Сума позики, грн:
Термін позики, днів:
Разом, грн:
Сума позики:
Cтрок, календарні дні:
Кількість платежів:
1
Дата сплати:
Проценти, грн:
Комісії (послуги), грн:
Сума платежу, грн:
Реальна річна процентна ставка, %:
Загальні витрати, грн:
Загальна вартість (сума платежу), грн:
Повернути до:
27.04.2024

Швидкий займ онлайн на карту

В умовах сучасного життя у пересічних громадян, які живуть від «зарплати до зарплати», частенько трапляються ситуації, коли необхідно «перехопити» невеликою сумою грошей на кілька днів. Найпростіше це зробити, взявши в борг у друзів, знайомих, родичів. Але, не завжди це вдається зробити. Причини можуть бути різні, можливо, немає поруч таких знайомих, а, можливо, що самі друзі «сидять на бобах».

На щастя, зараз вирішити таку невелику фінансову проблему локального масштабу не представляє великих труднощів. Позику онлайн можна оформити в будь-який МФО, не виходячи з дому чи з будь-якої точки, де є доступ до мережі Інтернет. Позика на карту в МФО є дуже простим і ефективним способом знайти невелику суму грошей на кілька днів.

Як оформити позику в МФО

Для того, щоб оформити позику онлайн в Україні через МФО, необхідно або відвідати відділення організації, або Вам хтось продає МФО. Перший варіант більше підійде людям похилого віку, які з тих чи інших причин не можуть подати заявку через сайт організації. Відвідавши відділення МФО, можна отримати мікрокредит готівкою, співробітники організації всі документи підготують і оформлять самі.

Позику онлайн на карту зручніше оформляти через сайт організації. Це можна зробити в будь-який час, в будь-якому зручному місці, де є вихід в Інтернет. Клієнт повинен пройти обов'язкову процедуру реєстрації, в ході якої вказати достовірні персональні дані. Зазвичай на це йде не більше 5-10 хвилин.

Після того, як перший етап пройдено, клієнту відкривається доступ до його персонального кабінет на сайті МФО, в якому він повинен прив'язати свою банківську карту. В обов'язковому порядку карта повинна бути українського банку, і повинна вона бути оформлена на особа, яка оформляє кредит. На картці повинна знаходитися символічна сума в кілька гривень, яка буде списана і повернута в ході верифікації карти.

Клієнт, який пройшов реєстрацію і верифікацію своєї банківської картки, має можливість подати заявку на кредит, вказавши в ній суму кредиту і термін кредитування. Подана заявка розглядається в автоматичному режимі протягом 15-30 хвилин, після чого на електронну пошту позичальника приходить повідомлення про надання або ненадання кредиту. У першому випадку клієнт повинен буде підписати електронний договір, відправивши код СМС-повідомленням, що прийшов з ним на електронну пошту.

Коли усі обов'язкові процедури виконані, на банківську карту позичальника відбувається зарахування кредитної суми, якої клієнт може розпоряджатися на свій розсуд. Головна умова - кредит повинен бути погашений у встановлені терміни, в іншому випадку, на позичальника будуть накладені штрафні санкції та нараховуватиметься щоденна пеня за прострочення кредиту.

Хто може оформити позику в МФО

Отримати мікрокредит у МФО можуть особи, які мають цивільний паспорт та ідентифікаційний код. При оформленні онлайн кредиту знадобляться ще банківська карта, мобільний телефон, електронна пошта. Ніяких довідок про доходи та поручителів не потрібно. Це головна перевага МФО перед банками, де при оформленні кредиту від клієнта в обов'язковому порядку попросять надати документ, що підтверджує його платоспроможність.

Таким документом є довідка про заробітну плату за останні 6 місяців. Отримати таку довідку можуть тільки офіційно працевлаштовані особи. При цьому розмір зазначеного в довідці доходу повинен відповідати сумі оформлюваного кредиту. Якщо банк вважатиме, що дохід позичальника не дає змоги йому виплачувати кредит, в кредитуванні буде відмовлено.

Отримати позику в МФО можна на термін до 30 днів, сума кредитування найчастіше обмежена 15-20 000 грн. Багато МФО надають перший кредит на пільгових умовах, під 0,01%. В подальшому, при оформленні в тій же МФО повторних кредитів, розмір процентної ставки становитиме 1-3% в день від суми кредиту. Ця обставина в обов'язковому порядку слід враховувати, і оформляти кредит на таку суму і термін, щоб мати можливість безпроблемно його погасити, щоб не псувати свою кредитну історію і нерви.

Кредит на картку Приватбанку Кредит онлайн без дзвінків Кредит на 6 місяців Кредит на 12 місяців Кредит без контактних осіб Кредит без ІПН Кредит з автоматичним рішенням Кредит на картку Ощадбанку Кредит на картку Монобанку Мікропозика на карту Кредит по телефону 1000 грн в кредит 2000 грн в кредит 3000 грн в кредит 4000 грн в кредит 5000 грн в кредит 10000 грн в кредит 15000 грн в кредит Кредит за 15 хвилин Кредит за 1 годину Кредит з простроченням Перекредитування з простроченням Міні кредит Кредит під заставу нерухомості Кредит під заставу авто Промокод від "Традиція" Кредит за 5 хвилин Кредит без перевірки історії Кредит по смс Що якщо не платити? Не дають кредит Кредит пенсіонерам Кредит без фото паспорту Кредит на погашення мікропозик Моментальний кредит Кредит на картку Альфабанку Кредит на картку ПУМБ Додатки з кредитами Кредит без прописки Кредит без працевлаштування Кредит до зарплати Терміновий кредит Гроші в борг Кредит цілодобово Без відсотків Погана кредитна исторія
Задати питання
Скасування
Сума позики, грн:
Термін позики, днів:
Разом, грн:
Сума позики:
Cтрок, календарні дні:
Кількість платежів:
1
Дата сплати:
Проценти, грн:
Комісії (послуги), грн:
Сума платежу, грн:
Реальна річна процентна ставка, %:
Загальні витрати, грн:
Загальна вартість (сума платежу), грн:
Повернути до:
27.04.2024