Сума позики, грн:
Термін позики, днів:
Разом, грн:
Сума позики:
Cтрок, календарні дні:
Кількість платежів:
1
Дата сплати:
Проценти, грн:
Комісії (послуги), грн:
Сума платежу, грн:
Реальна річна процентна ставка, %:
Загальні витрати, грн:
Загальна вартість (сума платежу), грн:
Повернути до:
12.06.2024

Онлайн кредит без офіційного працевлаштування

Реалії сучасного життя такі, що знайти роботу з офіційним працевлаштуванням нелегке завдання. Державний сектор поступово скорочується. Все більше і більше стає приватних підприємців, які наймають працівників, але при цьому не горять бажанням офіційно їх працевлаштовувати. Причина проста, за кожного офіційно працевлаштованого працівника необхідно платити великий податок, який безпосередньо пов'язаний з розміром його заробітної плати.

Тому, більшість ФОПів або працевлаштовують своїх працівників на мінімальну зарплату, або не працевлаштовують їх взагалі, виплачуючи частину зарплати і всю зарплату в конвертах. З таких виплат не сплачується ніяких податків, відповідно, не йдуть відрахування в пенсійний фонд. Працівник, який отримує зарплату в «конверті», по досягненню пенсійного віку не може розраховувати на нарахування пенсії.

Ситуація, що склалася невигідна ні для держави, ні для робітників, але вони нічого не можуть вдіяти з «приватниками», які диктують свої умови «гри». Не маючи офіційного працевлаштування, працівник не може розраховувати на банківський кредит, оскільки роботодавець не видасть необхідну довідку про заробітну плату.

Де можна взяти кредит без довідки про доходи

Така парадоксальна ситуація, при якій працівник, який одержує гарну, але неофіційну, зарплату не має можливості оформити кредит, не могла тривати довго. Все змінилося з появою МФО, які стали кредитувати населення без довідки про доходи. Тепер не варто проблеми, як взяти кредит не працюючи. Кредит онлайн без працевлаштування зараз оформляється практично в будь-який МФО.

Кредит в МФО можна отримати, маючи на руках паспорт громадянина та ідентифікаційний код. З цими двома документами позичальник відвідує офіс МФО, в якому співробітник протягом години оформить всі необхідні документи і видасть кредит.

Але, набагато зручніше і швидше мікрокредит у МФО можна оформити в режимі онлайн, через сайт МФО. Для цього треба пройти стандартну процедуру реєстрації на сайті МФО, в ході якої вказати достовірні персональні дані, після чого прив'язати і верифікувати банківську карту в персональному кабінеті. В обов'язковому порядку карта повинна бути оформлена на позичальника і на ній повинна знаходитися невелика сума грошей, необхідна для проходження процедури верифікації.

Після того, як всі технічні моменти завершені, позичальник подає заявку на кредит, в якій вказує розмір кредиту і бажаний термін кредитування. Подана заявка розглядається в автоматичному режимі, після чого на електронну пошту клієнта приходить повідомлення із зазначенням результату скорингу. У разі прийняття позитивного рішення за заявкою, позичальникові залишається підписати електронний кредитний договір, після чого кредитна сума буде зарахована на його банківську картку.

Весь процес отримання кредиту, починаючи від моменту реєстрації, до моменту зарахування грошей на карту, може зайняти не більше 1 години. Більшість МФО видають перший кредит під 0,01% в розмірі до 15-20 тисяч грн, на термін до 30 днів.

Кредит на картку Приватбанку Кредит онлайн без дзвінків Кредит на 6 місяців Кредит на 12 місяців Кредит без контактних осіб Кредит без ІПН Кредит з автоматичним рішенням Кредит на картку Ощадбанку Кредит на картку Монобанку Мікропозика на карту Кредит по телефону 1000 грн в кредит 2000 грн в кредит 3000 грн в кредит 4000 грн в кредит 5000 грн в кредит 10000 грн в кредит 15000 грн в кредит Кредит за 15 хвилин Кредит за 1 годину Кредит з простроченням Перекредитування з простроченням Міні кредит Кредит під заставу нерухомості Кредит під заставу авто Промокод від "Традиція" Кредит за 5 хвилин Кредит без перевірки історії Кредит по смс Що якщо не платити? Не дають кредит Кредит пенсіонерам Кредит без фото паспорту Бистрозайм Кредит на погашення мікропозик Моментальний кредит Кредит на картку Альфабанку Кредит на картку ПУМБ Додатки з кредитами Кредит без прописки Кредит до зарплати Терміновий кредит Гроші в борг Кредит цілодобово Без відсотків Погана кредитна исторія
Задати питання
Скасування
Сума позики, грн:
Термін позики, днів:
Разом, грн:
Сума позики:
Cтрок, календарні дні:
Кількість платежів:
1
Дата сплати:
Проценти, грн:
Комісії (послуги), грн:
Сума платежу, грн:
Реальна річна процентна ставка, %:
Загальні витрати, грн:
Загальна вартість (сума платежу), грн:
Повернути до:
12.06.2024