Сума позики, грн:
Термін позики, днів:
Разом, грн:
Сума позики:
Cтрок, календарні дні:
Кількість платежів:
1
Дата сплати:
Проценти, грн:
Комісії (послуги), грн:
Сума платежу, грн:
Реальна річна процентна ставка, %:
Загальні витрати, грн:
Загальна вартість (сума платежу), грн:
Повернути до:
04.08.2024

Оформити кредит онлайн за 5 хвилин

Чи можливо оформити кредит за 5 хвилин? Зовсім недавно, почувши подібну фразу, багато пересічних громадян лише здивовано знизали б плечима або покрутили біля скроні пальцем, оскільки на оформлення банківського кредиту йшов не один день. Але все сильно змінилося з появою мікрофінансових організацій (МФО), в яких цілком реально оформити онлайн займ за 5 хв.

Звичайно ж, кредити онлайн за 5 хвилин можуть надати далеко не всі МФО, але на ринку мікрокредитування працюють кілька організацій, які декларують можливість взяти кредит на п'ять хвилин. Однією з таких компаній є МФО «Традиція», яка відносно недавно з'явилася на кредитно-фінансовому ринку, але вже встигла зарекомендувати себе з найвигіднішого боку.

МФО “Традиція”

Відмінною особливістю оформлення мікропозик в МФО Традиція є швидкість оформлення (не більше 9 хвилин), а також розмір кредиту і терміни кредитування. На відміну від більшості своїх конкурентів, які кредитують своїх клієнтів строком до 30 днів на суму до 15-20 тисяч грн, в МФО Традиція є можливість оформити позику до 50 000 грн на термін до 2 місяців під 1,1%.

Для оформлення кредиту необхідно зареєструватися на сайті компанії, заповнивши стандартну реєстраційну анкету, в якій треба вказати достовірну персональну інформацію. По завершенню процесу реєстрації клієнт отримає доступ до свого персональний кабінет на сайті компанії, в якому він повинен прив'язати свою банківську карту і верифікувати її. В обов'язковому порядку карта повинна бути оформлена на позичальника.

На останньому етапі клієнт подає заявку на отримання кредиту, в якій вказує суму і терміни кредитування, розрахувавши їх попередньо на кредитному калькуляторі. Заявка розглядається протягом 5-10 хвилин, після чого на електронну пошту клієнта приходить повідомлення про схвалення заявки. Позичальнику залишається підписати кредитний договір і отримати гроші на карту. У разі виникнення непередбачених обставин у позичальника є можливість оформити пролонгацію існуючого кредитного договору, уникнувши нарахування штрафних санкцій та пені.

Кредит на картку Приватбанку Кредит онлайн без дзвінків Кредит на 6 місяців Кредит на 12 місяців Кредит без контактних осіб Кредит без ІПН Кредит з автоматичним рішенням Кредит на картку Ощадбанку Кредит на картку Монобанку Мікропозика на карту Кредит по телефону 1000 грн в кредит 2000 грн в кредит 3000 грн в кредит 4000 грн в кредит 5000 грн в кредит 10000 грн в кредит 15000 грн в кредит Кредит за 15 хвилин Кредит за 1 годину Кредит з простроченням Перекредитування з простроченням Міні кредит Кредит під заставу нерухомості Кредит під заставу авто Промокод від "Традиція" Кредит без перевірки історії Кредит по смс Що якщо не платити? Не дають кредит Кредит пенсіонерам Кредит без фото паспорту Бистрозайм Кредит на погашення мікропозик Моментальний кредит Кредит на картку Альфабанку Кредит на картку ПУМБ Додатки з кредитами Кредит без прописки Кредит без працевлаштування Кредит до зарплати Терміновий кредит Гроші в борг Кредит цілодобово Без відсотків Погана кредитна исторія
Задати питання
Скасування
Сума позики, грн:
Термін позики, днів:
Разом, грн:
Сума позики:
Cтрок, календарні дні:
Кількість платежів:
1
Дата сплати:
Проценти, грн:
Комісії (послуги), грн:
Сума платежу, грн:
Реальна річна процентна ставка, %:
Загальні витрати, грн:
Загальна вартість (сума платежу), грн:
Повернути до:
04.08.2024