Сума позики, грн:
Термін позики, днів:
Разом, грн:
Сума позики:
Cтрок, календарні дні:
Кількість платежів:
1
Дата сплати:
Проценти, грн:
Комісії (послуги), грн:
Сума платежу, грн:
Реальна річна процентна ставка, %:
Загальні витрати, грн:
Загальна вартість (сума платежу), грн:
Повернути до:
10.07.2024

Кредит онлайн на картку цілодобово в Україні

При необхідності терміново отримати гроші, зазвичай, всі відразу ж звертаються до друзів або родичів, щоб позичити суму. Але далеко не завжди це буде найкращим варіантом, тому найкраще взяти кредит у спеціальній фінансовій організації.

За останні роки весь ринок видачі позик в Україні дуже змінився, з'явилося багато МФО та банків, які пропонують вигідні умови для кредитування. Складність у тому, що швидко оформити кредит можна тільки в МФО, тому що банки мають досить серйозні вимоги до позичальника, а процедура оформлення займає кілька днів. Як взяти онлайн кредит цілодобово на карту і куди треба звертатися?

Цілодобові онлайн кредити та їх особливості

Онлайн-кредит на карту - це такий тип мікропозики, який можна отримати через сайт МФО. Раніше неможливо було уявити, що кредит на велику суму можна оформити буквально з дому, без необхідності йти до банків та надавати оригінали документів. Мікрофінансові організації надають позики на найвигідніших умовах, а вся процедура виконується через інтернет на сайті компанії.

У чому відмінність онлайн кредитів?

 • Зазвичай видаються відносно невеликі суми. Багато компаній для першої позики (нового клієнта) готові запропонувати максимум близько 10 тис. грн.

 • Термін повернення онлайн-кредитів складає до одного місяця, хоча іноді є інші умови.

 • Немає необхідності йти до офісу організації, спілкуватися з менеджерами та надавати повний пакет документів.

 • Процентна ставка у МФО вище, ніж у банках, що пов'язано з мінімальними вимогами до позичальника. У середньому – від 1% до 10%.

 • Умови видачі позик у кожній компанії є індивідуальними, тому перед тим, як оформити кредит, треба уважно прочитати договір, уточнити незрозумілі моменти у консультанта.

 • Багато компаній готові надати для нових клієнтів або за промокодами набагато вигідніші умови - відсутність процентної ставки, можливість брати участь в акціях та розіграшах.

 • Кожен клієнт бере участь у програмі лояльності - кожен наступний кредит видається за необхідності на більшу суму, ніж раніше. Наприклад, максимальна сума для першої позики становить 2 тис. гривень на місяць, а вдруге вже можна оформити на 7 тис. грн.

 • Не має значення, на що береться кредит чи що треба купити. Часто береться кредит онлайн цілодобово для погашення кредиту, покупки нової побутової техніки, ремонту чи медичних витрат. Під час оформлення причини не вказується.

Слід розуміти також, що у МФО суворіші вимоги до повернення позик. Є певні умови – всю суму потрібно повернути до вказаного числа. Якщо позичальник цього не робить, то будуть штрафи та нарахування відсотків. Найчастіше це питання можна вирішити з менеджером, тому що багато фірм пропонують послуги пролонгації, що дозволяє перенести термін повернення і з мінімальними втратами виплатити позику.

Як отримати кредит онлайн цілодобово?

Звичайно, головна перевага позики у МФО полягає в тому, що все можна оформити без візитів до офісу. Все виконується в режимі онлайн, на сайті компанії за кілька простих кроків:

 1. Потрібно зайти на сайт обраної компанії, яка пропонує найкращі умови для кредитування.

 2. Найчастіше на головній сторінці є спеціальний калькулятор, де можна ввести бажану суму та термін, після чого система порахує для позичальника відсотки та суму переплати. Якщо умови підходять, можна переходити до реєстрації.

 3. Під час заповнення анкети форми реєстрації вказуються основні дані позичальника. Після цього приходить на електронну пошту договір, з яким треба ознайомитись та підписати електронним підписом (у листі також буде інструкція). На сайті створюється особистий кабінет.

 4. Потрібно знову зайти до особистого кабінету, підтвердити реєстрацію. На зазначений раніше банківський рахунок буквально протягом кількох хвилин надійде сума кредиту.

 5. Для повернення грошей також треба зайти на свій аккаунт на сайті. Виплати кредиту можна зробити з тієї ж картки, на яку прийшли гроші, переказом з іншого рахунку, оплатою через термінал чи касу банку.

МФО працюють цілодобово завдяки сайту. Оформити швидкий кредит уночі або на вихідних, державних святах можна за кілька хвилин. При цьому не потрібно спілкуватись з менеджерами, підтверджувати документи оригіналами чи інакше. Розгляд заявки відбувається в автоматичному режимі, тому її можна подавати будь-якої миті.

Вимоги до позичальника для онлайн-кредиту

На відміну від банків, у МФО дуже лояльна система видачі кредитів. Тут набагато менші вимоги, ніж у будь-якої іншої фінансової установи.

Позичальнику потрібно бути старше 18 років, мати паспорт громадянина України та ІПН, номер телефону та електронну пошту. У цьому основні вимоги закінчуються.

При оформленні позики не потрібно показувати документи про офіційне працевлаштування, ні довідки про доходи. Не потрібні також поручителі чи заставне майно.

Також окремо варто сказати про кредитну історію. Банки та інші великі фінансові організації дуже вимогливі до цього пункту - позичальнику не дадуть навіть мінімальної суми, якщо у нього не буде чиста і хороша кредитна історія. У МФО вимоги до неї лояльніші. Можна взяти кредит з поганою кредитною історією, тому що система автоматично перевіряє дані про позичальника онлайн. Іноді компанії можуть перевірити історію, якщо потрібно взяти позику на велику суму, але це скоріше виняток. Кредит вночі з поганою кредитною історією можна взяти в МФО на найоптимальніших та найвигідніших умовах.

Як повернути кредит у МФО?

Майже всі компанії пропонують кредит 24/7 та кілька способів повернення грошей. Найбільш зручним є погашення заборгованості через банківську картку, на яку МФО відправляла суму. Це можна зробити безпосередньо в особистому кабінеті на сайті. Для цього треба зайти в кабінет, і вибрати функцію "Оплатити", після чого там потрібно буде ввести дані картки та пароль, що прийде на ваш телефон. Зазвичай оплата проходить миттєво, що дуже зручно за необхідності закрити кредит зараз.

Є й інші методи погашення боргу:

 • переказ на рахунок з будь-якої картки;

 • через платіжні термінали;

 • через касу банку;

 • у системі грошових переказів.

Іноді бувають інші методи повернення, з якими можна ознайомитися на сайті компанії. Докладнішу інформацію можна отримати у службі підтримки, де позичальнику можуть надати реквізити.

Але при цьому треба пам'ятати, що перекази та оплата через касу банку займає більше часу (іноді до 3 днів), тому при виборі альтернативного методу повернення боргу треба враховувати це.

Більшість компаній (хоча деякі не пропонують таку послугу) дозволяють відстрочити період повернення грошей. Для цього треба скористатися послугою пролонгації. Це дозволяє не лише зберегти хорошу кредитну історію, а й перенести дати погашення боргу. Щоб оформити пролонгацію, треба звернутися до менеджера та дізнатися про вимоги. Іноді для цього вимагають спочатку погасити штрафи та відсотки, а після цього компанія погоджується відстрочити повернення позики.

Онлайн-позика цілодобово - це вигідний спосіб отримати потрібну суму, але необхідно приділити увагу вибору кращого сервісу, порівняти кілька компаній, а також уважно прочитати договір.

Кредит на картку Приватбанку Кредит онлайн без дзвінків Кредит на 6 місяців Кредит на 12 місяців Кредит без контактних осіб Кредит без ІПН Кредит з автоматичним рішенням Кредит на картку Ощадбанку Кредит на картку Монобанку Мікропозика на карту Кредит по телефону 1000 грн в кредит 2000 грн в кредит 3000 грн в кредит 4000 грн в кредит 5000 грн в кредит 10000 грн в кредит 15000 грн в кредит Кредит за 15 хвилин Кредит за 1 годину Кредит з простроченням Перекредитування з простроченням Міні кредит Кредит під заставу нерухомості Кредит під заставу авто Промокод від "Традиція" Кредит за 5 хвилин Кредит без перевірки історії Кредит по смс Що якщо не платити? Не дають кредит Кредит пенсіонерам Кредит без фото паспорту Бистрозайм Кредит на погашення мікропозик Моментальний кредит Кредит на картку Альфабанку Кредит на картку ПУМБ Додатки з кредитами Кредит без прописки Кредит без працевлаштування Кредит до зарплати Терміновий кредит Гроші в борг Без відсотків Погана кредитна исторія
Задати питання
Скасування
Сума позики, грн:
Термін позики, днів:
Разом, грн:
Сума позики:
Cтрок, календарні дні:
Кількість платежів:
1
Дата сплати:
Проценти, грн:
Комісії (послуги), грн:
Сума платежу, грн:
Реальна річна процентна ставка, %:
Загальні витрати, грн:
Загальна вартість (сума платежу), грн:
Повернути до:
10.07.2024