Сума позики, грн:
Термін позики, днів:
Разом, грн:
Сума позики:
Cтрок, календарні дні:
Кількість платежів:
1
Дата сплати:
Проценти, грн:
Комісії (послуги), грн:
Сума платежу, грн:
Реальна річна процентна ставка, %:
Загальні витрати, грн:
Загальна вартість (сума платежу), грн:
Повернути до:
27.04.2024

Розрахунок не є кредитним калькулятором згідно постанови Правління НБУ №100 від 05.10.2021р. Ознайомитись з кредитними продуктами Компанії, їх істотними характеристиками можливо у блоці "Наші продукти"

 

Компанія надає реструктуризацію заборгованості та пролонгацію строку кредитування за зверненням споживача у разі наявності:

- прострочення строку повернення позики;

- у разі коли клієнт передбачає, що через фінансові труднощі не матиме змоги повернути позику у строк передбачений договором.

 

Споживач має право відмовитись від кредиту у строк до 14 календарних днів від дати укладення договору.

ПОПЕРЕДЖЕННЯ

 

Можливі наслідки для споживача в разі користування споживчим кредитом або невиконання ним обов’язків згідно з договором про споживчий кредит:

  • Сплата неустойки, процентної ставки, інших платежів, які застосовуються чи стягуються в разі невиконання зобов'язання, розміри та порядок сплати яких визначаються договором;
  • Право ТОВ «ФК «Є ГРОШІ» вимагати у Позичальника дострокового повернення позики, сплати комісії за обслуговування кредитної заборгованості, процентів за користування коштами за період кредитування;
  • У разі неналежного виконання Споживачем своїх зобов’язань, ТОВ «ФК «Є ГРОШІ» має право передати інформацію про прострочення та персональні дані Позичальника третім особам, у тому числі бюро кредитних історій із урахуванням норм чинного законодавства, що в подальшому може вплинути на кредитну історію та ускладнити отримання споживчого кредиту Споживачем;
  • Інші наслідки, встановлені Правилами надання грошових коштів у позику та Договором позики.

 

Компанія не вимагає та не зобов’язує придбання будь-яких товарів чи послуг від фінансової установи або спорідненої чи пов'язаної з ним особи як обов'язкову умову надання споживчого кредиту.

 

Для прийняття усвідомленого рішення щодо отримання споживчого кредиту на запропонованих умовах Споживач має право розглянути альтернативні різновиди споживчих кредитів, обрати самостійно кредитний продукт, в тому числі обрати іншу фінансову установу.

 

Компанія не має права вносити зміни до укладеного з Вами договору про споживчий кредит без Вашої згоди. Всі зміни вносяться за Вашою згодою шляхом укладання додаткової угоди та без погіршення для Вас, як споживача, умов договору, тобто без підвищення процентної ставки, без встановлення додаткових комісій за користування позикою, які б не були визначені договором позики на початку.

 

Ви завжди можете відмовитись від отримання рекламних матеріалів засобами дистанційних каналів комунікації.

 

Можливі витрати на сплату Вами платежів за користування споживчим кредитом залежать виключно від обраного Вами, як споживачем, способу сплати (наприклад комісія банку-емітенту Вашої картки при зарахуванні чи перерахуванні коштів, комісія при сплаті через термінал).

 

Ініціювання споживачем продовження (лонгації, пролонгації) строку погашення споживчого кредиту (строку виконання грошового зобов'язання)/строку кредитування договору про споживчий кредит, здійснюється без змін умов попередньо укладеного основного договору в бік погіршення для споживача. Перелік змін та цифрове значення умов, що підлягають зміні при ініціюванні споживачем продовження строку погашення споживчого кредиту вказується в договорі про споживчий кредит та в додатковій угоді про продовження строку кредитування.

 

Наші продукти
Назва
Сума
Щоденна ставка
Мінімальний платіж
Докладний опис
Що потрібно для позики?
Український паспорт
21+
Гаджет/мобільный телефон/компьютер
Банківська карта
Чому Традиція?
Висока якість обслуговування
Ми дбаємо про те, щоб кожен наш клієнт залишився задоволений
Швидке надання позик
Середній час розгляду заявки 7 хвилин
Турбота про конфіденційність
Ваші особисті дані завжди в безпеці
Цінуємо Ваш час
Працюємо 24/7, гроші зараховуються миттєво на Вашу карту
Зручність
Замовляйте та погашайте позики в будь-який час в будь-якому місці
Лояльність
На випадок непередбачуваних обставин пробачаємо першу прострочку до 3-х днів кожному клієнту
Що про нас говорять?
Постійні клієнти
Наші партнери
ОГОЛОШЕННЯ

Засоби зв'язку для прийняття повідомлень споживачів про належність до захищеної категорії:


ТОВ «ФК «Є ГРОШІ»

Юридична адреса: 49044, м. Дніпро, Соборний район, вул. Барнаульська, буд. 2а, прим. 133

Електронна адреса: [email protected]

Hомер телефону, за яким приймаються повідомлення про належність до захищеної категорії: 0 800 400 300

Подати скаргу ?

Скаргу за допомогою веб-сайту https://tradition.com.ua/, без використання особистого кабінету, можуть подати споживачі, які мають укладені договори з ТОВ "ФК "Традиція" з питань, що стосуються виконання цих договорів. Надання скарги за допомогою веб-сайту https://tradition.com.ua/, без використання особистого кабінету, не позбавляє права споживача звернутися до Компанії іншим способом або звернутися до відповідних держаних органів. Більш детальна інформація про розгляд звернень споживачів викладена у Положенні про порядок розгляду звернень споживачів фінансових послуг, що опубліковано на веб-сайті https://tradition.com.ua/ у розділі "Розкриття інформації".

ПІБ:
Фінансовий номер телефону:
Email:
Номер кредитного договору:
Оберіть канала для отримання відповіді:
Текст звернення:

Кредит Бокс - вигідні умови для коротких онлайн-кредитів

У кожного буває ситуація, що терміново потрібні гроші – на покупку техніки, лікування чи просто невелику суму до зарплати. І не завжди є можливість позичити у друзів чи родичів, тому найкращим варіантом у такому разі буде скористатися послугами спеціалізованої мікрофінансової організації Кредит Бокс.

CreditBox – це компанія, яка пропонує вигідні умови для короткострокових чи тривалих онлайн-кредитів. Буквально за кілька хвилин тут можна оформити позику на потрібну суму, а також фірма пропонує зручні умови для повернення грошей.

Переваги та особливості компанії CreditBox

Щоб оформити позику на вигідних умовах, можна звертатися до МФО Кредит Бокс, яка дозволяє швидко та легко отримати потрібну суму. Серед основних плюсів компанії можна назвати:

  • На перший кредит є пільгова ставка, а також ряд бонусів для тих, хто регулярно бере позики і вчасно їх повертає. Для постійних клієнтів передбачено програму лояльності.
  • Рішення про видачу позики приймається буквально за кілька хвилин. Загалом, потрібно 10 хвилин для заповнення анкети і ще трохи для отримання суми на свою картку, а для постійних клієнтів немає необхідності заповнювати анкети щоразу.
  • Не потрібна велика кількість документів, включаючи довідку про доходи або працевлаштування.
  • Не має значення, яка кредитна історія у позичальника – позики видаються навіть тим, хто має негативну історію.
  • Компанія працює цілодобово – на сайті CreditBox можна взяти гроші у будь-який момент.

Разом з цим у CreditBox досить висока відсоткова ставка за всіма позиками, а також найменший термін, на який можна оформити кредит, становить від 20 днів, тому що тут більше націлені на видачу великих сум.

Як отримати онлайн-позику в Кредит Бокс?

До кожного позичальника прості вимоги – потрібно бути старше 18 років, мати основні документи, номер телефону та електронної пошти, а також банківську картку, на яку потрібно отримати суму.

Після входу на сайт необхідно спочатку вибрати термін та суму кредитування. Тут є різні пакети послуг: Standart (до 20 тис  грн на термін до місяця) або Taksa (до 100 тис . грн на термін до 2 років). Після введення суми у спеціальному калькуляторі визначається підсумкова сума, відсоток, дата крайнього повернення та сума переплати в цілому.

Потрібно заповнити невелику анкету, вказати всі дані та отримати на електронну пошту договір на кредитування. Після прочитання договору та його підписання через сайт CreditBox треба зайти в особистий кабінет і вже за кілька хвилин гроші надійдуть вам на карту.

Повернення боргу виконується зручним для позичальника способом через особистий кабінет або за допомогою переказу коштів, термінал, касу банку або іншими методами.

Відгуки про Кредит Бокс показують, що багато позичальників вже скористалися послугами і мають позитивні враження про мікрофінансову компанію.

Пролонгація та штрафи у CreditBox

Якщо позичальник не може вчасно повернути суму, то в першу чергу потрібно  звертатися до менеджера компанії, який підбере найбільш оптимальні умови повернення. Тут працює можливість пролонгації кредиту, для чого потрібно сплатити відсотки за відкритою позикою, що дозволить отримати продовження терміну.

Якщо ж термін оплати прострочено і позичальник жодної суми не виплатив, то нараховуватиметься штраф - становить близько 3,2%, до якого входить пеня та відсоток від суми кредиту.

Промокод CreditBox дозволяє новому користувачеві отримати вигідніші умови на оформлення позики - меншу ставку або тривалий пільговий період.

Робочий промокод від Forza Робочий промокод від Globalcredit Робочий промокод від Miloan Робочий промокод від Mycredit Робочий промокод від Soscredit Робочий промокод від Ukrpozyka Робочий промокод від Слонкредит Miloan Moneyveo Дінеро Сashinsky Єврогроші Кешбері Alexcredit КредитКаса СлонКредит Soscredit Не дають кредит у Ваша Готівочка? Не дають кредит в KF.ua? ШвидкоГроші Не дали кредит в Global Credit? CCloan Не дають кредит в Качай Гроші? Позичайко | Відгуки | Промокод | Особовий кабінет БизПозика | Відгуки | Промокод | Особовий кабінет CashYou | Відгуки | Промокод | Особовий кабінет Cash Man кредит | Відгуки | Промокод | Особистий кабінет Rocket Money кредит | Відгуки | Промокод | Особистий кабінет CreditLife | Відгуки | Промокод | Особистий кабінет Шерман Кредит | Відгуки | Промокод | Особистий кабінет Zecredit | Зекредит | Відгуки | Промокод | Особистий кабінет
Задати питання
Скасування
Сума позики, грн:
Термін позики, днів:
Разом, грн:
Сума позики:
Cтрок, календарні дні:
Кількість платежів:
1
Дата сплати:
Проценти, грн:
Комісії (послуги), грн:
Сума платежу, грн:
Реальна річна процентна ставка, %:
Загальні витрати, грн:
Загальна вартість (сума платежу), грн:
Повернути до:
27.04.2024