Сума позики, грн:
Термін позики, днів:
Разом, грн:
Сума позики:
Cтрок, календарні дні:
Кількість платежів:
1
Дата сплати:
Проценти, грн:
Комісії (послуги), грн:
Сума платежу, грн:
Реальна річна процентна ставка, %:
Загальні витрати, грн:
Загальна вартість (сума платежу), грн:
Повернути до:
04.08.2024

Кредит під заставу авто

Заставний кредит дуже вигідний для позичальника варіант, який з високим ступенем ймовірності гарантує отримання грошей в кредитно-фінансовій організації. Найчастіше заставні кредити оформляються на нерухомість або автотранспорт. У першому випадку процес оформлення більш тривалий і більш складний, оскільки позичальникові необхідно зібрати і надати кредитору великий пакет документів. Коли кредит береться під заставу автомобіля, все набагато простіше і швидше. Розмір застави залежить від вартості автомобіля та його стану.

Де можна оформити заставний автокредит

На відміну від заставного кредиту на нерухомість, який можна оформити тільки в банку, застава під автомобіль можна оформити, як в банку, так і в автоломбарді. Причому, другий варіант простіше і вигідніше для позичальника.

По-перше, якщо банк дасть тільки половину ринкової вартості автомобіля, то в автоломбарді можна отримати до 80%. По-друге, для оформлення автокредиту в автоломбарді буде потрібно всього лише цивільний паспорт позичальника, технічний паспорт на транспортний засіб, ідентифікаційний код власника автомобіля. При цьому, сам автомобіль можна закласти, як з постановкою на стоянку, так і без постановки. У другому випадку буде збільшена відсоткова ставка по кредиту (на 1-2% в місяць), яка зазвичай становить 3-5% на місяць.

Термін кредитування заставного авто може становити від декількох місяців до декількох років. У автоломбарді можна закласти не тільки легковий автомобіль, але і інший транспорт, який банк зазвичай не бере через неможливість провести адекватну оцінку його залишкової вартості. У автоломбарді таку оцінку проведуть, і видадуть кредит, якщо в якості застави виступає сільськогосподарська техніка, спецтранспорт і ін.

Чи можна оформити автокредит з поганою кредитною історією?

Оскільки заставне майно виступає гарантом повернення кредиту, і в разі невиконання позичальником своїх кредитних зобов'язань, воно буде продано в рахунок погашення кредиту, стан кредитної історії позичальника не грає великої ролі. Тому, в автоломбарді реально отримати кредит під заставу автомобіля навіть позичальникові з поганою кредитною історією.

Оформляючи автокредит в автоломбарді, позичальникові не треба надавати довідку про доходи, або будь-яку іншу фінансову інформацію про себе. Досить буде залишити заявку на оформлення кредиту, і співробітники найближчим часом зв'яжуться з позичальником і узгодять усі деталі майбутнього кредиту. Угода може бути укладена тільки після згоди клієнта.

Висновок

Оформлення заставного автокредиту є зручним способом вирішення виниклих фінансових проблем. Отримати кредит під заставу автомобіля можна протягом одного робочого дня, при цьому, сам автомобіль може залишитися в розпорядженні позичальника, який в такому випадку буде розплачуватися більш високою процентною ставкою.

Оформляючи заставний автокредит, позичальник може розраховувати на отримання суми в розмірі 50-80% залишкової вартості транспортного засобу, який йде в заставу, а сам термін кредитування може становити від декількох місяців до декількох років.

Кредит на картку Приватбанку Кредит онлайн без дзвінків Кредит на 6 місяців Кредит на 12 місяців Кредит без контактних осіб Кредит без ІПН Кредит з автоматичним рішенням Кредит на картку Ощадбанку Кредит на картку Монобанку Мікропозика на карту Кредит по телефону 1000 грн в кредит 2000 грн в кредит 3000 грн в кредит 4000 грн в кредит 5000 грн в кредит 10000 грн в кредит 15000 грн в кредит Кредит за 15 хвилин Кредит за 1 годину Кредит з простроченням Перекредитування з простроченням Міні кредит Кредит під заставу нерухомості Промокод від "Традиція" Кредит за 5 хвилин Кредит без перевірки історії Кредит по смс Що якщо не платити? Не дають кредит Кредит пенсіонерам Кредит без фото паспорту Бистрозайм Кредит на погашення мікропозик Моментальний кредит Кредит на картку Альфабанку Кредит на картку ПУМБ Додатки з кредитами Кредит без прописки Кредит без працевлаштування Кредит до зарплати Терміновий кредит Гроші в борг Кредит цілодобово Без відсотків Погана кредитна исторія
Задати питання
Скасування
Сума позики, грн:
Термін позики, днів:
Разом, грн:
Сума позики:
Cтрок, календарні дні:
Кількість платежів:
1
Дата сплати:
Проценти, грн:
Комісії (послуги), грн:
Сума платежу, грн:
Реальна річна процентна ставка, %:
Загальні витрати, грн:
Загальна вартість (сума платежу), грн:
Повернути до:
04.08.2024