Сума позики, грн:
Термін позики, днів:
Разом, грн:
Сума позики:
Cтрок, календарні дні:
Кількість платежів:
1
Дата сплати:
Проценти, грн:
Комісії (послуги), грн:
Сума платежу, грн:
Реальна річна процентна ставка, %:
Загальні витрати, грн:
Загальна вартість (сума платежу), грн:
Повернути до:
04.08.2024

Кредит на погашення мікропозик

Мікропозики в МФО стали надзвичайно популярними останнім часом. І це не дивно, адже в складних фінансових умовах, постійної нестачі грошей, яку відчуває більшість пересічних громадян, послуги з мікропозик, як не можна до речі рятують багатьох клієнтів, які не мають офіційного працевлаштування або роботи взагалі.

Однак, така лояльна політика з видачі мікрокредитів має і зворотну сторону медалі, у вигляді високого відсотка неповернення кредитів. Згідно з наявною статистикою, кожен четвертий кредит, оформлений в МФО, є проблемним. І це проблема не тільки для позичальника, але і для кредитора теж. Тому, ні той, ні інший зацікавлений у вирішенні конфлікту, що виник. Деякі МФО дозволяють своїм клієнтам оформляти пролонгацію діючого кредитного договору, без нарахування штрафних санкцій і погіршення кредитної історії. Але, далеко не у всіх МФО є така можливість.

Кредит на погашення мікропозик

Але, що робити, якщо оформити пролонгацію немає можливості? В цьому випадку допоможе рефінансування кредиту. Перекредитування мікропозик є ефективним вирішенням виниклої проблеми, але треба розуміти, що, оформляючи такий кредит, гроші підуть на погашення наявних заборгованостей, а не на споживчі потреби.

Рефінансування мікропозик дозволяє позичальникові отримати більш вигідні для себе умови кредитування, замість драконівських 500-600% річних в МФО, він отримує більш вигідну процентну ставку в 150-250%, що в 2-3 рази нижче. Кредит на рефінансування мікропозик можна оформити на строк до 1 року або навіть довше. Такий кредит видається громадянам України віком 23-60 років. Якщо у клієнта є поручителі, він офіційно працевлаштований, це в істотній мірі підвищує ймовірність отримання такого кредиту.

Банк або кредитна компанія?

Вигідніше оформляти рефінансування в банку, але це можливо зробити лише за наявності офіційного працевлаштування, при цьому розмір середньої зарплати клієнта повинен відповідати розміру бажаного рефінансування. Отримати кредит в кредитній компанії (не плутати з МФО) легше, ніж в банку, але на менш вигідних умовах.

Клієнт повинен розуміти, що при оформленні рефінансування кредиту, будь-яка кредитно-фінансова організація буде перевіряти кредитну історію клієнта, і якщо вона сильно зіпсована, сподіватися на отримання кредиту навряд чи варто. Тому, слід намагатися не допускати прострочень по взятих кредитах.

Але, що робити, якщо немає можливості отримати перекредитування в жодній кредитно-фінансової організації? В такому випадку виручити можуть заставні кредити. Якщо у вас є цінне майно: коштовності, антикваріат, автомобіль, житло, його можна закласти, і отримати необхідну суму грошей. Що цінніший заставу, тим на більшу суму кредиту може розраховувати клієнт. Але, і тут треба розуміти всі ризики, оскільки, якщо заставний кредит не буде повернутий вчасно, застава буде проданий. Якщо в якості застави виступають коштовності, це ще півбіди, але, якщо заставою є квартира або будинок, в якому проживає позичальник, він може залишитися без даху над головою.

Кредит на картку Приватбанку Кредит онлайн без дзвінків Кредит на 6 місяців Кредит на 12 місяців Кредит без контактних осіб Кредит без ІПН Кредит з автоматичним рішенням Кредит на картку Ощадбанку Кредит на картку Монобанку Мікропозика на карту Кредит по телефону 1000 грн в кредит 2000 грн в кредит 3000 грн в кредит 4000 грн в кредит 5000 грн в кредит 10000 грн в кредит 15000 грн в кредит Кредит за 15 хвилин Кредит за 1 годину Кредит з простроченням Перекредитування з простроченням Міні кредит Кредит під заставу нерухомості Кредит під заставу авто Промокод від "Традиція" Кредит за 5 хвилин Кредит без перевірки історії Кредит по смс Що якщо не платити? Не дають кредит Кредит пенсіонерам Кредит без фото паспорту Бистрозайм Моментальний кредит Кредит на картку Альфабанку Кредит на картку ПУМБ Додатки з кредитами Кредит без прописки Кредит без працевлаштування Кредит до зарплати Терміновий кредит Гроші в борг Кредит цілодобово Без відсотків Погана кредитна исторія
Задати питання
Скасування
Сума позики, грн:
Термін позики, днів:
Разом, грн:
Сума позики:
Cтрок, календарні дні:
Кількість платежів:
1
Дата сплати:
Проценти, грн:
Комісії (послуги), грн:
Сума платежу, грн:
Реальна річна процентна ставка, %:
Загальні витрати, грн:
Загальна вартість (сума платежу), грн:
Повернути до:
04.08.2024