Сума позики, грн:
Термін позики, днів:
Разом, грн:
Сума позики:
Cтрок, календарні дні:
Кількість платежів:
1
Дата сплати:
Проценти, грн:
Комісії (послуги), грн:
Сума платежу, грн:
Реальна річна процентна ставка, %:
Загальні витрати, грн:
Загальна вартість (сума платежу), грн:
Повернути до:
12.06.2024

Кредит за 1 годину онлайн

Чи можливо взяти швидкий кредит за 1 годину? До недавнього часу цього зробити було не можна, оскільки, для оформлення банківського кредиту потрібно кілька днів. Але, близько 10 років тому на кредитно-фінансовий ринок вийшов новий гравець в особі мікрофінансових організацій (МФО), які надають мікропозик за 1 годину, іноді навіть швидше.

Експрес кредит за 1 годину можна зараз оформити у багатьох МФО, яких на українському ринку налічується більше сотні. Позика за 1 годину можна оформити при першому зверненні в МФО, при наступних кредитування цей термін скорочується до 15-30 хвилин.

Відмінність кредитування в банку і МФО

Щоб отримати кредит в банку, необхідно зібрати обов'язковий пакет документів, який включає довідку про заробітну плату за останні 6 місяців, отримати яку можуть тільки офіційно працевлаштовані особи. У деяких випадках банк зажадає наявність поручителів або заставу. Для отримання кредиту в МФО нічого цього не треба, достатньо наявність українського паспорта, довідки про присвоєння ідентифікаційного коду, наявності карти українського банку, мобільний телефон і електронна пошта. Ніяких довідок про доходи або поручителів МФО не зажадає.

Другим істотним перевагою кредитування в МФО є висока оперативність оформлення кредиту. Зробити це можна на сайті МФО в будь-який час дня і ночі, протягом 1 години. Подана заявка розглядається в автоматичному режимі. Подати заявку можна з дому або зі смартфона з будь-якої точки, де є мобільний зв'язок.

Основними недоліками кредитування в МФО є короткостроковість кредитування (зазвичай до 30 днів) і невеликі суми (до 15-20 тис грн). Також слід враховувати ту обставину, що багато МФО перший кредит надають під 0,01%, а наступні кредити надаються під 1-3% в день.

Висновок

Кредитування в банку можливо в тих випадках, коли клієнт офіційно працевлаштований, при цьому розмір його заробітної плати адекватний оформлюється кредиту. Кредитуватися в банку має сенс, якщо потрібна велика сума на тривалий термін.

Кредитуватися в МФО набагато простіше і швидше, але при цьому будуть нараховуватися дуже великі відсотки, тому, кредитування в МФО має сенс, якщо потрібно перехопити невеликою сумою грошей на нетривалий час.

Кредит на картку Приватбанку Кредит онлайн без дзвінків Кредит на 6 місяців Кредит на 12 місяців Кредит без контактних осіб Кредит без ІПН Кредит з автоматичним рішенням Кредит на картку Ощадбанку Кредит на картку Монобанку Мікропозика на карту Кредит по телефону 1000 грн в кредит 2000 грн в кредит 3000 грн в кредит 4000 грн в кредит 5000 грн в кредит 10000 грн в кредит 15000 грн в кредит Кредит за 15 хвилин Кредит з простроченням Перекредитування з простроченням Міні кредит Кредит під заставу нерухомості Кредит під заставу авто Промокод від "Традиція" Кредит за 5 хвилин Кредит без перевірки історії Кредит по смс Що якщо не платити? Не дають кредит Кредит пенсіонерам Кредит без фото паспорту Бистрозайм Кредит на погашення мікропозик Моментальний кредит Кредит на картку Альфабанку Кредит на картку ПУМБ Додатки з кредитами Кредит без прописки Кредит без працевлаштування Кредит до зарплати Терміновий кредит Гроші в борг Кредит цілодобово Без відсотків Погана кредитна исторія
Задати питання
Скасування
Сума позики, грн:
Термін позики, днів:
Разом, грн:
Сума позики:
Cтрок, календарні дні:
Кількість платежів:
1
Дата сплати:
Проценти, грн:
Комісії (послуги), грн:
Сума платежу, грн:
Реальна річна процентна ставка, %:
Загальні витрати, грн:
Загальна вартість (сума платежу), грн:
Повернути до:
12.06.2024