Сума позики, грн:
Термін позики, днів:
Разом, грн:
Сума позики:
Cтрок, календарні дні:
Кількість платежів:
1
Дата сплати:
Проценти, грн:
Комісії (послуги), грн:
Сума платежу, грн:
Реальна річна процентна ставка, %:
Загальні витрати, грн:
Загальна вартість (сума платежу), грн:
Повернути до:
12.06.2024

Мікропозика на карту

Якщо терміново потрібні гроші, то найчастіше ми звертаємося до друзів або родичів. Але часто у них теж немає вільних фінансів, які можна позичити. Тому, щоб отримати потрібну суму грошей, можна звернутись в банк або МФО. Як же можна швидко і вигідно отримати позику на карту? Давайте будемо розбиратися в особливостях і перевагах різних видів фінансових структур.

Куди звернутися, щоб отримати мікропозик на карту?

Кредити і позики видаються позичальникам, які відповідають певним вимогам. Найчастіше ті, хто мають потребу в грошах, насамперед звертаються за позик в банки, але треба розуміти, що там досить суворі умови. Далеко не всі фізичні особи, які звертаються в банки, можуть отримати хоча б мінімальну суму в кредит. Це пов'язано з вимогами та особливостями процедури оформлення позики.

В першу чергу, банку треба показати масу документів, включаючи довідку про офіційне працевлаштування та доходи. Крім того, повинна бути чиста кредитна історія, а деякі банки також вимагають наявність поручителя або заставного майна. Оформити мікропозику там неймовірно складно і довго, тому краще звертатися в більш вигідні фінансові компанії.

МФО - найкращий, зручний і швидкий спосіб отримати мікропозику, особливо якщо мова йде про невелику суму "до зарплати". Фінансові організації, кредитний сервіс Традиція вигідно відрізняється від банків або інших видів кредитування. Серед основних переваг можна відзначити:

  1. Мікропозика або великі суми. Подати заявку на кредит можна на найрізноманітніші суми і на різні терміни. Новому позичальникові можуть видати суму до 10 тис гривень, при необхідності, але найчастіше видаються позики до декількох тисяч.

  2. Оформлення онлайн. Все, що потрібно для подачі заявки - зайти на сайт, вибрати суму і термін на спеціальному калькуляторі. Весь процес виконується онлайн, а позичальникові не потрібно їхати в відділення або офіс МФО.

  3. Мікропозика на карту того банку, який вам підходить. При оформленні кредиту можна вказати рахунок, на який потрібно отримати суму, і це може бути карта будь-якого банку.

  4. Зручна система виплат. Щоб повертати мікропозику, можна користуватися особистим кабінетом на сайті, оплатити через касу банку або термінал (хоча в останніх можуть брати комісію за переказ).

У МФО і мікрокредитування в таких організаціях є безліч відмінностей, але вони набагато зручніше, тому і користуються таким попитом.

Вимоги до позичальників - кому видають мікропозику

Відмінністю МФО і кредитного сервісу Традиція зокрема, є те, що тут мінімальні вимоги для видачі мікропозик. Позичальнику потрібно відповідати простим параметрам:

  • старше 18 років, а для великих сум потрібно бути старше 21 року;

  • мати паспорт громадянина України та ідентифікаційний код;

  • мати інтернет, електронну пошту і номер телефону.

Не треба подавати купу довідок і документів, мати офіційну роботу або ідеальну кредитну історію, не важливий вік або соціальний статус позичальника - це відрізняє МФО від будь-яких інших фінансових установ. При цьому треба розуміти, що відсоток за користування кредитом тут вище, тому і умови трохи простіше.

Отримати мікропозику на карту на вигідних умовах можна в кредитному сервісі tradition.com.ua. Тут можна побачити список мікропозик і оформити її на потрібну суму в найкоротші терміни. Традиція - це відмінна можливість отримати гроші для свого бізнесу, на лікування, придбання потрібних товарів або просто невелику суму до зарплати.

Кредит на картку Приватбанку Кредит онлайн без дзвінків Кредит на 6 місяців Кредит на 12 місяців Кредит без контактних осіб Кредит без ІПН Кредит з автоматичним рішенням Кредит на картку Ощадбанку Кредит на картку Монобанку Кредит по телефону 1000 грн в кредит 2000 грн в кредит 3000 грн в кредит 4000 грн в кредит 5000 грн в кредит 10000 грн в кредит 15000 грн в кредит Кредит за 15 хвилин Кредит за 1 годину Кредит з простроченням Перекредитування з простроченням Міні кредит Кредит під заставу нерухомості Кредит під заставу авто Промокод від "Традиція" Кредит за 5 хвилин Кредит без перевірки історії Кредит по смс Що якщо не платити? Не дають кредит Кредит пенсіонерам Кредит без фото паспорту Бистрозайм Кредит на погашення мікропозик Моментальний кредит Кредит на картку Альфабанку Кредит на картку ПУМБ Додатки з кредитами Кредит без прописки Кредит без працевлаштування Кредит до зарплати Терміновий кредит Гроші в борг Кредит цілодобово Без відсотків Погана кредитна исторія
Задати питання
Скасування
Сума позики, грн:
Термін позики, днів:
Разом, грн:
Сума позики:
Cтрок, календарні дні:
Кількість платежів:
1
Дата сплати:
Проценти, грн:
Комісії (послуги), грн:
Сума платежу, грн:
Реальна річна процентна ставка, %:
Загальні витрати, грн:
Загальна вартість (сума платежу), грн:
Повернути до:
12.06.2024