Кредит на погашення мікропозик
Мікропозики в МФО стали надзвичайно популярними останнім часом. І це не дивно, адже в складних фінансових умовах, постійної нестачі грошей, яку відчуває більшість пересічних громадян, послуги з мікропозик, як не можна до речі рятують багатьох клієнтів, які не мають офіційного працевлаштування або роботи взагалі.
Однак, така лояльна політика з видачі мікрокредитів має і зворотну сторону медалі, у вигляді високого відсотка неповернення кредитів. Згідно з наявною статистикою, кожен четвертий кредит, оформлений в МФО, є проблемним. І це проблема не тільки для позичальника, але і для кредитора теж. Тому, ні той, ні інший зацікавлений у вирішенні конфлікту, що виник. Деякі МФО дозволяють своїм клієнтам оформляти пролонгацію діючого кредитного договору, без нарахування штрафних санкцій і погіршення кредитної історії. Але, далеко не у всіх МФО є така можливість.
Кредит на погашення мікропозик
Але, що робити, якщо оформити пролонгацію немає можливості? В цьому випадку допоможе рефінансування кредиту. Перекредитування мікропозик є ефективним вирішенням виниклої проблеми, але треба розуміти, що, оформляючи такий кредит, гроші підуть на погашення наявних заборгованостей, а не на споживчі потреби.
Рефінансування мікропозик дозволяє позичальникові отримати більш вигідні для себе умови кредитування, замість драконівських 500-600% річних в МФО, він отримує більш вигідну процентну ставку в 150-250%, що в 2-3 рази нижче. Кредит на рефінансування мікропозик можна оформити на строк до 1 року або навіть довше. Такий кредит видається громадянам України віком 23-60 років. Якщо у клієнта є поручителі, він офіційно працевлаштований, це в істотній мірі підвищує ймовірність отримання такого кредиту.
Банк або кредитна компанія?
Вигідніше оформляти рефінансування в банку, але це можливо зробити лише за наявності офіційного працевлаштування, при цьому розмір середньої зарплати клієнта повинен відповідати розміру бажаного рефінансування. Отримати кредит в кредитній компанії (не плутати з МФО) легше, ніж в банку, але на менш вигідних умовах.
Клієнт повинен розуміти, що при оформленні рефінансування кредиту, будь-яка кредитно-фінансова організація буде перевіряти кредитну історію клієнта, і якщо вона сильно зіпсована, сподіватися на отримання кредиту навряд чи варто. Тому, слід намагатися не допускати прострочень по взятих кредитах.
Але, що робити, якщо немає можливості отримати перекредитування в жодній кредитно-фінансової організації? В такому випадку виручити можуть заставні кредити. Якщо у вас є цінне майно: коштовності, антикваріат, автомобіль, житло, його можна закласти, і отримати необхідну суму грошей. Що цінніший заставу, тим на більшу суму кредиту може розраховувати клієнт. Але, і тут треба розуміти всі ризики, оскільки, якщо заставний кредит не буде повернутий вчасно, застава буде проданий. Якщо в якості застави виступають коштовності, це ще півбіди, але, якщо заставою є квартира або будинок, в якому проживає позичальник, він може залишитися без даху над головою.