Сума позики, грн:
Термін позики, днів:
Разом, грн:
Сума позики:
Cтрок, календарні дні:
Кількість платежів:
1
Дата сплати:
Проценти, грн:
Комісії (послуги), грн:
Сума платежу, грн:
Реальна річна процентна ставка, %:
Загальні витрати, грн:
Загальна вартість (сума платежу), грн:
Повернути до:
04.08.2024

Кредит онлайн на карту Альфабанка

До початку десятих років банківські установи безроздільно панували на ринку кредитування. Але, ситуація різко змінилася після того, як на арену вийшли перші мікрофінансові організації, що почали кредитувати населення на дуже лояльних умовах. Послуга короткострокового мікрокредитування виявилася настільки затребуваною, що за короткий проміжок часу кількість кредитів, що видаються МФО, значно перевищила кількість банківських кредитів.

В даний час на ринку мікрокредитування працюють більше сотні різних МФО, але і банківський сектор не збирається залишатися в стороні. В останні роки багато класичні банки стали працювати з кредитами, які за своїми параметрами максимально наближені до мікрокредитів МФО. Такі кредити можна оформляти в режимі онлайн і з мінімальним пакетом документів. Більш того, класичні банки згодні кредитувати на більш вигідних умовах - під більш низький відсоток, на більш тривалий термін і на більш високі суми. Тому, найближчим часом не можна виключати варіант, при якому банки знову перехоплять ініціативу у МФО в плані кредитування простого населення на вигідних умовах.

Кредит на карту Альфабанка

Альфа банк входить у величезний холдинг АВНН, і по своїй величині активів є одним з лідерів українського кредитно-фінансового сектора. Клієнти Альфа банку можуть оформити кілька видів кредиту: споживчий, кредит онлайн на карту Альфабанка, готівковий кредит.

При бажанні клієнт може застрахувати свій кредит, але це не обов'язкова умова. Альфа-банк кредит можна оформити на суму до півмільйона грн. Деякі кредити оформляються під процентну ставку в 0,1%. Погашати взятий кредит можна частинами, можна достроково, ніяких штрафних санкцій за дострокове погашення кредиту немає, відсотки нараховуються тільки на час, що залишився тіло кредиту.

Для отримання кредиту в Альфа банку необхідно мати український паспорт, ідентифікаційний код, довідку про заробітну плату за останні 6 місяців, в разі оформлення кредиту на суму від 50 тисяч гривень.

Переваги кредиту в Альфа банку

По-перше, це зручно. Рішення щодо видачі кредиту приймається оперативно, незалежно від часу доби і дня тижня. По-друге, це комфортно, кредит можна оформити без відвідування банку, договір доставляється кур'єрською службою. По-третє, це доступно, документи оформляються без першого внеску, відсутні приховані комісії, страхування за бажанням клієнта. По-четверте, це вигідно, клієнт може включити в кредит витрати на доставку товару, сервісне обслуговування та ін.

Для того, щоб оформити кредит онлайн в Альфабанк, необхідно створити на сайті компанії онлайн заявку, яка буде розглянута в найкоротші терміни, після чого клієнт буде сповіщений про результати розгляду. У разі прийняття позитивного рішення, кур'єрська служба банку доставить на підписання оригінал договору кредитування, після чого покупка буде оплачена, і кур'єрська служба товарної організації доставить її за адресою проживання клієнта.

Кредит на картку Приватбанку Кредит онлайн без дзвінків Кредит на 6 місяців Кредит на 12 місяців Кредит без контактних осіб Кредит без ІПН Кредит з автоматичним рішенням Кредит на картку Ощадбанку Кредит на картку Монобанку Мікропозика на карту Кредит по телефону 1000 грн в кредит 2000 грн в кредит 3000 грн в кредит 4000 грн в кредит 5000 грн в кредит 10000 грн в кредит 15000 грн в кредит Кредит за 15 хвилин Кредит за 1 годину Кредит з простроченням Перекредитування з простроченням Міні кредит Кредит під заставу нерухомості Кредит під заставу авто Промокод від "Традиція" Кредит за 5 хвилин Кредит без перевірки історії Кредит по смс Що якщо не платити? Не дають кредит Кредит пенсіонерам Кредит без фото паспорту Бистрозайм Кредит на погашення мікропозик Моментальний кредит Кредит на картку ПУМБ Додатки з кредитами Кредит без прописки Кредит без працевлаштування Кредит до зарплати Терміновий кредит Гроші в борг Кредит цілодобово Без відсотків Погана кредитна исторія
Задати питання
Скасування
Сума позики, грн:
Термін позики, днів:
Разом, грн:
Сума позики:
Cтрок, календарні дні:
Кількість платежів:
1
Дата сплати:
Проценти, грн:
Комісії (послуги), грн:
Сума платежу, грн:
Реальна річна процентна ставка, %:
Загальні витрати, грн:
Загальна вартість (сума платежу), грн:
Повернути до:
04.08.2024