Сума позики, грн:
Термін позики, днів:
Разом, грн:
Сума позики:
Cтрок, календарні дні:
Кількість платежів:
1
Дата сплати:
Проценти, грн:
Комісії (послуги), грн:
Сума платежу, грн:
Реальна річна процентна ставка, %:
Загальні витрати, грн:
Загальна вартість (сума платежу), грн:
Повернути до:
12.06.2024

Кредит на карту ПУМБ

Кредит на карту ПУМБ

Перший український міжнародний банк був створений в 1991 році, його власником є ​​Рінат Ахметов. Банк в своєму розпорядженні мережу з 211 відділень по всій країні. Здійснює свою діяльність на підставі Ліцензії НБУ №8-2, виданої 8.02.2015. Надає всі види банківських послуг. Власний капітал банку на кінець 2019 року складав понад 9 млрд. Грн. За 2019 рік ПУМБ показав прибуток в 2,6 млрд. Грн. Активи банку склали на кінець 2019 року 55,4 млрд. Грн.

ПУМБ входить в десятку найбільших українських банків. Починаючи з 2010 року, ПУМБ впровадив систему онлайн-банкінгу, використовуючи яку, клієнти можуть самостійно управляти своїми фінансами через інтернет-банкінг «ПУМБ онлайн». З 2011 року є мобільний додаток «ПУМБ онлайн», використовуючи яке, клієнти можуть здійснювати фінансові операції зі свого смартфона. З 2018 року таку можливість поширена на месенджер Вайбер.

Кредит онлайн на карту ПУМБ

У банку ПУМБ можна оформити три види кредитів: готівкою «Все ясно», на карту «Все можу», на карту для подорожей «Соло Мандри».

Кредит готівкою «Все ясно» оформляється на суму від 1 до 300 тис. Грн, без страховок і разових комісій, а також без комісій за довгострокове погашення. Кредит можуть оформити особи віком від 18 до 70 років, які мають український паспорт і ідентифікаційний код. Процентна річна ставка по кредиту становить 99%. Наприклад, якщо взяти кредит в 1000 грн на термін 3 місяці, переплата по кредиту складе 120 грн., Щомісячний платіж 373 грн.

Кредит на карту ПУМБ «Все можу» клієнт може отримати до 200 тис. Грн на кредитну карту, без комісії за зняття кредитних коштів. Пільговий період користування кредитом становить 62 дня, протягом яких при користуванні кредитними коштами не нараховуватимуть відсотки по кредиту. Щомісячна процентна ставка по кредиту становить 3,99%, щомісячний мінімальний платіж - 3% від використаних кредитних коштів. Термін кредиту по карті складає 12 місяців з можливістю автоматичної пролонгації.

За кредитною програмою «Соло мандри» клієнт може отримати на карту до 200 000 грн, без комісії за конвертацію в іноземну валюту, якщо карта буде використана за межами України. Щомісячна процентна ставка по карті складає 3,49%, після закінчення пільгового періоду, максимальна річна ставка - 41,88%. За обслуговування даної картки стягується щорічний платіж 500 грн. Знімати готівку з картки можна в будь-якій валюті без комісії.

Висновок

ПУМБ кредит онлайн на карту є чудовою альтернативою кредитуванню в МФО. Переваги банківського кредиту очевидні - більш низька процентна ставка по кредиту, більш високий ліміт і терміни кредитування. Кредитом можна користуватися тривалий період, проводячи часткові обов'язкові погашення по кредиту.

Для порівняння, нагадаємо, що в більшості МФО можна оформити короткостроковий кредит (до 30 днів) на суму в 15-20 тис грн під 1,5-3% щодня. Багато МФО надають перший кредит під 0,01%. Це найвигідніші умови, які доступні тільки при першому кредитуванні в конкретній МФО.

Кредит на картку Приватбанку Кредит онлайн без дзвінків Кредит на 6 місяців Кредит на 12 місяців Кредит без контактних осіб Кредит без ІПН Кредит з автоматичним рішенням Кредит на картку Ощадбанку Кредит на картку Монобанку Мікропозика на карту Кредит по телефону 1000 грн в кредит 2000 грн в кредит 3000 грн в кредит 4000 грн в кредит 5000 грн в кредит 10000 грн в кредит 15000 грн в кредит Кредит за 15 хвилин Кредит за 1 годину Кредит з простроченням Перекредитування з простроченням Міні кредит Кредит під заставу нерухомості Кредит під заставу авто Промокод від "Традиція" Кредит за 5 хвилин Кредит без перевірки історії Кредит по смс Що якщо не платити? Не дають кредит Кредит пенсіонерам Кредит без фото паспорту Бистрозайм Кредит на погашення мікропозик Моментальний кредит Кредит на картку Альфабанку Додатки з кредитами Кредит без прописки Кредит без працевлаштування Кредит до зарплати Терміновий кредит Гроші в борг Кредит цілодобово Без відсотків Погана кредитна исторія
Задати питання
Скасування
Сума позики, грн:
Термін позики, днів:
Разом, грн:
Сума позики:
Cтрок, календарні дні:
Кількість платежів:
1
Дата сплати:
Проценти, грн:
Комісії (послуги), грн:
Сума платежу, грн:
Реальна річна процентна ставка, %:
Загальні витрати, грн:
Загальна вартість (сума платежу), грн:
Повернути до:
12.06.2024