Сума позики, грн:
Термін позики, днів:
Разом, грн:
Сума позики:
Cтрок, календарні дні:
Кількість платежів:
1
Дата сплати:
Проценти, грн:
Комісії (послуги), грн:
Сума платежу, грн:
Реальна річна процентна ставка, %:
Загальні витрати, грн:
Загальна вартість (сума платежу), грн:
Повернути до:
04.08.2024

Кредит онлайн з поганою кредитною історією

Оформлення кредиту у банку - це тривалий процес, який вимагає безлічі документів та відповідність суворим вимогам. Одна з цих вимог – чиста кредитна історія. Це означає, що якщо раніше хоча б по одному кредиту були прострочення, є невиплачені позики або штрафи, то велика ймовірність того, що новий кредит позичальнику не дадуть.

Взяти кредит із поганою кредитною історією можна у мікрофінансових організаціях, де позики видаються з мінімальними вимогами та на більш вигідних умовах. Тут вище відсоток за кредитом, але можно не показувати документи про працевлаштування, зарплаті, шукати поручителів чи надавати заставне майно. При відмові у банку, завжди можна звернутися до МФО.

Що таке кредитна історія та як її дізнатися?

Кредитна історія представляє собою інформацію про позичальника, в якій вказані всі кредитні операції цієї людини. Сюди входять кількість кредитів, суми, терміни повернення, наявність чи відсутність прострочок за кредитами. На основі цієї інформації банки вирішують, чи варто давати нову позику клієнту, або ж він є неблагонадійним, тому краще відмовити.

В Україні працює кілька сервісів кредитних історій, але найпопулярнішим та найефективнішим є Українське бюро кредитних історій (УБКІ). Більшість банків та МФО щомісяця надсилають сюди дані про позичальника, тому звідти можна взяти повні дані кредитної історії за весь час. Компанії мають право подавати інформацію до бюро, тому що при підписанні кредитного договору, позичальник дає на це дозвіл.

Найчастіше позичальник починає цікавитися кредитною історією, якщо отримує відмову за новою позикою або при необхідності оформити великий кредит. Щоб дізнатися про кредитну історію, потрібно подати запит до бюро історій. При цьому треба розуміти, що не факт, що ваша історія є в кожному бюро - її може там не виявитися, тому що деякі банки не подають інформацію у всі бюро, інші відправляють її тільки в одне. Також у бюро немає історій позичальників до 2009 року, бо раніше такого закону не було.

В УБКІ на поштову адресу необхідно надіслати лист із запитом, і протягом двох днів бюро надішле на вашу адресу результати. Кредитну історію може так запитувати лише сам позичальник, тому що потрібно вказати всі дані (паспорт, прописку та адресу проживання, іншу інформацію).

Чи можна взяти кредит з поганою кредитною історією?

Кредитна історія має вирішальне значення при оформленні нової позики, розстрочки, кредитного ліміту чи іншої фінансової операції із кредитами. Поганою історією у розумінні банків є кілька відкритих кредитів одночасно, тривалі та часті прострочення щодо погашення попередніх позик, заборгованості, які не закрили. Іноді банки можуть "перестрахуватися" і видати такого позичальнику гроші під вищі відсотки або з першим великим внеском.

Багато позичальників вважають, що якщо раніше вони взагалі не брали кредити, то історія буде ідеальною. Насправді, це не так. Хороша кредитна історія – це своєчасні виплати по кожному кредиту, активне користування кредитними картками чи лімітом. Такий позичальник вважається найкращим.

Кредит із поганою кредитною історією оформити кредит важко, але можна. Найкращим варіантом буде виправити історію. Хоча прострочення за попередніми позиками закрити не вдасться, але можна виправити нову історію. Для цього є спеціальні компанії, які надають такі послуги, але це можна зробити і самостійно. Потрібно взяти кредит у МФО, наприклад, та вчасно повертати гроші. І повторити так кілька разів, щоб не було заборгованостей. Також можна оформити кредитний ліміт чи розстрочку. Це покаже банку, що останнім часом позичальник не має проблем із поверненням.

Де взяти гроші з поганою кредитною історією терміново?

Банки швидше за все відмовляють у кредиті на карту з поганою кредитною історією. Але завжди можна користуватися послугами МФО. Такі компанії надають кредити на більш лояльних умовах і найчастіше там відбувається оформлення позики в автоматичному режимі.

У чому відмінність МФО від банків?

  1. Можна отримати кредит онлайн з поганою кредитною історією без офіційного працевлаштування або високої заробітної плати.
  2. Відсотки за новою позикою вищі, ніж у банку, за рахунок чого і покривається сумнівна "репутація" позичальника.
  3. Головні вимоги - наявність паспорта України та ІПН, наявність картки в будь-якому банку, на рахунок якої і надійде кредит, а також номер телефону та електронна пошта.
  4. Гроші видаються як студентам, так і пенсіонерам чи безробітним.

Щоб отримати кредит без відмови з поганою кредитною історією, треба вибрати компанію, яка пропонує відповідні вам умови (суму позики, період і відсоткову ставку), і на сайті взяти позику.

Де взяти гроші, якщо банки та МФО відмовляють?

Є кілька варіантів того, як взяти позику з поганою кредитною історією. Найвигідніший буде звернеться до МФО, але якщо і там відмовили, то можна скористатися іншими методами:

  • Кредитний ліміт чи кредитна картка. Зазвичай її оформити набагато простіше, ніж просити повноцінну позику, але сума тут буде значно меншою.
  • Позики під заставу майна чи поручителями. Тоді кредитна організація матиме гарантію того, що гроші повернуть.
  • Ломбарди. Тут також необхідно надати заставу – підійдуть як ювелірні прикраси, так і побутова техніка.
  • Приватні позики. Не найвигідніший варіант, але якщо відмовляють скрізь, а гроші потрібні терміново, потрібно підписати договір і заздалегідь описати всі особливості повернення боргу.

Дуже не рекомендовано звертатися до кредитних донорів (людині, яка оформить позику на себе), або брокерам, які допоможуть отримати позику. У першому випадку така угода є чистим шахрайством, а в іншому - доведеться заплатити посереднику, але навіть тоді не буде гарантії оформлення кредиту.

У МФО з поганою кредитною історією можна звернутися навіть зараз, але головне дати гарантію того, що гроші буде повернено. Крім того, під час оформлення через сайт кредитну історію не перевіряють.

Кредит з поганою КІ отримати складно, але можливо, якщо докласти достатньо зусиль і звернеться до організацій, які ігнорують цей фактор. Можна також виправити історію. Рекомендовано заздалегідь дізнатися про стан кредитної історії, якщо плануєте отримати велику суму.

Кредит на картку Приватбанку Кредит онлайн без дзвінків Кредит на 6 місяців Кредит на 12 місяців Кредит без контактних осіб Кредит без ІПН Кредит з автоматичним рішенням Кредит на картку Ощадбанку Кредит на картку Монобанку Мікропозика на карту Кредит по телефону 1000 грн в кредит 2000 грн в кредит 3000 грн в кредит 4000 грн в кредит 5000 грн в кредит 10000 грн в кредит 15000 грн в кредит Кредит за 15 хвилин Кредит за 1 годину Кредит з простроченням Перекредитування з простроченням Міні кредит Кредит під заставу нерухомості Кредит під заставу авто Промокод від "Традиція" Кредит за 5 хвилин Кредит без перевірки історії Кредит по смс Що якщо не платити? Не дають кредит Кредит пенсіонерам Кредит без фото паспорту Бистрозайм Кредит на погашення мікропозик Моментальний кредит Кредит на картку Альфабанку Кредит на картку ПУМБ Додатки з кредитами Кредит без прописки Кредит без працевлаштування Кредит до зарплати Терміновий кредит Гроші в борг Кредит цілодобово Без відсотків
Задати питання
Скасування
Сума позики, грн:
Термін позики, днів:
Разом, грн:
Сума позики:
Cтрок, календарні дні:
Кількість платежів:
1
Дата сплати:
Проценти, грн:
Комісії (послуги), грн:
Сума платежу, грн:
Реальна річна процентна ставка, %:
Загальні витрати, грн:
Загальна вартість (сума платежу), грн:
Повернути до:
04.08.2024