Сума позики, грн:
Термін позики, днів:
Разом, грн:
Сума позики:
Cтрок, календарні дні:
Кількість платежів:
1
Дата сплати:
Проценти, грн:
Комісії (послуги), грн:
Сума платежу, грн:
Реальна річна процентна ставка, %:
Загальні витрати, грн:
Загальна вартість (сума платежу), грн:
Повернути до:
12.06.2024

Робочий промокод від кредитної компанії "Традиція"

В даний час на українському кредитно-фінансовому ринку працюють більше сотні різних компаній. В умовах жорсткої конкуренції компанії намагаються тим чи іншим способом привернути клієнта. Щомісяця з'являються нові організації, які надають унікальні умови для своїх клієнтів, вигідно відрізняються від конкурентів.

МФО Традиція

Мікрофінансових організація «Традиція» вийшла на український ринок мікрокредитування зовсім недавно, але вже здобула велику популярність. Причина такого швидкого зростання популярності компанії полягає в тому, що «Традиція» кредитує своїх клієнтів на суми і терміни набагато більші, ніж у конкурентів.

На сайті МФО Традиція можна вибрати один з трьох стандартних тарифних планів:

  • Легкий - кредитування на термін до півтора місяців на суму від 8 до 20 тисяч грн під 0,01%.

  • Стійкий - кредитування на термін до півтора місяців на суму від 10 до 30 тисяч грн під 1,4%.

  • Кращий - кредитування на термін до двох місяців на суму від 10 до 50 тисяч грн під 1,1%.

Таким чином, в МФО Традиція можна оформити онлайн кредит на тих же умовах, що і в багатьох інших МФО (при наявності паспорта та ідентифікаційного коду), але при цьому клієнт отримує велику суму і на більший період, під адекватні відсотки.

Як оформити кредит в МФО Традиція

Ще більш привабливим стає кредитування в МФО «Традиція», якщо клієнт під час оформлення заявки на кредит, використовує промокод, який дає ряд істотних привілеїв. Використання промокодом при кредитуванні в МФО є досить рідкісним явищем, і нехтувати такою можливістю не варто.

Для оформлення онлайн кредиту в МФО Традиція клієнт повинен пройти стандартну процедуру реєстрації на сайті компанії, вказавши достовірні персональні дані. По завершенню реєстрації клієнт повинен прив'язати свою банківську карту до свого персонального кабінету на сайті компанії і подати заявку на отримання кредиту, яка буде розглянута в будь-який час протягом 9 хвилин.

У разі схвалення поданої заявки позичальник підписує електронний кредитний договір і отримує суму кредиту на свою банківську карту.

Кредит на картку Приватбанку Кредит онлайн без дзвінків Кредит на 6 місяців Кредит на 12 місяців Кредит без контактних осіб Кредит без ІПН Кредит з автоматичним рішенням Кредит на картку Ощадбанку Кредит на картку Монобанку Мікропозика на карту Кредит по телефону 1000 грн в кредит 2000 грн в кредит 3000 грн в кредит 4000 грн в кредит 5000 грн в кредит 10000 грн в кредит 15000 грн в кредит Кредит за 15 хвилин Кредит за 1 годину Кредит з простроченням Перекредитування з простроченням Міні кредит Кредит під заставу нерухомості Кредит під заставу авто Кредит за 5 хвилин Кредит без перевірки історії Кредит по смс Що якщо не платити? Не дають кредит Кредит пенсіонерам Кредит без фото паспорту Бистрозайм Кредит на погашення мікропозик Моментальний кредит Кредит на картку Альфабанку Кредит на картку ПУМБ Додатки з кредитами Кредит без прописки Кредит без працевлаштування Кредит до зарплати Терміновий кредит Гроші в борг Кредит цілодобово Без відсотків Погана кредитна исторія
Задати питання
Скасування
Сума позики, грн:
Термін позики, днів:
Разом, грн:
Сума позики:
Cтрок, календарні дні:
Кількість платежів:
1
Дата сплати:
Проценти, грн:
Комісії (послуги), грн:
Сума платежу, грн:
Реальна річна процентна ставка, %:
Загальні витрати, грн:
Загальна вартість (сума платежу), грн:
Повернути до:
12.06.2024