Сума позики, грн:
Термін позики, днів:
Разом, грн:
Сума позики:
Cтрок, календарні дні:
Кількість платежів:
1
Дата сплати:
Проценти, грн:
Комісії (послуги), грн:
Сума платежу, грн:
Реальна річна процентна ставка, %:
Загальні витрати, грн:
Загальна вартість (сума платежу), грн:
Повернути до:
04.08.2024

Кредит онлайн за 60 секунд по SMS запиту

Розвиток Інтернету кардинально змінило життя людства раз і назавжди, симбіоз Інтернету і мобільного зв'язку надав унікальні можливості, про які не могли навіть підозрювати найсміливіші письменники-фантасти двадцятого століття. Однією з таких можливостей стала можливість отримання кредиту з будь-якої точки, де тільки є доступ до мережі Інтернет, іноді для цього достатньо відправити просту СМС-ку.

Що таке SMS кредит

СМС кредит зараховується на карту клієнта після того, як він відправить СМС-повідомлення на певний номер, в якому вкаже суму кредиту, термін кредитування і номер своєї банківської картки. Аналогічні СМС, наприклад, використовуються в деяких мережах мобільних операторів, коли один абонент бажає перевести частину грошей, що знаходяться на його рахунку, іншому абоненту цієї ж мережі. Все дуже просто і зручно. Клієнт відправляє СМС-повідомлення певного формату, у відповідь на його мобільний телефон приходить СМС з кодом підтвердження, який він повинен набрати, після чого фінансова транзакція завершується.

Треба сказати, що подібну послугу надають одиниці кредитно-фінансових організацій. Наприклад, позика на карту через СМС-банкінг можна отримати в ГлобалКредіт, але тільки при одному певному обов'язкової умови. Такий вид кредитування доступний тільки зареєстрованим раніше клієнтам ГлобалКредіт, які раніше вже кредитувалися в цій організації і погасили перший кредит.

Щоб отримати СМС-кредит в ГлобалКредіт, клієнту достатньо відправити на номер 717 СМС-повідомленні, в якому той повинен вказати суму кредиту, термін кредиту, № банківської картки (16 цифр без пробілів). Дані необхідно розділяти зірочкою і вводити без пробілів. У разі, якщо клієнт знаходиться за кордоном, СМС-повідомлення необхідно відправити на № +38 (097) 097 88 88.Гроші зараховуються після того, як клієнт підтвердить фінансову транзакцію, відіславши чотиризначних код, який прийде йому на телефон.

Таким чином, можна констатувати той факт, що МФО надають дуже зручний і оперативний інструмент кредитування, якого немає в інших кредитно-фінансових організаціях.

Кредит на картку Приватбанку Кредит онлайн без дзвінків Кредит на 6 місяців Кредит на 12 місяців Кредит без контактних осіб Кредит без ІПН Кредит з автоматичним рішенням Кредит на картку Ощадбанку Кредит на картку Монобанку Мікропозика на карту Кредит по телефону 1000 грн в кредит 2000 грн в кредит 3000 грн в кредит 4000 грн в кредит 5000 грн в кредит 10000 грн в кредит 15000 грн в кредит Кредит за 15 хвилин Кредит за 1 годину Кредит з простроченням Перекредитування з простроченням Міні кредит Кредит під заставу нерухомості Кредит під заставу авто Промокод від "Традиція" Кредит за 5 хвилин Кредит без перевірки історії Що якщо не платити? Не дають кредит Кредит пенсіонерам Кредит без фото паспорту Бистрозайм Кредит на погашення мікропозик Моментальний кредит Кредит на картку Альфабанку Кредит на картку ПУМБ Додатки з кредитами Кредит без прописки Кредит без працевлаштування Кредит до зарплати Терміновий кредит Гроші в борг Кредит цілодобово Без відсотків Погана кредитна исторія
Задати питання
Скасування
Сума позики, грн:
Термін позики, днів:
Разом, грн:
Сума позики:
Cтрок, календарні дні:
Кількість платежів:
1
Дата сплати:
Проценти, грн:
Комісії (послуги), грн:
Сума платежу, грн:
Реальна річна процентна ставка, %:
Загальні витрати, грн:
Загальна вартість (сума платежу), грн:
Повернути до:
04.08.2024