Перший
Повторний
Сума позики, грн:
1 000
10 000
Термін позики, днів:
2
15
Разом, грн:
Сума позики:
1 000
Сума до повернення:
1 000
Відсотки:
15
Комісія:
0
Повернути до:
12.06.2022
Що потрібно для позики?
Український паспорт
21+
Гаджет/мобільный телефон/компьютер
Банківська карта
Чому Традиція?
Висока якість обслуговування
Ми дбаємо про те, щоб кожен наш клієнт залишився задоволений
Швидке надання позик
Середній час розгляду заявки 7 хвилин
Турбота про конфіденційність
Ваші особисті дані завжди в безпеці
Цінуємо Ваш час
Працюємо 24/7, гроші зараховуються миттєво на Вашу карту
Зручність
Замовляйте та погашайте позики в будь-який час в будь-якому місці
Лояльність
На випадок непередбачуваних обставин пробачаємо першу прострочку до 3-х днів кожному клієнту
Наші продукти
Назва
Сума
Щоденна ставка
Мінімальний платіж
Докладний опис
“Підтримуючий”
до 10000 грн
2 %
відсутній
Взяти Кредит
“Надійний”
до 15000 грн
1.6 %
відсутній
Взяти Кредит
“Кращий (не активно)”
до 50000 грн
1.1 %
відсутній
Взяти Кредит
Що про нас говорять?
Постійні клієнти
Наші партнери
Подати скаргу ?

Скаргу за допомогою веб-сайту https://tradition.com.ua/, без використання особистого кабінету, можуть подати споживачі, які мають укладені договори з ТОВ "ФК "Традиція" з питань, що стосуються виконання цих договорів. Надання скарги за допомогою веб-сайту https://tradition.com.ua/, без використання особистого кабінету, не позбавляє права споживача звернутися до Компанії іншим способом або звернутися до відповідних держаних органів. Більш детальна інформація про розгляд звернень споживачів викладена у Положенні про порядок розгляду звернень споживачів фінансових послуг, що опубліковано на веб-сайті https://tradition.com.ua/ у розділі "Розкриття інформації".

ПІБ:
Фінансовий номер телефону:
Email:
Номер кредитного договору:
Оберіть канала для отримання відповіді:
Текст звернення:

Що робити якщо не дають кредит у Ваша Готівочка?

З появою на початку десятих років мікрофінансових організацій (МФО) можливість кредитування населення різко зросла, оскільки МФО надають кредити на більш лояльних умовах, ніж банки.

Якщо в банку звичайний споживчий кредит отримати без довідки про середню заробітну плату неможливо, то в МФО буде досить вказати джерело доходу і надати телефон роботодавця, зв'язавшись з яким, співробітники МФО можуть упевнитися про наявність роботи у потенційного позичальника.

Ваша Готівочка

МФО «Ваша Готівочка» є однією з найстаріших кредитно-фінансових організацій України з видачі мікрокредитів. Роботу «Ваша Готівочка» почала в 2012 році, перший офіс був відкритий в Миколаєві. В даний час відділення «Ваша Готівочка» маються на 19 областях.

Отримати кредит можуть повнолітні українці, які мають паспорт та ідентифікаційний код, віком від 18 до 70 років. Розмір кредиту обмежений від 200 до 12000 грн, відсоткова ставка на перший кредит становить 0,01%, на наступні - 2% в день, термін кредитування від 1 до 16 днів.

Як оформити кредит

Для оформлення кредиту клієнт повинен відвідати сайт компанії vashagotivochka.ua, на кредитному калькуляторі розрахувати параметри кредиту, і натиснути кнопку «Отримати позику», після чого потенційний позичальник буде перенаправлено на сторінку зі створення облікового запису, де треба буде вказати персональну інформацію: ПІБ, дату народження, ідентифікаційний код, номер мобільного телефону, адреса е-мейл.

На вказаний номер телефону прийде СМС-повідомлення з кодом підтвердження, який треба буде ввести у відповідне поле, після цього клієнту буде відкритий доступ до його персонального кабінету. В особистому кабінеті позичальник повинен буде вказати додаткову інформацію про себе, ввести номер своєї банківської картки та пройти процедуру її верифікації.

Коли всі технічні моменти закінчені, скорингова система перевірить інформацію, надану клієнтом, після чого відправить на його електронну пошту повідомлення про прийняте рішення. Якщо заявка клієнта буде схвалена, йому залишиться ознайомитися і підписати електронний кредитний договір, після чого кредит буде зарахований на банківську карту позичальника.

Пролонгація та подовження позики

У разі виникнення ситуації, коли позичальник не може своєчасно погасити свої кредитні зобов'язання, він може оформити подовження дії кредитного договору. Зробити це можна в особистому кабінеті на сайті організації. Процедуру пролонгації чинного кредиту можна ініціювати лише після погашення відсотків за користування кредитом.

На час подовження кредитного договору штрафні санкції до позичальника не застосовуються, кредитна історія не погіршується, подовжувати діючий кредитний договір можна необмежену кількість разів за умови оплати відсотків по тілу кредиту.

Відмовили в кредиті, що робити

У тому випадку, якщо позичальник отримав відмову в наданні кредиту, необхідно дізнатися причину відмови. У тому випадку, якщо відмова пов'язана з помилками і неточностями, допущеними під час заповнення реєстраційної анкети, їх можна оперативно усунути. Однак, в деяких випадках швидко усунути причину відмови неможливо. Наприклад, у клієнта погана кредитна історія або у нього є непогашені кредити. Що робити в подібних випадках? У таких ситуаціях можна звернутися і подати заявку в іншу МФО.

На українському кредитно-фінансовому ринку працюють десятки різних МФО, які пред'являють до своїх клієнтів різні вимоги. У деяких МФО скорингова система налаштована суворо, в якихось більш лояльно. Тому, якщо в одній МФО клієнт отримав відмову, в іншій його заявка може бути схвалена. В якості альтернативи в разі відмови можна розглянути кредитування в новому кредитному сервісі «Традиція».

Традиція

Кредитний сервіс «Традиція» працює на українському ринку з 2020 року, за ліцензією ФК №1382, яка була оформлена 6 квітня 2020 року. Отримати кредит в «Традиції» можна починаючи з 22-річного віку. Для цього знадобиться український паспорт, ідентифікаційний код, банківська карта українського банку, мобільний телефон з номером українського оператора та адресу електронної пошти.

При першому зверненні клієнт може оформити кредит розміром до 20 000 грн на термін від 1 до 45 днів, під 0,01% в день. Наприклад, взявши перший кредит розміром 10 000 грн на термін 15 днів, клієнт повинен буде повернути 10 015 грн.

При наступних зверненнях клієнт може оформити кредит до 50 000 грн на термін від 1 до 60 днів, під 1,4% в день. Наприклад, взявши повторний кредит розміром 10 000 грн, на термін 15 днів, клієнт повинен буде повернути 12 100 грн.

Доступні три стандартні пакета кредитування:

  • Легкий: до 20 000 грн, під 0,01%, до 45 днів.
  • Стійкий: до 30 000 грн, під 1,4%, до 45 днів.
  • Кращий: до 50 000 грн, під 1,1%, до 60 днів.

У разі виникнення форс-мажорних обставин можлива пролонгація чинного кредитного договору за умови оплати 30% тіла кредиту. При простроченні до 3 днів активується автопролонгація.

Робочий промокод від Forza Робочий промокод від Globalcredit Робочий промокод від Miloan Робочий промокод від Mycredit Робочий промокод від Soscredit Робочий промокод від Ukrpozyka Робочий промокод від Слонкредит Miloan Moneyveo Дінеро Сashinsky Єврогроші Кешбері Alexcredit КредитКаса СлонКредит Soscredit Не дають кредит в KF.ua? ШвидкоГроші Не дали кредит в Global Credit? CCloan Не дають кредит в Качай Гроші? Позичайко | Відгуки | Промокод | Особовий кабінет Кредит Бокс | Відгуки | Промокод | Особовий кабінет БизПозика | Відгуки | Промокод | Особовий кабінет CashYou | Відгуки | Промокод | Особовий кабінет Cash Man кредит | Відгуки | Промокод | Особистий кабінет Rocket Money кредит | Відгуки | Промокод | Особистий кабінет CreditLife | Відгуки | Промокод | Особистий кабінет Шерман Кредит | Відгуки | Промокод | Особистий кабінет Zecredit | Зекредит | Відгуки | Промокод | Особистий кабінет
Задати питання
Скасування
Перший
Повторний
Сума позики, грн:
1 000
10 000
Термін позики, днів:
2
15
Разом, грн:
Сума позики:
1 000
Сума до повернення:
1 000
Відсотки:
15
Комісія:
0
Повернути до:
12.06.2022
Оформлення кредиту займає всього 9 хвилин
Викликати Калькулятор