Сума позики, грн:
Термін позики, днів:
Разом, грн:
Сума позики:
Cтрок, календарні дні:
Кількість платежів:
1
Дата сплати:
Проценти, грн:
Комісії (послуги), грн:
Сума платежу, грн:
Реальна річна процентна ставка, %:
Загальні витрати, грн:
Загальна вартість (сума платежу), грн:
Повернути до:
10.07.2024

Кредит через мобільний додаток

Життя людства на стику двох тисячоліть після Різдва Христового змінилася кардинальним чином завдяки двом речам: Інтернету і мобільного зв'язку. В кінці першого тисячоліття з'явився Інтернет, який моментально розширив можливості комунікації людей, надавши можливості, про які багато хто навіть не підозрювали. А всього через кілька років, на початку другого тисячоліття рівень розвитку технологій досяг такої висоти, що дозволив істотно знизити вартість мобільних гаджетів і зв'язку, розширивши зону покриття мобільної мережі на всі великі і не дуже населені пункти.

Сучасна людина, маючи в кишені смартфон, може отримувати інформацію і виробляти якісь дії в мережі онлайн з будь-якої точки, де є мобільний зв'язок. З цієї причини багато сервісів в мережі Інтернет не лише розробили мобільні версії сайтів, але і мобільні додатки, які надають більш комфортні умови роботи для клієнта.

Мікрофінансові організації (МФО), що вийшли на ринок кредитно-фінансових послуг в десятих роках століття, швидко зайняли вільну нішу короткострокових мікрокредитів. В кінці десятого років багато МФО почали розробку мобільних додатків, і зараз всі провідні українські МФО пропонують своїм клієнтам зручний інструмент роботи з сервісом.

У яких МФО є додаток

Додатки, щоб оформити кредит є практично у всіх популярних українських МФО, які працюють не перший рік на ринку мікрокредитування.

МФО Сслоан представила свій мобільний додаток в кінці 2020 року, яке розроблено під Андроїд і iOS. Додаток дозволяє істотно заощадити час на оформлення кредиту. Згідно з інформацією, опублікованою на офіційному сайті організації, середній час оформлення кредиту в ССлоан через мобільний додаток становить 3,2 хвилини.

Сервіс MyCredit розробив додаток для Андроїд, яке можна завантажити в PlayMarket. Додаток призначений для роботи під версією Андроїд, починаючи з 4.0 і вище.

Компанія Манівео запустила свій додаток для Андроїд однією з перших, а в кінці 2018 року побачила оновлена ​​версії і версія для iOS, яку можна завантажити з AppStore.

Мобільний  кредит

Додатки, щоб оформити кредит, працюють набагато швидше, ніж сайт організації, оскільки обмінюються інформацією з сервером компанії безпосередньо, без використання браузера. Мобільний додаток для позик, встановлене на смартфон, споживає менше енергії, і економить трафік, що також важливо при тривалій роботі без можливості підзарядки батареї.

Кредит через додаток оформляється точно так же, як і на сайті МФО. Клієнт повинен пройти реєстрацію, вказавши достовірні персональні дані, після чого прив'язати в особистому кабінеті свою банківську карту з подальшою її верифікацією. Виконавши обов'язкові умови, позичальник подає заявку на отримання кредиту, в якій вказує терміни кредитування і необхідну суму. У разі, якщо кредит буде схвалений, позичальникові залишається підписати кредитний договір і отримати гроші на свою банківську карту.

Кредит на картку Приватбанку Кредит онлайн без дзвінків Кредит на 6 місяців Кредит на 12 місяців Кредит без контактних осіб Кредит без ІПН Кредит з автоматичним рішенням Кредит на картку Ощадбанку Кредит на картку Монобанку Мікропозика на карту Кредит по телефону 1000 грн в кредит 2000 грн в кредит 3000 грн в кредит 4000 грн в кредит 5000 грн в кредит 10000 грн в кредит 15000 грн в кредит Кредит за 15 хвилин Кредит за 1 годину Кредит з простроченням Перекредитування з простроченням Міні кредит Кредит під заставу нерухомості Кредит під заставу авто Промокод від "Традиція" Кредит за 5 хвилин Кредит без перевірки історії Кредит по смс Що якщо не платити? Не дають кредит Кредит пенсіонерам Кредит без фото паспорту Бистрозайм Кредит на погашення мікропозик Моментальний кредит Кредит на картку Альфабанку Кредит на картку ПУМБ Кредит без прописки Кредит без працевлаштування Кредит до зарплати Терміновий кредит Гроші в борг Кредит цілодобово Без відсотків Погана кредитна исторія
Задати питання
Скасування
Сума позики, грн:
Термін позики, днів:
Разом, грн:
Сума позики:
Cтрок, календарні дні:
Кількість платежів:
1
Дата сплати:
Проценти, грн:
Комісії (послуги), грн:
Сума платежу, грн:
Реальна річна процентна ставка, %:
Загальні витрати, грн:
Загальна вартість (сума платежу), грн:
Повернути до:
10.07.2024