Сума позики, грн:
Термін позики, днів:
Разом, грн:
Сума позики:
Cтрок, календарні дні:
Кількість платежів:
1
Дата сплати:
Проценти, грн:
Комісії (послуги), грн:
Сума платежу, грн:
Реальна річна процентна ставка, %:
Загальні витрати, грн:
Загальна вартість (сума платежу), грн:
Повернути до:
27.04.2024

Кредит на карту Монобанка

Часто трапляється, що людині терміново потрібні гроші - на серйозну покупку, на здоров'я або інші цілі. І не завжди виходить позичити їх у знайомих, тому найкращим і найшвидшим рішенням в такому випадку буде скористатися послугами банківської організації.

Але складність в тому, що банки дають позику тільки тим, хто строго відповідає їх вимогам. Щоб отримати позику в Монобанку, необхідно надати довідку про офіційне працевлаштування і доходи, для великої суми також треба показати поручителя або заставу. Треба мати чисту кредитну історію, що теж не завжди зручно. Чекати рішення від Монобанку про те, чи дадуть вам кредит, потрібно по кілька днів, і якщо позичальник не відповідає хоча б якимось вимогам, то висока ймовірність отримати відмову.

Є й інше рішення - звернутися в кредитний сервіс, мікрофінансову організацію, яка на найвигідніших умовах надає потрібні суму. Тут можна швидко і легко отримати кредит на карту монобанк. Як це зробити і що потрібно, щоб оформити позику?

Як взяти кредит на карту Монобанка?

Монобанк - це один з перших банків в Україні, які не мають відділень, а все працює в мобільному додатку. Це принципово новий і оригінальний проект, в якому всі процедури виконуються в режимі онлайн, включаючи оформлення кредиту або карти.

Всім позичальникам в Монобанку надають можливість оформити позику або відкрити кредитний ліміт до 100 тис гривень, але далеко не все в дійсності можуть користуватися цим лімітом. Банк має досить дивну систему, по якій відкриваються ліміти - іноді його дозволяють оформити при першому ж запиті (правда, сума буде невеликою). Але найчастіше Монобанк відмовляє навіть тим, хто надав документи про працевлаштування і має стабільний дохід. Багато користувачів скаржаться на те, що не можуть отримати там ліміт, на відміну від самої карти.

Особистий рахунок в Монобанку і карту отримати дуже легко, для чого достатньо просто подати заявку і встановити додаток на телефон. Там же можна контролювати всі операції, відправляти чи отримувати гроші, і виконувати безліч інших процесів. Тому карти в Монобанку є у багатьох користувачів, а ось кредит там отримати неймовірно складно.

Але якщо ви хочете оформити кредит на карту монобанк, то можна піти іншим шляхом - скористатися послугами кредитного сервісу Традиція. У МФО вище відсотки в порівнянні з банками, але отримати тут займ зовсім просто.

Переваги кредитування від кредитного сервісу

  • Щоб подати заявку на кредит, можна скористатися сайтом онлайн. Не потрібно їхати до відділення або офіс.

  • Сервіс працює цілодобово, в будь-який день тижня, у вихідний або свято.

  • Тут мінімальний відсоток відмови, а для оформлення кредиту потрібно відповідати простим вимогам - бути старше 18 років, мати паспорт та ІПН.

  • Повертати кредит можна через особистий кабінет на сайті, касу будь-якого банку або термінали.

  • Гроші надходять через декількох хвилин після оформлення заявки, тому вам не доведеться довго чекати.

  • Не потрібно мати офіційне місце роботи або постійний дохід, хоча це буде великим плюсом при оформленні великого позики.

  • Сервіс не перевіряє кредитну історію, тому кредити видаються навіть тим, хто мав проблеми з попередніми виплатами.

Якщо хочете швидко і без зайвих клопотів отримати кредит на карту монобанк, то рекомендуємо скористатися послугами кредитного сервісу Традиція. Ми пропонуємо вигідні умови для оформлення позик на потрібні суми.

Кредит на картку Приватбанку Кредит онлайн без дзвінків Кредит на 6 місяців Кредит на 12 місяців Кредит без контактних осіб Кредит без ІПН Кредит з автоматичним рішенням Кредит на картку Ощадбанку Мікропозика на карту Кредит по телефону 1000 грн в кредит 2000 грн в кредит 3000 грн в кредит 4000 грн в кредит 5000 грн в кредит 10000 грн в кредит 15000 грн в кредит Кредит за 15 хвилин Кредит за 1 годину Кредит з простроченням Перекредитування з простроченням Міні кредит Кредит під заставу нерухомості Кредит під заставу авто Промокод від "Традиція" Кредит за 5 хвилин Кредит без перевірки історії Кредит по смс Що якщо не платити? Не дають кредит Кредит пенсіонерам Кредит без фото паспорту Бистрозайм Кредит на погашення мікропозик Моментальний кредит Кредит на картку Альфабанку Кредит на картку ПУМБ Додатки з кредитами Кредит без прописки Кредит без працевлаштування Кредит до зарплати Терміновий кредит Гроші в борг Кредит цілодобово Без відсотків Погана кредитна исторія
Задати питання
Скасування
Сума позики, грн:
Термін позики, днів:
Разом, грн:
Сума позики:
Cтрок, календарні дні:
Кількість платежів:
1
Дата сплати:
Проценти, грн:
Комісії (послуги), грн:
Сума платежу, грн:
Реальна річна процентна ставка, %:
Загальні витрати, грн:
Загальна вартість (сума платежу), грн:
Повернути до:
27.04.2024