Сума позики, грн:
Термін позики, днів:
Разом, грн:
Сума позики:
Cтрок, календарні дні:
Кількість платежів:
1
Дата сплати:
Проценти, грн:
Комісії (послуги), грн:
Сума платежу, грн:
Реальна річна процентна ставка, %:
Загальні витрати, грн:
Загальна вартість (сума платежу), грн:
Повернути до:
04.08.2024

Чому не дають кредит онлайн і де точно дадуть позику?

Причин, за якими не дають кредит, може бути досить багато, починаючи, від банальних помилок і неточностей при заповненні документів, і закінчуючи поганою кредитною історією клієнта. Будь-яке кредитно-фінансова установа, перед тим, як видати кредит позичальнику, проводить перевірку поданих документів, і перевіряє його кредитну історію. Якщо кредит оформляється в банку, то позичальникові необхідно буде надати довідку про заробітну плату, яку можна отримати тільки офіційно працевлаштованим особам.

Чому не дають кредит

Причина перша. Допущені неточності або помилки при заповненні персональних даних. Наприклад, зазначений хибний ідентифікаційний код або неправильно вказано прізвище або по батькові позичальника, його рік народження, номер паспорта та інша важлива інформація. Кредитно-фінансова організація дуже ретельно перевіряє технічну сторону видачі кредиту, оскільки, в разі допущених неточностей буде дуже проблемно повернути кредитні гроші в судовому порядку.

Причина друга. Погана кредитна історія. Якщо позичальник мав раніше проблеми з поверненням кредитних грошей, банк, швидше за все, відмовить йому в кредитуванні. Ніхто не хоче мати справу з проблемними клієнтами. Однак, треба розуміти, що ступінь зіпсованості кредитної історії може бути різною.

У тому випадку, якщо позичальник допускав незначні прострочення і погасив основне тіло кредиту вчасно, в такому випадку, кредитно-фінансова організація може не брати це до уваги. Однак, якщо попередній кредит довелося повертати через суд, в такому випадку, позичальникові буде відмовлено у видачі нового кредиту.

Причина третя. Погана платоспроможність клієнта. Надаючи довідку про свої доходи, клієнт підтверджує ступінь своєї платоспроможності. У тому випадку, якщо розмір кредиту і терміни кредитування не відповідають одержуваної офіційну зарплату позичальника, йому теж буде відмовлено в кредитуванні. Розмір щомісячної зарплати позичальника повинен більш, ніж в два рази перевищувати розмір майбутнього щомісячного платежу.

Чому не дають кредит з гарною кредитною історією

У деяких випадках призводить до автоматичної відмови, навіть якщо він має хорошу кредитну історію. Причини тут будуть, швидше за все, ті ж, або помилка при заповненні документів, або невідповідність офіційної зарплати розміром і термінами кредитування. Перший момент можна легко виправити, подавши правильну інформацію. У другому випадку доведеться або збільшувати термін кредитування, або зменшувати розмір кредиту.

Чому не дають кредит онлайн

Кредит онлайн можна оформити в МФО протягом однієї години з будь-якої точки, де є вихід в Інтернет. МФО надає дуже лояльні умови для отримання кредиту - позичальникові досить мати лише український паспорт і ідентифікаційний код. Згідно з наявною статистикою, понад 90% поданих заявок в МФО, схвалюються. Але, 10% отримують відмову. Головні причини відмови на кредитування в МФО - помилки в наданні персональної інформації під час реєстрації або не закриті кредити.

Кредит на картку Приватбанку Кредит онлайн без дзвінків Кредит на 6 місяців Кредит на 12 місяців Кредит без контактних осіб Кредит без ІПН Кредит з автоматичним рішенням Кредит на картку Ощадбанку Кредит на картку Монобанку Мікропозика на карту Кредит по телефону 1000 грн в кредит 2000 грн в кредит 3000 грн в кредит 4000 грн в кредит 5000 грн в кредит 10000 грн в кредит 15000 грн в кредит Кредит за 15 хвилин Кредит за 1 годину Кредит з простроченням Перекредитування з простроченням Міні кредит Кредит під заставу нерухомості Кредит під заставу авто Промокод від "Традиція" Кредит за 5 хвилин Кредит без перевірки історії Кредит по смс Що якщо не платити? Кредит пенсіонерам Кредит без фото паспорту Бистрозайм Кредит на погашення мікропозик Моментальний кредит Кредит на картку Альфабанку Кредит на картку ПУМБ Додатки з кредитами Кредит без прописки Кредит без працевлаштування Кредит до зарплати Терміновий кредит Гроші в борг Кредит цілодобово Без відсотків Погана кредитна исторія
Задати питання
Скасування
Сума позики, грн:
Термін позики, днів:
Разом, грн:
Сума позики:
Cтрок, календарні дні:
Кількість платежів:
1
Дата сплати:
Проценти, грн:
Комісії (послуги), грн:
Сума платежу, грн:
Реальна річна процентна ставка, %:
Загальні витрати, грн:
Загальна вартість (сума платежу), грн:
Повернути до:
04.08.2024