Сума позики, грн:
Термін позики, днів:
Разом, грн:
Сума позики:
Cтрок, календарні дні:
Кількість платежів:
1
Дата сплати:
Проценти, грн:
Комісії (послуги), грн:
Сума платежу, грн:
Реальна річна процентна ставка, %:
Загальні витрати, грн:
Загальна вартість (сума платежу), грн:
Повернути до:
12.06.2024

Оформити кредит по телефону в Україні<

Сьогодні отримати гроші на карту до зарплати або на дорогу покупку зовсім не складно, навіть якщо у друзів або родичів не виходить позичити. Кредитний онлайн-сервіс дозволяє кожному позичальнику швидко і на вигідних умовах отримати необхідну суму для своїх цілей.

Хто може отримати кредит через телефон?

Отримати швидку позику на карту через телефон зараз може кожна людина, яка потребує цієї суми. І для цього необхідно відповідати простим вимогам. На відміну від банку або інших фінансових організацій, тут не потрібно показувати повний пакет документів або мати ідеальну кредитну історію.

Все, що потрібно позичальникові - це мати телефон і активну електронну пошту, бути старше 18 років (для великих сум - більше 21 року), а також мати паспорт громадянина України та ІПН. Отримати позику можна безробітному, студенту чи пенсіонеру, тому що можна не показувати довідку про доходи або працевлаштуванні.

Кредит по телефону в Україні - процедура оформлення позики

Головна перевага сучасного кредитного сервісу в тому, що немає ніякої необхідності їхати до відділення або офіс. Щоб отримати кредит через телефон в МФО, необхідно виконати кілька простих кроків:

  • Відкрити сайт кредитного сервісу, де в спеціальному калькуляторі треба ввести суму кредиту і термін, на який потрібно отримати гроші. Це допоможе порахувати відсотки за користування грошима, після чого потрібно продовжити процедуру оформлення.

  • У формі потрібно вказати інформацію про себе, а також докласти скріни паспорта та ідентифікаційного коду. У дуже рідкісних випадках, менеджер може додатково попросити документи або ще дані, але зазвичай підтвердження позики виконується і без цього.

  • Отримання позики займає кілька хвилин, зазвичай виконується в автоматичному режимі, після чого вам на електронну пошту надходить договір. Його потрібно прочитати і підписати.

  • Протягом 5 хвилин на зазначену вами карту, рахунок в будь-якому банку, надходить потрібна сума грошей.

  • Повернення кредиту виконується в зазначені терміни.

Кредитний сервіс Традиція - це вигідна фірма з кращими кредитними умовами, низькими відсотками і можливістю швидко оформити позику на потрібну суму. Обираючи нашу організацію, ви отримуєте співпрацю з найвигіднішою для вас компанією.

Кредит на картку Приватбанку Кредит онлайн без дзвінків Кредит на 6 місяців Кредит на 12 місяців Кредит без контактних осіб Кредит без ІПН Кредит з автоматичним рішенням Кредит на картку Ощадбанку Кредит на картку Монобанку Мікропозика на карту 1000 грн в кредит 2000 грн в кредит 3000 грн в кредит 4000 грн в кредит 5000 грн в кредит 10000 грн в кредит 15000 грн в кредит Кредит за 15 хвилин Кредит за 1 годину Кредит з простроченням Перекредитування з простроченням Міні кредит Кредит під заставу нерухомості Кредит під заставу авто Промокод від "Традиція" Кредит за 5 хвилин Кредит без перевірки історії Кредит по смс Що якщо не платити? Не дають кредит Кредит пенсіонерам Кредит без фото паспорту Бистрозайм Кредит на погашення мікропозик Моментальний кредит Кредит на картку Альфабанку Кредит на картку ПУМБ Додатки з кредитами Кредит без прописки Кредит без працевлаштування Кредит до зарплати Терміновий кредит Гроші в борг Кредит цілодобово Без відсотків Погана кредитна исторія
Задати питання
Скасування
Сума позики, грн:
Термін позики, днів:
Разом, грн:
Сума позики:
Cтрок, календарні дні:
Кількість платежів:
1
Дата сплати:
Проценти, грн:
Комісії (послуги), грн:
Сума платежу, грн:
Реальна річна процентна ставка, %:
Загальні витрати, грн:
Загальна вартість (сума платежу), грн:
Повернути до:
12.06.2024