Сума позики, грн:
Термін позики, днів:
Разом, грн:
Сума позики:
Cтрок, календарні дні:
Кількість платежів:
1
Дата сплати:
Проценти, грн:
Комісії (послуги), грн:
Сума платежу, грн:
Реальна річна процентна ставка, %:
Загальні витрати, грн:
Загальна вартість (сума платежу), грн:
Повернути до:
27.04.2024

Кредит за 15 хвилин

Завдяки сучасній системі кредитування, кожна людина має можливість отримати кредит при необхідності. Зазвичай все насамперед звертаються в банк, але треба розуміти, що там далеко не всім видають кредит - в банках суворі вимоги до позичальників, потрібно зібрати повний пакет документів (зокрема, довідку про доходи та офіційному працевлаштуванні), мати поручителів і запорука ...

Набагато зручніше буде взяти кредит в МФО або кредитному сервісі Традиція. Тут вигідні умови видачі позики і можна оформити кредит за 15 хвилин.

У чому переваги і вигоди кредиту від МФО?

Мікрофінансові організації вигідно відрізняються від інших установ, які видають кредити, тому і користуються таким попитом. Серед основних плюсів можна відзначити:

  • Мінімум документів. Саме основне перевага кредитного сервісу в тому, що тут не потрібно відповідати сотні правил, щоб отримати позику. Для цього достатньо два документа - паспорт та ІПН. Кредити видаються без довідки про доходи і без офіційного працевлаштування, не потрібно мати місце роботи, заставне майно або поручителів.

  • Кредит за п'ятнадцять хвилин. Щоб отримати кредит, необхідно подати заявку на сайті і вже через нефсколько хвилин на вашу карту прийде потрібна сума. Більшість заявок перевіряються автоматично і без участі менеджера, тому додаткових питань зазвичай не виникає.

  • Оформлення та виплата онлайн. Вся процедура подачі заявки і повернення суми виконується в режимі онлайн. Не потрібно йти в відділення або офіс компанії, контактувати з менеджерами або відсилати документи. Те ж стосується і виплат - повертати все можна через особистий кабінет на сайті, в касі банку або терміналі.

  • Мінімальні вимоги до позичальника. Досить, щоб вам було 18 років і мати основні документи громадянина України, на підставі чого і видаються кредити. Крім того, не важлива також кредитна історія, тому що її не перевіряють перед видачею кредиту.

Це і пояснює таку популярність мікрофінансових організацій. Варто відзначити, що тут відсоток вище, ніж в банках, але це компенсується плюсами і особливостями кредитного фірми.

Щоб оформити онлайн кредит за 15 хвилин, можна скористатися послугами кредитного сервісу Традиція. Ми пропонуємо вигідні умови і доступні відсотки для кожного позичальника.

Кредит на картку Приватбанку Кредит онлайн без дзвінків Кредит на 6 місяців Кредит на 12 місяців Кредит без контактних осіб Кредит без ІПН Кредит з автоматичним рішенням Кредит на картку Ощадбанку Кредит на картку Монобанку Мікропозика на карту Кредит по телефону 1000 грн в кредит 2000 грн в кредит 3000 грн в кредит 4000 грн в кредит 5000 грн в кредит 10000 грн в кредит 15000 грн в кредит Кредит за 1 годину Кредит з простроченням Перекредитування з простроченням Міні кредит Кредит під заставу нерухомості Кредит під заставу авто Промокод від "Традиція" Кредит за 5 хвилин Кредит без перевірки історії Кредит по смс Що якщо не платити? Не дають кредит Кредит пенсіонерам Кредит без фото паспорту Бистрозайм Кредит на погашення мікропозик Моментальний кредит Кредит на картку Альфабанку Кредит на картку ПУМБ Додатки з кредитами Кредит без прописки Кредит без працевлаштування Кредит до зарплати Терміновий кредит Гроші в борг Кредит цілодобово Без відсотків Погана кредитна исторія
Задати питання
Скасування
Сума позики, грн:
Термін позики, днів:
Разом, грн:
Сума позики:
Cтрок, календарні дні:
Кількість платежів:
1
Дата сплати:
Проценти, грн:
Комісії (послуги), грн:
Сума платежу, грн:
Реальна річна процентна ставка, %:
Загальні витрати, грн:
Загальна вартість (сума платежу), грн:
Повернути до:
27.04.2024