Сума позики, грн:
Термін позики, днів:
Разом, грн:
Сума позики:
Cтрок, календарні дні:
Кількість платежів:
1
Дата сплати:
Проценти, грн:
Комісії (послуги), грн:
Сума платежу, грн:
Реальна річна процентна ставка, %:
Загальні витрати, грн:
Загальна вартість (сума платежу), грн:
Повернути до:
12.06.2024

Кредит під заставу нерухомості

У кредитно-фінансовому секторі існує кілька різновидів кредитів, кожен з яких переслідує ті чи інші цілі. Наприклад, найпростіший споживчий кредит можна отримати, надавши мінімальний пакет документів, однак, розмір такого кредиту буде невеликою. У тому випадку, якщо позичальникові потрібен великий кредит, найпростіше його отримати під заставу чогось. Найчастіше в ролі застави виступає нерухомість, яка має високу ціну, а, значить, і розмір кредиту може бути великим.

В якому місці імовірніше отримати кредит?

Кредит під заставу нерухомості можна отримати в багатьох банках. Позичальникові треба вивчити найбільш привабливі для нього пропозиції і вибрати оптимальний варіант. Умови кредитування можуть істотно відрізнятися в різних кредитно-фінансових установах. Наприклад, один банк може видати кредит під заставу будинку позичальнику, вік якого лежить в діапазоні 20-70 років, а інший - 25-65 років.

Однозначно заставний кредит можна оформити ні в МФО, ні в ломбарді. У першому випадку це неможливо, оскільки мікрофінансові організації спеціалізуються на видачі тільки короткострокових мікрокредитів, а у випадку з ломбардом це заборонено законодавчо.

Які документи потрібні для отримання кредиту під заставу нерухомості?

Конкретний перелік документів може бути різним, але, як правило, банки вимагають наступне:

  • Цивільний паспорт позичальника.

  • Довідку про присвоєння ідентифікаційного коду.

  • Свідоцтво про шлюб, якщо позичальник одружений (заміжня).

  • Свідоцтво про розлучення, якщо позичальник перебуває в розлученні.

  • Довідку про доходи за останні 6-12 місяців.

  • Заставні документи.

Чи можна взяти кредит під заставу будинку?

Не має значення вид нерухомості. Це може бути будинок, дача, квартира. Головна умова - позичальник повинен бути власником нерухомості, а сама нерухомість не повинна бути вже в заставі або на неї не повинен бути накладений арешт, вона не повинна фігурувати в судових позовах і ін. Велике значення має кількість осіб, які мають права на заставну нерухомість. Ідеальний варіант, якщо позичальник є єдиним законним власником. В такому випадку можна розраховувати на велику суму кредиту.

Чи можна взяти кредит під заставу нерухомості з поганою кредитною історією?

Оформляючи кредит в банку (неважливо який), адміністрація кредитно-фінансової установи в обов'язковому порядку запросить кредитну історію позичальника. У разі, якщо вона буде поганий, в заставі клієнту буде відмовлено, але, можуть бути і варіанти. Наприклад, якщо клієнт допускав незначні прострочення за попередніми кредитами або термін давності таких прострочень становить понад 10 років, банк може не брати до уваги подібні «невинні пустощі» клієнта.

Однак, якщо кредитна історія позичальника містить відомості про стягнення попередніх кредитів через суд, в цьому випадку банк утримається мати справу з таким клієнтом. Як компромісний варіант потенційно проблемного клієнта банк може запропонувати кредитування на індивідуальних умовах, які відрізняються в гіршу сторону (менша сума кредиту, більш висока процентна ставка або маленький термін кредитування).

Але, оскільки заставний кредит передбачає ту обставину, що в разі несплати кредиту у позичальника буде конфісковано і продано заставне майно, кредитна історія при заставному кредиті не має великого значення.

Кредит на картку Приватбанку Кредит онлайн без дзвінків Кредит на 6 місяців Кредит на 12 місяців Кредит без контактних осіб Кредит без ІПН Кредит з автоматичним рішенням Кредит на картку Ощадбанку Кредит на картку Монобанку Мікропозика на карту Кредит по телефону 1000 грн в кредит 2000 грн в кредит 3000 грн в кредит 4000 грн в кредит 5000 грн в кредит 10000 грн в кредит 15000 грн в кредит Кредит за 15 хвилин Кредит за 1 годину Кредит з простроченням Перекредитування з простроченням Міні кредит Кредит під заставу авто Промокод від "Традиція" Кредит за 5 хвилин Кредит без перевірки історії Кредит по смс Що якщо не платити? Не дають кредит Кредит пенсіонерам Кредит без фото паспорту Бистрозайм Кредит на погашення мікропозик Моментальний кредит Кредит на картку Альфабанку Кредит на картку ПУМБ Додатки з кредитами Кредит без прописки Кредит без працевлаштування Кредит до зарплати Терміновий кредит Гроші в борг Кредит цілодобово Без відсотків Погана кредитна исторія
Задати питання
Скасування
Сума позики, грн:
Термін позики, днів:
Разом, грн:
Сума позики:
Cтрок, календарні дні:
Кількість платежів:
1
Дата сплати:
Проценти, грн:
Комісії (послуги), грн:
Сума платежу, грн:
Реальна річна процентна ставка, %:
Загальні витрати, грн:
Загальна вартість (сума платежу), грн:
Повернути до:
12.06.2024