Сума позики, грн:
Термін позики, днів:
Разом, грн:
Сума позики:
Cтрок, календарні дні:
Кількість платежів:
1
Дата сплати:
Проценти, грн:
Комісії (послуги), грн:
Сума платежу, грн:
Реальна річна процентна ставка, %:
Загальні витрати, грн:
Загальна вартість (сума платежу), грн:
Повернути до:
04.08.2024

Моментальний кредит онлайн на карту за 10 хвилин

Після того, як на початку десятих років цього століття на ринок кредитування вийшли мікрофінансові організації, оформити моментальний кредит на карту стало простіше простого. Моментальний онлайн кредит можуть отримати повнолітні громадяни, які мають на руках цивільний паспорт та довідку про присвоєння ідентифікаційного коду. Також буде потрібно банківська карта, мобільний телефон і електронна пошта.

Як оформити моментальний кредит онлайн на карту

Оформити кредит в МФО можна, як у відділенні, так і через сайт організації. Перший варіант більше підійде людям старшого віку, які в силу об'єктивних причин не працюють в Інтернеті, і не знають, що таке сайт, браузер, пошукова система. Таким людям буде простіше просто завітати до найближчого відділення МФО, прихопивши з собою паспорт і довідку про присвоєння ідентифікаційного коду. Офісний працівник в лічені хвилини оформить всі необхідні документи, і видасть кредит готівкою.

Набагато зручніше весь процес кредитування оформити через сайт організації. Для цього немає необхідності відвідувати офіс, який працює тільки в певні дні та години. Вся процедура доступна з будь-якої точки, де є доступ до Інтернету.

Починається оформлення кредиту онлайн з реєстрації на сайті МФО, в ході якої клієнт вказує достовірну персональну інформацію. До цього етапу слід підійти з усією відповідальністю, оскільки, допущені неточності і помилки можуть стати причиною відмови в кредитуванні.

Після заповнення реєстраційної анкети клієнт отримує доступ до свого персонального кабінету, в якому він повинен прив'язати свою банківську карту. В обов'язковому порядку банківська карта повинна бути оформлена на позичальника, вона повинна бути випущена українським банком і на ній повинна знаходитися невелика сума, необхідна для проведення процедури верифікації карти.

Карта, що пройшла верифікацію, готова до зарахування кредитних коштів. Клієнт подає заявку, в якій вказує суму і термін кредитування. Подана заявка розглядається в автоматичному режимі протягом декількох хвилин, після чого результат скорингу приходить на електронну пошту клієнта.

У тому випадку, якщо заявка отримала схвалення, на електронну пошту позичальника приходить кредитний договір, який слід уважно вивчити і підписати, якщо клієнт згоден з його умовами. Підписання відбувається через відправку СМС-повідомлення з кодом, зазначеним у договорі.

Умови надання мікрокредиту

Єдиними обмеженнями для отримання кредиту в МФО є вік клієнта (зазвичай кредитуються особи у віці 18-65 років) і його ступінь зіпсованості кредитної історії. Якщо позичальник вписується в вікові обмеження і має не зіпсовану кредитну історію, він, швидше за все, отримає позику в МФО.

Сума кредитування в МФО зазвичай обмежена 15-20 тис. Грн, а термін кредитування становить від декількох днів до 1 місяця. Багато МФО перший кредит оформляють під 0,01%, але наступні кредити будуть обкладатися високою процентною ставкою, в 1,5-2% в день.

Кредит на картку Приватбанку Кредит онлайн без дзвінків Кредит на 6 місяців Кредит на 12 місяців Кредит без контактних осіб Кредит без ІПН Кредит з автоматичним рішенням Кредит на картку Ощадбанку Кредит на картку Монобанку Мікропозика на карту Кредит по телефону 1000 грн в кредит 2000 грн в кредит 3000 грн в кредит 4000 грн в кредит 5000 грн в кредит 10000 грн в кредит 15000 грн в кредит Кредит за 15 хвилин Кредит за 1 годину Кредит з простроченням Перекредитування з простроченням Міні кредит Кредит під заставу нерухомості Кредит під заставу авто Промокод від "Традиція" Кредит за 5 хвилин Кредит без перевірки історії Кредит по смс Що якщо не платити? Не дають кредит Кредит пенсіонерам Кредит без фото паспорту Бистрозайм Кредит на погашення мікропозик Кредит на картку Альфабанку Кредит на картку ПУМБ Додатки з кредитами Кредит без прописки Кредит без працевлаштування Кредит до зарплати Терміновий кредит Гроші в борг Кредит цілодобово Без відсотків Погана кредитна исторія
Задати питання
Скасування
Сума позики, грн:
Термін позики, днів:
Разом, грн:
Сума позики:
Cтрок, календарні дні:
Кількість платежів:
1
Дата сплати:
Проценти, грн:
Комісії (послуги), грн:
Сума платежу, грн:
Реальна річна процентна ставка, %:
Загальні витрати, грн:
Загальна вартість (сума платежу), грн:
Повернути до:
04.08.2024