс | Відгуки | Промокод | Особовий кабінет БизПозика | Відгуки | Промокод | Особовий кабінет CashYou | Відгуки | Промокод | Особовий кабінет Cash Man кредит | Відгуки | Промокод | Особистий кабінет Rocket Money кредит | Відгуки | Промокод | Особистий кабінет CreditLife | Відгуки | Промокод | Особистий кабінет Шерман Кредит | Відгуки | Промокод | Особистий кабінет Zecredit | Зекредит | Відгуки | Промокод | Особистий кабінет
Задати питання
Скасування
Сума позики, грн:
Термін позики, днів:
Разом, грн:
Сума позики:
Cтрок, календарні дні:
Кількість платежів:
1
Дата сплати:
Проценти, грн:
Комісії (послуги), грн:
Сума платежу, грн:
Реальна річна процентна ставка, %:
Загальні витрати, грн:
Загальна вартість (сума платежу), грн:
Повернути до:
10.07.2024