Сума позики, грн:
Термін позики, днів:
Разом, грн:
Сума позики:
Cтрок, календарні дні:
Кількість платежів:
1
Дата сплати:
Проценти, грн:
Комісії (послуги), грн:
Сума платежу, грн:
Реальна річна процентна ставка, %:
Загальні витрати, грн:
Загальна вартість (сума платежу), грн:
Повернути до:
10.07.2024

Кредит на карту Ощадбанку

Якщо людині потрібно терміново отримати гроші, то найшвидшим і зручним рішенням буде скористатися послугами кредитних організацій, банку або МФО. Складність в тому, що банки мають досить суворі умови і вимоги до позичальника, тому не завжди вдається отримати кредит, особливо якщо потрібна велика сума. Необхідно надавати довідку про доходи, мати офіційне місце роботи, поручителя, а іноді - і заставу. Також треба мати чисту кредитну історію, а заявки по кредиту розглядаються по декілька днів.

Набагато вигідніше і зручніше користуватися послугами МФО. Компанія Традиція надає кредит онлайн на карту ощадбанку на найкращих умовах, які підходять кожному позичальнику.

Переваги та відмінності позики на карту Ощадбанку

Ощадбанк - це один з найнадійніших державних банків в Україні. Він також є найбільшим за кількістю відділень і тут надається повна гарантія на повернення вкладу. Багато хто отримує в Ощадбанку пенсії або зарплату. І звичайно ж, часто позичальники хочуть оформити тут кредит. Але на то Ощадбанк і надійний, що ретельно перевіряє кожного, хто подає заявки на отримання позики. І ті, хто не відповідає вимогам, отримують відмову.

Тому краще буде скористатися кредитним сервісом Традиція, щоб отримати кредит на зарплатну карту Ощадбанку. У такого рішення є ряд достоїнств і плюсів:

  • Оформлення заявки на кредит виконується протягом декількох хвилин.

  • Подавати заявку можна в будь-який час дня і ночі, незалежно від вихідних або свят.

  • Тут мінімальний відсоток відмов.

  • Не потрібні ні довідки про місце роботи, ні виписки з банківського рахунку, ні купа інших документів - вам знадобиться тільки паспорт та ІПН.

  • Менеджер кредитного сервісу завжди готовий допомогти і відповісти на всі питання.

  • Все можна зробити онлайн, включаючи підписання договору електронним підписом.

  • Протягом 10-15 хвилин потрібна сума грошей надійде на вашу карту Ощадбанку.

У МФО дуже багато переваг, особливо в порівнянні зі складною структурою роботи Ощадбанку або інших фінансових організацій.

Як отримати кредит на карту Ощадбанку?

В першу чергу, для отримання кредиту на рахунок Ощадбанку, треба відповідати простим вимогам - бути старше 18 років, мати паспорт та ІПН, а також мати доступ до інтернету. На цьому все! Ніяких довідок про доходи або про працевлаштування, ніхто не буде перевіряти кредитну історію і не попросити заставу або поручителя.

Тепер позичальникові залишилося пройти просту процедуру оформлення кредиту на сайті. Потрібно скористатися кредитним калькулятором, де вказується сума і термін, на який потрібен позику. Там же виводиться і відсоток за користування кредитом. Після цього потрібно вибрати реєстрацію на сервісі і ввести в спеціальну форму всі потрібні дані. Це скани документів, номер телефону, електронна пошта і додаткова інформація про себе. Після подачі заявки потрібно почекати кілька хвилин рішення (в 99% випадків воно позитивне), і на електронну пошту вам відправили договір і інструкцію по тому, як його підписати. Перечитайте документ, тому що там вказані точні терміни виплати кредиту і його повернення, суми і відсотки, які позичальникові потрібно вносити. Після підписання договору, він пересилається назад, а протягом 10 хвилин на ваш рахунок Ощадбанку надійдуть гроші. Вам залишається тільки вчасно виплачувати борг через особистий кабінет на сайті.

Кредитний сервіс Традиція надає вигідні послуги з оформлення кредиту на карту Ощадбанку. Тут можна взяти позику по низькому відсотку і буквально протягом декількох хвилин.

Кредит на картку Приватбанку Кредит онлайн без дзвінків Кредит на 6 місяців Кредит на 12 місяців Кредит без контактних осіб Кредит без ІПН Кредит з автоматичним рішенням Кредит на картку Монобанку Мікропозика на карту Кредит по телефону 1000 грн в кредит 2000 грн в кредит 3000 грн в кредит 4000 грн в кредит 5000 грн в кредит 10000 грн в кредит 15000 грн в кредит Кредит за 15 хвилин Кредит за 1 годину Кредит з простроченням Перекредитування з простроченням Міні кредит Кредит під заставу нерухомості Кредит під заставу авто Промокод від "Традиція" Кредит за 5 хвилин Кредит без перевірки історії Кредит по смс Що якщо не платити? Не дають кредит Кредит пенсіонерам Кредит без фото паспорту Бистрозайм Кредит на погашення мікропозик Моментальний кредит Кредит на картку Альфабанку Кредит на картку ПУМБ Додатки з кредитами Кредит без прописки Кредит без працевлаштування Кредит до зарплати Терміновий кредит Гроші в борг Кредит цілодобово Без відсотків Погана кредитна исторія
Задати питання
Скасування
Сума позики, грн:
Термін позики, днів:
Разом, грн:
Сума позики:
Cтрок, календарні дні:
Кількість платежів:
1
Дата сплати:
Проценти, грн:
Комісії (послуги), грн:
Сума платежу, грн:
Реальна річна процентна ставка, %:
Загальні витрати, грн:
Загальна вартість (сума платежу), грн:
Повернути до:
10.07.2024