Сума позики, грн:
Термін позики, днів:
Разом, грн:
Сума позики:
Cтрок, календарні дні:
Кількість платежів:
1
Дата сплати:
Проценти, грн:
Комісії (послуги), грн:
Сума платежу, грн:
Реальна річна процентна ставка, %:
Загальні витрати, грн:
Загальна вартість (сума платежу), грн:
Повернути до:
27.04.2024

Міні кредит

Іноді в житті людини трапляються ситуації, коли потрібно терміново невелика сума грошей, в межах декількох тисяч гривень, буквально на 3-4 дні. Ідеальним варіантом у такій ситуації є взяття грошей у борг у знайомих, родичів або друзів. Але, не завжди це можливо. І тут на виручку приходить маленький кредит, який можна оформити в мікрофінансової організації (МФО).

Мінімальна сума кредиту в МФО становить від 100 гривень. Такий невеликий кредит немає сенсу брати в банку, оскільки на його оформлення піде невиправдано багато часу, та й не видасть банк такий міні кредит. Взяти ж кредит в МФО можна в режимі онлайн, в будь-який час дня і ночі, протягом однієї години. Розмір кредиту може коливатися від сотні гривень до 15-20 тисяч. Термін кредитування становить від декількох днів до одного місяця.

Як оформити міні кредит

Оформити мікрокредит можна, як на сайті МФО, так і в найближчому відділенні, якщо таке є поблизу. Перший спосіб більш зручний, оскільки кредит можна оформити, не виходячи з дому, або дистанційно, зі смартфона, з будь-якої точки, де є мобільний інтернет.

Для цього досить зайти на сайт МФО, пройти стандартну процедуру реєстрації, вказавши свої достовірні персональні дані, і подати заявку на надання кредиту, яка буде розглянута протягом однієї години. Результат розгляду прийде на електронну пошту клієнта, яку той вказав при реєстрації.

У разі позитивного рішення за заявкою (схвалюються 90% поданих заявок) клієнту залишається підписати електронний кредитний договір, після чого на його банківську картку буде перерахована сума кредиту.

Перший кредит багато МФО оформляють під 0,01%, що дуже вигідно для клієнта. Однак, при наступних кредитування в одній і тій же МФО процентна ставка буде збільшена до 1-3% в день, в залежності від політики конкретної МФО. Дана обставина слід враховувати при оформленні кредиту, щоб не допустити прострочень і невиплат, які негативно вплинуть на кредитну історію позичальника.

Кредит на картку Приватбанку Кредит онлайн без дзвінків Кредит на 6 місяців Кредит на 12 місяців Кредит без контактних осіб Кредит без ІПН Кредит з автоматичним рішенням Кредит на картку Ощадбанку Кредит на картку Монобанку Мікропозика на карту Кредит по телефону 1000 грн в кредит 2000 грн в кредит 3000 грн в кредит 4000 грн в кредит 5000 грн в кредит 10000 грн в кредит 15000 грн в кредит Кредит за 15 хвилин Кредит за 1 годину Кредит з простроченням Перекредитування з простроченням Кредит під заставу нерухомості Кредит під заставу авто Промокод від "Традиція" Кредит за 5 хвилин Кредит без перевірки історії Кредит по смс Що якщо не платити? Не дають кредит Кредит пенсіонерам Кредит без фото паспорту Бистрозайм Кредит на погашення мікропозик Моментальний кредит Кредит на картку Альфабанку Кредит на картку ПУМБ Додатки з кредитами Кредит без прописки Кредит без працевлаштування Кредит до зарплати Терміновий кредит Гроші в борг Кредит цілодобово Без відсотків Погана кредитна исторія
Задати питання
Скасування
Сума позики, грн:
Термін позики, днів:
Разом, грн:
Сума позики:
Cтрок, календарні дні:
Кількість платежів:
1
Дата сплати:
Проценти, грн:
Комісії (послуги), грн:
Сума платежу, грн:
Реальна річна процентна ставка, %:
Загальні витрати, грн:
Загальна вартість (сума платежу), грн:
Повернути до:
27.04.2024