Сума позики, грн:
Термін позики, днів:
Разом, грн:
Сума позики:
Cтрок, календарні дні:
Кількість платежів:
1
Дата сплати:
Проценти, грн:
Комісії (послуги), грн:
Сума платежу, грн:
Реальна річна процентна ставка, %:
Загальні витрати, грн:
Загальна вартість (сума платежу), грн:
Повернути до:
12.06.2024

Кредит онлайн без прописки і тимчасової реєстрації в Україні

Інститут прописки є пережитком радянського минулого, від якого ніяк не хочуть позбавлятися влади нинішні. Ну, ось повинна людина бути «прив'язаний» до певною адресою, і цей факт в обов'язковому порядку повинен бути зафіксований в його паспорті. І не важливо, проживає людина за цією адресою або не проживає, важливий штамп в паспорті, поставити який повинен працівник паспортного столу на підставі документів, який надасть власник паспорта.

При оформленні банківського кредиту від позичальника в обов'язковому порядку зажадають його паспорт, і перевірять наявність прописки. І якщо, раптом, виявиться, що людина виписаний, і не прописаний за новою адресою або ж у його паспорті зовсім відсутній штамп з пропискою, такому клієнту у видачі кредиту банк відмовить.

Кредит без прописки в Україні

Що ж робити в подібній ситуації, коли начебто паспорт є, а оформити кредит в банку неможливо через відсутність прописки? Виправити цю ситуацію швидко навряд чи вийде. По всій видимості, у людини досить серйозні життєві проблеми, раз у нього відсутня прописка. В такому випадку вихід тільки один - звернутися в мікрофінансову організацію (МФО), де можна отримати кредит онлайн без прописки.

Кредит без прописки в паспорті МФО надасть після реєстрації позичальника на сайті. В обов'язковому порядку потрібно, крім паспортних даних, ідентифікаційний код клієнта, наявність банківської карти українського банку, мобільний телефон і електронна пошта. Клієнт після реєстрації на сайті повинен буде прив'язати і верифікувати свою банківську карту в персональному кабінеті, після чого подати заявку на кредит, вказавши суму і терміни кредитування і дочекатися рішення. У разі позитивного рішення (повідомлення прийде на електронну пошту клієнта), йому залишиться підписати кредитний договір, після чого кредит буде зарахований на його банківську картку.

Кредит без тимчасової реєстрації

Починаючи з 2014 року, в Україні з'явилася нова категорія громадян - тимчасово переміщені особи. Так називають українців, які були змушені покинути свої будинки в Донбасі, після початку бойових дій, і перебратися на територію, підконтрольну Україні. Такі особи в обов'язковому порядку, крім паспорта повинні мати на руках спеціальну довідку про тимчасову реєстрацію, в якій вказана адреса їх тимчасового проживання.

Але, як це часто буває, таку довідку не завжди виходить оформити по тій простій причині, що переважна більшість тимчасово переміщених осіб знімають житло, а господарі квартир далеко не завжди бажають «світитися» і показувати свої доходи, тому, не пропонують необхідних документів, щоб наймач житла міг оформити свою тимчасову реєстрацію.

Що робити в такому випадку, якщо потрібен кредит, але немає довідки тимчасової реєстрації? Вихід все той же - звертатися за кредитом в МФО. Процедура оформлення вже була описана вище, вона нічим не відрізняється для випадку без довідки про тимчасову реєстрацію.

Кредит в МФО можна оформити на строк до 30 днів на суму до 15-20 000 грн. Багато МФО надають перший кредит під 0.01%.

Кредит на картку Приватбанку Кредит онлайн без дзвінків Кредит на 6 місяців Кредит на 12 місяців Кредит без контактних осіб Кредит без ІПН Кредит з автоматичним рішенням Кредит на картку Ощадбанку Кредит на картку Монобанку Мікропозика на карту Кредит по телефону 1000 грн в кредит 2000 грн в кредит 3000 грн в кредит 4000 грн в кредит 5000 грн в кредит 10000 грн в кредит 15000 грн в кредит Кредит за 15 хвилин Кредит за 1 годину Кредит з простроченням Перекредитування з простроченням Міні кредит Кредит під заставу нерухомості Кредит під заставу авто Промокод від "Традиція" Кредит за 5 хвилин Кредит без перевірки історії Кредит по смс Що якщо не платити? Не дають кредит Кредит пенсіонерам Кредит без фото паспорту Бистрозайм Кредит на погашення мікропозик Моментальний кредит Кредит на картку Альфабанку Кредит на картку ПУМБ Додатки з кредитами Кредит без працевлаштування Кредит до зарплати Терміновий кредит Гроші в борг Кредит цілодобово Без відсотків Погана кредитна исторія
Задати питання
Скасування
Сума позики, грн:
Термін позики, днів:
Разом, грн:
Сума позики:
Cтрок, календарні дні:
Кількість платежів:
1
Дата сплати:
Проценти, грн:
Комісії (послуги), грн:
Сума платежу, грн:
Реальна річна процентна ставка, %:
Загальні витрати, грн:
Загальна вартість (сума платежу), грн:
Повернути до:
12.06.2024