Сума позики, грн:
Термін позики, днів:
Разом, грн:
Сума позики:
Cтрок, календарні дні:
Кількість платежів:
1
Дата сплати:
Проценти, грн:
Комісії (послуги), грн:
Сума платежу, грн:
Реальна річна процентна ставка, %:
Загальні витрати, грн:
Загальна вартість (сума платежу), грн:
Повернути до:
12.06.2024

Кредит онлайн без відсотків

Ми звикли до того, що кредит без відсотків неможливий, і в будь-якому випадку будуть приховані платежі або інші способи зняти гроші з позичальника. Насправді, це не так! Багато компаній пропонують безпроцентні кредити або позики під 0,01%, головне – правильно вибрати таку фірму. Де можна оформити онлайн-кредит без відсотків? Які переваги та умови такої позики?

Кредити під 0% - особливості позики

Взяти безвідсоткову позику можна у різних фінансових організаціях. Під безпроцентним кредитом мається на увазі позика під 0%, але найчастіше вказується, що це позика під 0,01%.

Як правило, банки рідко дають такі кредити, хіба що позики з пільговим періодом на кредитному ліміті. Це означає, що можна оформити кредитний ліміт на 3 тис. грн., і протягом місяця можна користуватися цими коштами, але за умови, що до кінця місяця (або певного пільгового терміну) всю суму буде повернуто. Тоді позичальник не сплачує відсотків.

Крім того, треба пам'ятати, що отримати кредит у банку не так вже й просто – доведеться пред'явити безліч документів, мати офіційне працевлаштування та хорошу кредитну історію. І зазвичай процедура триває до кількох днів.

Тому оптимальним варіантом буде скористатися послугами МФО, якщо гроші потрібні терміново. Більшість мікрофінансових організацій надають кредити під 0% на картку нових клієнтів. Це пов'язано з тим, що фірма прагне розширити клієнтську базу, з надією, що у майбутньому позичальник користуватиметься саме їхніми послугами. Тому перша позика надається на більш вигідних умовах.

Потрібно враховувати, що кредити без відсотків діють за умови повного дотримання договору. Наприклад, позичальник не переплачуватиме за користування кредитом, але він повинен повернути гроші у зазначений термін (до 30 днів, залежно від умов). Якщо погашення кредиту не відбулося, то позичальникові доведеться перейти на стандартні умови.

Разом із цим – новим позичальникам пропонують кредити на менший термін (до одного-двох місяців) та на відносно невеликі суми. Але за необхідності отримати гроші до зарплати або зробити недорогу покупку, це буде чудовим варіантом.

Хто може оформити кредит без відсотків?

У МФО досить лояльні вимоги до позичальника:

  • потрібно бути старше 18 років;
  • мати паспорт громадянина України та ІПН;
  • потрібна банківський рахунок будь-якого банку, який і надійде кредит;
  • мати електронну пошту для реєстрації та номер телефону.

Фінансовим компаніям з онлайн-позиками не важлива кредитна історія позичальника, його працевлаштування або рівень заробітної плати. Тут видаються позики без відсотків студентам, пенсіонерам, жінкам у декреті чи безробітним.

Оскільки процес оформлення кредиту відбувається у автоматичному режимі, то важлива також кредитна історія (яка стає вирішальним чинником для банків). Потрібно пройти процедуру реєстрації та подати всі документи (ввести дані паспорта), після чого протягом кількох хвилин сума надійде на ваш рахунок.

Мікрозайм під 0 відсотків - оформити кредит швидко та легко

На відміну від банків, МФО також пропонують дуже зручну систему оформлення позики. Все можна зробити онлайн через сайт, без необхідності йти в офіси або навіть спілкуватися з менеджером по телефону. Процес оформлення кредиту та підтвердження видачі грошей відбувається онлайн, так само як і погашення боргу.

Спочатку потрібно вибрати компанію, в якій можна на найвигідніших умовах взяти кредит. По суті, великих відмінностей між різними МФО немає, але деякі не дозволяють позичальникам виконувати пролонгацію (відстрочення за періодом повернення кредиту), інші іноді пропонують більш вигідні акції та можливість брати участь у розіграшах.

Взяти кредит під 0% на картку можна за кілька кроків:

  1. Зайти на сайт обраної компанії, та через спеціальний калькулятор ввести суму та термін, на який потрібно взяти гроші. Для нових позичальників відсотка кредиту не буде чи він буде мінімальним. Але й сума кредиту та термін теж будуть невеликими.
  2. Після переходу на наступний крок необхідно створити особистий кабінет і у формі ввести всі особисті дані. Це включає дані паспорта, основна особиста інформація, проживання та прописка, номер телефону та банківський рахунок.
  3. На електронну пошту прийде договір, який треба прочитати та підписати. У документі також буде інструкція щодо того, як створити електронний підпис, щоб позичальнику було простіше все підписати. Якщо після ознайомлення з договором залишаться питання, можна написати в службу підтримки, щоб усе уточнити.
  4. Після підписання договору протягом кількох хвилин на вказаний рахунок прийде вся сума.

За станом кредиту та періодами проплати можна стежити в особистому кабінеті. Повернення кредиту можна виконувати через сайт із банківського рахунку, або взяти реквізити та внести суму через термінал чи касу банку. Слід пам'ятати, якщо погашення боргу буде через реквізити чи перекази, це може зайняти кілька днів, тому слід заздалегідь відправляти гроші, щоб не було прострочення.

Що робити, якщо не сплатити борг вчасно?

Позика без відсотків видається за тих умов, що все буде повернено вчасно. Якщо зазначено у договорі, що кредит надається під 0% на 15 днів, то саме у цей термін треба його закрити. Якщо ж у позичальника не вдається вчасно повернути суму, то МФО нараховуватиме відсотки згідно з договором або штрафи.

Більшість компаній пропонують також пролонгацію. Якщо немає можливості вчасно повернути борг, то одразу треба обговорити це з менеджером або в особистому кабінеті обрати пролонгацію.

Отримати позику під 0% можна, особливо якщо потрібна невелика сума. Багато компаній пропонують вигідні умови для позичальників, але найважливіше – вчасно повернути борг, інакше потрібно готуватися до штрафів та переплат. Виберіть найкращу мікрофінансову організацію, ознайомтеся з умовами видачі кредиту, вже за кілька хвилин не виходячи з дому, можна отримати потрібну суму на найкращих умовах.

Кредит на картку Приватбанку Кредит онлайн без дзвінків Кредит на 6 місяців Кредит на 12 місяців Кредит без контактних осіб Кредит без ІПН Кредит з автоматичним рішенням Кредит на картку Ощадбанку Кредит на картку Монобанку Мікропозика на карту Кредит по телефону 1000 грн в кредит 2000 грн в кредит 3000 грн в кредит 4000 грн в кредит 5000 грн в кредит 10000 грн в кредит 15000 грн в кредит Кредит за 15 хвилин Кредит за 1 годину Кредит з простроченням Перекредитування з простроченням Міні кредит Кредит під заставу нерухомості Кредит під заставу авто Промокод від "Традиція" Кредит за 5 хвилин Кредит без перевірки історії Кредит по смс Що якщо не платити? Не дають кредит Кредит пенсіонерам Кредит без фото паспорту Бистрозайм Кредит на погашення мікропозик Моментальний кредит Кредит на картку Альфабанку Кредит на картку ПУМБ Додатки з кредитами Кредит без прописки Кредит без працевлаштування Кредит до зарплати Терміновий кредит Гроші в борг Кредит цілодобово Погана кредитна исторія
Задати питання
Скасування
Сума позики, грн:
Термін позики, днів:
Разом, грн:
Сума позики:
Cтрок, календарні дні:
Кількість платежів:
1
Дата сплати:
Проценти, грн:
Комісії (послуги), грн:
Сума платежу, грн:
Реальна річна процентна ставка, %:
Загальні витрати, грн:
Загальна вартість (сума платежу), грн:
Повернути до:
12.06.2024