Сума позики, грн:
Термін позики, днів:
Разом, грн:
Сума позики:
Cтрок, календарні дні:
Кількість платежів:
1
Дата сплати:
Проценти, грн:
Комісії (послуги), грн:
Сума платежу, грн:
Реальна річна процентна ставка, %:
Загальні витрати, грн:
Загальна вартість (сума платежу), грн:
Повернути до:
10.07.2024

Кредит пенсіонерам

Пенсіонери є дуже вразливою соціальною групою, оскільки цілком залежать від держави, яке платить їм пенсію. Звичайно, в тому випадку, якщо пенсіонер відносно здоровий, бадьорий, має роботу, він більш надійно стоїть «на ногах», однак, відсоток таких щасливчиків невисокий. Основна частина українських пенсіонерів живуть на свою пенсію, невелика частина має «подушку» у вигляді раніше накопичених коштів, комусь допомагають діти.

Складна фінансова ситуація в світі, нестабільна фінансова обстановка, що вибухнула пандемія коронавируса COVID-19 ще більш ускладнили і без того непросте становище пересічних українських пенсіонерів які змушені виживати не 2-3 тисячі гривень своєї пенсії. Таких в країні налічується кілька мільйонів, велика частина з яких мають різного ступеня занедбаності хронічні захворювання, що вимагають постійного медикаментозного лікування.

Зі сказаного зрозуміло, наскільки непросто виживати в складних умовах сучасності простим пенсіонерам, які постійно відчувають брак в грошових коштах. Іноді ситуація складається так, що без сторонньої фінансової допомоги не обійтися. Пенсіонерам досить складно знайти десь додаткові джерела фінансування, а в банківському кредиті їм може бути відмовлено з вікової причини.

Кредитування в МФО

Реальною альтернативою банківським кредитам для пенсіонерів є кредитування в мікрофінансових організаціях, які кредитують своїх клієнтів без справки о доходах і великих вікових обмежень. У деяких МФО кредитуватися можуть особи віком до 90 років.

Оформити кредит в МФО можна, як в відділенні МФО, так і на сайті організації. Другий спосіб більш зручний, оскільки дозволяє отримати кредит протягом 1 години в будь-який час доби, але далеко не кожен пенсіонер має доступ до Інтернету, а багато хто просто не вміють ним користуватися. Тому, найкращим варіантом в такому випадку буде відвідування найближчого відділення МФО, в якому співробітники допоможуть оформити всі необхідні документи, а сам кредит можливо буде отримати готівкою.

Кредит на картку Приватбанку Кредит онлайн без дзвінків Кредит на 6 місяців Кредит на 12 місяців Кредит без контактних осіб Кредит без ІПН Кредит з автоматичним рішенням Кредит на картку Ощадбанку Кредит на картку Монобанку Мікропозика на карту Кредит по телефону 1000 грн в кредит 2000 грн в кредит 3000 грн в кредит 4000 грн в кредит 5000 грн в кредит 10000 грн в кредит 15000 грн в кредит Кредит за 15 хвилин Кредит за 1 годину Кредит з простроченням Перекредитування з простроченням Міні кредит Кредит під заставу нерухомості Кредит під заставу авто Промокод від "Традиція" Кредит за 5 хвилин Кредит без перевірки історії Кредит по смс Що якщо не платити? Не дають кредит Кредит без фото паспорту Бистрозайм Кредит на погашення мікропозик Моментальний кредит Кредит на картку Альфабанку Кредит на картку ПУМБ Додатки з кредитами Кредит без прописки Кредит без працевлаштування Кредит до зарплати Терміновий кредит Гроші в борг Кредит цілодобово Без відсотків Погана кредитна исторія
Задати питання
Скасування
Сума позики, грн:
Термін позики, днів:
Разом, грн:
Сума позики:
Cтрок, календарні дні:
Кількість платежів:
1
Дата сплати:
Проценти, грн:
Комісії (послуги), грн:
Сума платежу, грн:
Реальна річна процентна ставка, %:
Загальні витрати, грн:
Загальна вартість (сума платежу), грн:
Повернути до:
10.07.2024